Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

shaythan

התלבטות בין מסכי גיימינג

Recommended Posts

אהלן,

יש לי כיום מסך Dell SE2416H שקניתי כשהייתי בלי תקציב.

היום אני רוצה להשקיע ולקנות מסך חדש שיהיה המסך המרכזי במערכת שלי (כלומר המסך הופך להיות המשני). הוא נועד בעיקר למשחקים, אבל ישמש גם לצפיה בסרטים, תכנות ואפילו מעט עריכת (אם כי לא משהו שדורש דיוק צבעים גבוה)

אני רוצה לקנות מסך 27 אינץ' ברזולוציה של 1440P (לא Ultrawide), פאנל IPS עם קצב רענון של 144Hz וטכנולוגיית סנכרון אנכי שתתאים ל-RTX 2070. (לא חייב להיות compatible, אבל משהו שעובד טוב)

אני מתלבט בין Asus PG279Q לבין Gigabyte AD27QD, או כל מסך אחר שתואם לדרישות ואתם יכולים להמליץ עליו.

המסך של Asus קיבל המון ביקורות טובות ותומך באופן רשמי ב , אבל הוא די ישן (3 שנים), מאוד יקר, ויש עליו די הרבה תלונות של Backlight bleed.

המסך של Gigabyte זול יותר, עם איכות תמונה טובה יותר על הנייר, ועם תמיכה ב-HDR. הבעיה היא שאין שום תיעוד באינטרנט לגבי איך כרטיסים של Nvidia עובדים עם ה-FreeSync שלו מלבד כאן, וחסר בביקורת הזו האם הוא עובד עם + HDR או רק לבד.

על מה אתם ממליצים? יש אופציות טובות אחרות שלא הזכרתי?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מתגובה באמזון על ה- AD27QA:

ציטוט

As far as HDR goes if you leave the monitor on 144hz 8bit mode in the display port + HDR mode on the monitor you can get gsync + HDR to work in games like Mass Effect, Dragon dogma, BF5, , Assassin Creed and Destiny 2

https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R1ULVTSY2HNSR3/ref=cm_cr_dp_d_rvw_ttl?ie=UTF8&ASIN=B07MVX3PKS

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה עם בהירות של 350 ניט ?

Brightness (Max.)

350 cd/m2 (TYP)  - מתוך האתר.

זה סתם הצהרות ללא כיסוי.

נערך על-ידי napoleon45

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של SyndromE

מתגובה באמזון על ה-Gigabyte AD27QA:

אני לא כל כך הבנתי מה הוא אומר שם... מתי + HDR כן עובד ומתי לא? כי בתחילת הביקורת שלו הוא כותב שאם מפעילים HDR בהגדרות של ביחחד עם יש הרבה קריסות

ציטוט של napoleon45

זה סתם הצהרות ללא כיסוי.

הוא קיבל תקן של 400 מ-Vesa. אני לא אומר שהמסך הזה מספק חווית מדהימה או אפילו ממוצעת, אבל אני סומך על Vesa שהם עשו את הבדיקות שלהם כדי לתת לו את התקן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשרייך שאתה סומך על VESA.

רק מקובל ( על כולם )  ש - רק מתחיל מ - 600 ניט.

וחלילה שאני רומז על שיקולים מסחריים של מישהו....

נערך על-ידי napoleon45

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני באותה סירה, רק שרוצה לקנות שניים אותו דבר(לשם האחידות).

יצא דגם תיקון קטן לאסוס PG27QZ אמור להיות יותר טוב מבחינת QC, יצא ממש לא לפני חודשיים אז אין הרבה ביקורות.

בנוסף הסתכלתי גם על האייסר

Acer Predator XB271HU

שגם נראה טוב, אומרים שיותר טוב מהאסוס בהרבה מקומות, אבל הוא גם בשוק כבר שנתיים שלוש.

תעדכן מה קנית בסוף :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של bissli82

יצא דגם תיקון קטן לאסוס PG27QZ

מכיר, אבל לא מצאתי אף חנות שמוכרת אותו בארץ

ציטוט של bissli82

בנוסף הסתכלתי גם על האייסר

Acer Predator XB271HU

הוא עולה בממוצע עוד 500 שקל מעבר למחיר שהוא גם ככה מאוד גבוה...

אני עדיין לא יודע מה לקנות... נוטה לכיוון ה Gigabyte AD27QA אבל מפחד בגלל התאימות ל-Gsync. לפי השמועות הולך לצאת בעתיד אותו דגם רק עם Gsync במקום ואולי אקנה אותו, תלוי כמה יעלה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...