מחשב חדש בעל נתונים מצוינים לא סוחב משחק - מוזר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש בעל נתונים מצוינים לא סוחב משחק - מוזר

JusToN

Recommended Posts

שלום לכולם קניתי השבוע חדש Asus VivoBook Pro 17 N705FD-GC014T

אפשר לראות את המחשב פה: https://ksp.co.il/?uin=57296

מעבד: Intel® Core™ i7-8565U Quad Processor, 8M Cache, 1.8 GHz up to 4.6 GHz

זיכרון: 16GB (2 x 8GB) 2400MHz SDRAM, 2x SO-DIMM socket, up to 16GB

כונן קשיח: 1TB (SATA) 5400rpm + 256GB M.2 SSD

תצוגה:17.3" (16:9) FHD (1920x1080) 60Hz Anti-Glare Panel 72% NTSC, 300nits

מאיץ גרפי: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 with 4GB VRAM

עכשיו ככה, אני לא מבין גדול אבל להבנתי המחשב עם נתוני חומרה גבונים יחסית.

הורדתי אתמול את המשחק מחשב Fortnite 

ופשוט לא היה אפשר לשחק ! - באופן רציף המשחק נתקע !

הרגשה שהמחשב פשוט לא סוחב את המשחק, כמו FPS נמוך (בוודאות לא בעיית אינטרנט)

ניסיתי לחשוב איך דבר כזה יכול להיות בהתחשב בנתונים המרשימים שיש למחשב..

ולא הצלחתי למצוא סיבה... - מישהו יודע למה זה קורה?

אולי יש בעיה במחשב ? 

פשוט לא הגיוני לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי בחיים, לא הייתי מגדיר אותו חזק למשחקים בשום צורה, ל1080p הוא על גבול הסביר. תוודא שאתה עם הדרייבר האחרון של הכרטיס מסך, תוריד הגדרות לנמוכות, תראה אם סוחב, במידה וכן תעלה לבינוני וכך הלאה, תוודא ששום תוכנה לא פועלת כולל , , אנטי וירוס וכו'. בשביל תשובה יותר מדוייקת צריך לנטר את המחשב עם לוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוודא גם שהמטען מחובר למחשב בזמן שאתה מריץ את המשחק

המעבד הוא מסדרה U החלשה יותר, כמו שאמרו להוריד הגדרות משחק ולהוריד רזולוציה ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מריץ וינדוס כנס ללוח הבקרה, power options ותבחר high performance.

בנוסף, בלוח הבקרה של , כנס ל- manage 3d settings, שם בלשונית global settings חפש את האפשרות power management mode ותבחר שם prefer maximum performance. 

אחרי שעשית את זה + עדכנת דרייבר וכל מה שאמרו, תבדוק את אחוז הניצול של כרטיס המסך, המעבד והזיכרון בזמן משחק, וכמו כן טמפרטורות של המעבד וכ. המסך. אם אף אחד מהם לא על אחוז ניצול גבוה, וגם לא בטמפרטורה גבוהה מידיי, אז משהו כנראה לא תקין. בקיצור תנסה את כל זה ותעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, ניסיתי להוריד את ההגדרות של המשחק - ללא שינוי.

גם לחבר את המחשב לטעינה בזמן משחק - לא עזר.

הכרטיס מסך מעודכן בדרייבר האחרון.
לשפר את הגדרות המחשב לביצועים מקסימליים לא הצלחתי למצוא איך לשפר - אבל אני יכול להגיד לך שככה במצב הנוכחי בזמן המשחק אחוז הניצול של הכרטיס מסך הוא בין 40-60%, המעבד בניצול של 16% והזיכרון בניצול של 46% . טמפרטורה לא מצאתי איפה בודקים.

אשכרה זה לא מחשב שיכול להחזיק פורטנייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור להריץ את המשחק על הגדרות גבוהות על 1080P 35-40FPS בחיבור למקור חשמל חיצוני, במקומות עם 1\2 שחקנים וחילופי אש בינוניים.
בנוגע להגדרות החשמל > התחל > תרשום "צריכת" > תכנס לצריכת חשמל ושינה > הגדרות צריכת חשמל נוספות > תשנה לביצועים ותנסה להיכנס מחדש למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של JusToN

טוב אז ככה, ניסיתי להוריד את ההגדרות של המשחק - ללא שינוי.

גם לחבר את המחשב לטעינה בזמן משחק - לא עזר.

הכרטיס מסך מעודכן בדרייבר האחרון.
לשפר את הגדרות המחשב לביצועים מקסימליים לא הצלחתי למצוא איך לשפר - אבל אני יכול להגיד לך שככה במצב הנוכחי בזמן המשחק אחוז הניצול של הכרטיס מסך הוא בין 40-60%, המעבד בניצול של 16% והזיכרון בניצול של 46% . טמפרטורה לא מצאתי איפה בודקים.

אשכרה זה לא מחשב שיכול להחזיק פורטנייט?

איזו יש לך?

מותקן אצלך לוח הבקרה של nvidia? מה בדיוק לא מצאת? 

לגבי טמפרטורות, תוריד afterburner מכאן:

https://www.msi.com/page/afterburner

אם אני זוכר נכון, כנס שם ל- settings, לשונית monitoring ותבחר להציג כל מה שאתה צריך לבדוק וזה יציג לך בזמן משחק. ככה תוכל לעקוב על טמפרטורה ואחוזי ניצול.

אם כרטיס המסך על 60 אחוז, אז או שהוא חם מאוד ולכן הוא עובד על מהירות שעון נמוכה, או שמוגדר במחשב שלך לחסוך חשמל על חשבון ביצועים.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות באותה תוכנה של , זה להרים את ה- FAN עד הסוף ולראות אם יש שיפור. אולי המאווררים בכרטיס שלך מוגדרים לעבוד על מהירות נמוכה ואז הכרטיס מתחמם ולכן עובד על תדר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הרבה דברים יכולים לגרום לבעיה הזאת, איך שאתה מתאר לנו פה בלתי אפשרי למצוא לך פתרון. משחק יכול לעשות בעיות מעשרות גורמים.

אציע לך ללכת עם המחשב לKSP ולבקש שיבדקו לך את הבעיה שתראה להם עם המשחק. בכל זאת יש לך גם אחריות.

המחשב שלך אמור להיות בסדר למשחק כמו פורטנייט. רק קצת לשחק עם ההגדרות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שהמסך שלך מוגבל ל60hz משמע 60 fps סתם שתדע..

זה 1

והכרטיס ממש חלש למשחקים של היום.

אחלה מעבד אבל כרטיס חלש. 

המעבד שלך יכול לרוץ עם אחלה כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...