מבקש חוות דעתכם על מפרט מחשב גיימינג שבניתי למשחקים יחסית חדשים - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעתכם על מפרט מחשב גיימינג שבניתי למשחקים יחסית חדשים

sadotd

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Jabberwock

דווקא הייתי מנסה לחסוך בזיכרונות לרדת ל-3000MHZ ובספק כוח ל-550W בשביל לקחת מעבד 2600X שעובד ב-4.0GHZ ואז לא הייתי מתעסק עם אוברקלוק.

ציטוט של --- The King ---

הייתי חוסך על הזיכרונות והולך על ה3000 ששמת קודם אם אתה מתכוון לעשות OC מעבר ל- XMP.

1. לא בטוח שהבנתי, עדיף לרדת ל 3000 בזכרונות ולעשות להם oc? 

2. לגבי הספק המחיר של ה 650 מאד קרוב ל 550, האם יש משמעות ל650 במפרט הזה או שזה מיותר ולהשאר עם 550, והאם יתאים גם לשדרוגים עתידיים. 

3.

כמה משמעותי לעלות ל 2600x מבחינת ביצועים למשחקים? 2600 עם oc מומלץ פחות? או שמספיק טוב גם בלי oc? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sadotd

עדיף לעשות להם OC ככה או ככה. הלוח שלקחת תומך במהירות של עד 3466Mhz וכנראה שתצליח להגיע לזה גם עם הזיכרונות הזולים יותר ששמת קודם (של ה3000Mhz). אז חבל סתם לשלם אקסטרא על ה- 3200 שבכל מקרה תרים אותם ל- 3466.

ציטוט של sadotd

2. לגבי הספק המחיר של ה 650 מאד קרוב ל 550, האם יש משמעות ל650 במפרט הזה או שזה מיותר ולהשאר עם 550, והאם יתאים גם לשדרוגים עתידיים. 

650 יהיה שקט יותר כנראה.

ציטוט של sadotd

כמה משמעותי לעלות ל 2600x מבחינת ביצועים למשחקים? 2600 עם oc מומלץ פחות? או שמספיק טוב גם בלי oc? 

כמעט ואין משמעות. אני חושב שדווקא כדאי להשאר עם ה- 2600 ואם כבר לשדרג, אז לקחת TRAY עם רציני ולהגיע איתו ל- OC יפה יותר. אבל לגיימינג הייתי מסתפק ב- 2600 עם הקירור שמגיע איתו ועושה OC עד איפה שניתן. השיפור המשמעותי יותר בביצועים למשחקים יהיה כשתעשה OC לזיכרונות ולכרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Ryzen_5_2600/13.html

כאן עם רפרנס ל OC

https://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i9_9900K/13.html

כאן עם רפרנס למעבדים היותר חדשים בשוק. 

ממבט חטוף כאן:

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Ryzen_5_2600X/13.html

עושה רושם שה X נותן עוד 100MHZ ב OC ביחס לרגיל .

אני חייב לסייג שראיתי מבחנים בהם ההפרשים גבוהים יותר  אבל אלו היו מבחנים עם הגדרות פחות ריאליות שניסו לשים כמה שיותר עומס על המעבד.

אם אתה הולך לשחק עם כרטיס שאינו חזק מה 1080 ( ואני חושב שה 2060 אינו חזק ממנו )  ואתה רוצה לעבוד על הגדרות גבוהות  המעבד הוא "שחקן משנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sadotd

לא הייתי מתעסק עם זה. פשוט לוקח 3000MHZ CL16 ביגלל המחיר. ולא עושה , כי אין צורך.

ציטוט של sadotd

האם יש משמעות ל650

יאפשר לך בעתיד לשים כרטיס מסך חזק שזולל חשמל, מיד 2 וכאלה.

ציטוט של sadotd

2600 עם oc מומלץ פחות? או שמספיק טוב גם בלי oc? 

ה-2600 ישאר על מהירות שעון של 3.7GHZ כל עוד הטמפרטורה מאפשרת. דגם ה-X שלו ישאר על 4.0GHZ.

סה"כ זה אותו רק שבמפעל כשעושים בדיקות, ממיינים את השבבים היותר טובים לדגם ה-X.

הבעיה שלך היא שבשביל לעשות בדיקת יציבות למעבד תצטרך לאמץ אותו והקירור שבא עם המעבד הזה לא יספיק.

אומנם מאמץ של משחק פחות מכביד והטמפרטורה תהיה סביב 60°C אבל תוכנת המאמץ בקלות תגרום ל-90°C ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

עושה רושם שה X נותן עוד 100MHZ ב OC ביחס לרגיל .

אני חייב לסייג שראיתי מבחנים בהם ההפרשים גבוהים יותר  אבל אלו היו מבחנים עם הגדרות פחות ריאליות שניסו לשים כמה שיותר עומס על המעבד.

אם אתה הולך לשחק עם כרטיס שאינו חזק מה 1080 ( ואני חושב שה 2060 אינו חזק ממנו )  ואתה רוצה לעבוד על הגדרות גבוהות  המעבד הוא "שחקן משנה"

ציטוט של Jabberwock

לא הייתי מתעסק עם זה. פשוט לוקח 3000MHZ CL16 ביגלל המחיר. ולא עושה אוברקלוק, כי אין צורך.

יאפשר לך בעתיד לשים כרטיס מסך חזק שזולל חשמל, מיד 2 וכאלה.

ה-2600 ישאר על מהירות שעון של 3.7GHZ כל עוד הטמפרטורה מאפשרת. דגם ה-X שלו ישאר על 4.0GHZ.

סה"כ זה אותו שבב רק שבמפעל כשעושים בדיקות, ממיינים את השבבים היותר טובים לדגם ה-X.

ציטוט של --- The King ---

למה? זה בחינם! יש משחקים שמאוד מושפעים מזה, אפילו במעבדי אינטל.

לפי כל מה שכתבתם ומכיוון שאני לא מתכוון לקרוע את המחשב ב OC אולי אעשה קצת כולל להשתמש ב One-Click OC שיש לכרטיס מסך , אשאר עם המפרט כמו שהוא, אולי אקטין ל 3000 את הזכרונות אבל נראה לי שסה"כ המפרט ייתן לי מענה מצויין לכמה שעות שבועיות הבודדות שיש לי לשחק.

אני רוצה להודות לכולכם!

תודה רבה על העזרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...