התלבטות בין מסכי גיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מסכי גיימינג

Shaythan

Recommended Posts

אהלן,

יש לי כיום מסך Dell SE2416H שקניתי כשהייתי בלי תקציב.

היום אני רוצה להשקיע ולקנות מסך חדש שיהיה המסך המרכזי במערכת שלי (כלומר המסך הופך להיות המשני). הוא נועד בעיקר למשחקים, אבל ישמש גם לצפיה בסרטים, תכנות ואפילו מעט עריכת (אם כי לא משהו שדורש דיוק צבעים גבוה)

אני רוצה לקנות מסך 27 אינץ' ברזולוציה של 1440P (לא Ultrawide), פאנל IPS עם קצב רענון של 144Hz וטכנולוגיית סנכרון אנכי שתתאים ל-RTX 2070. (לא חייב להיות compatible, אבל משהו שעובד טוב)

אני מתלבט בין Asus PG279Q לבין Gigabyte AD27QD, או כל מסך אחר שתואם לדרישות ואתם יכולים להמליץ עליו.

המסך של קיבל המון ביקורות טובות ותומך באופן רשמי ב , אבל הוא די ישן (3 שנים), מאוד יקר, ויש עליו די הרבה תלונות של Backlight bleed.

המסך של Gigabyte זול יותר, עם איכות תמונה טובה יותר על הנייר, ועם תמיכה ב-HDR. הבעיה היא שאין שום תיעוד באינטרנט לגבי איך כרטיסים של Nvidia עובדים עם ה-FreeSync שלו מלבד כאן, וחסר בביקורת הזו האם הוא עובד עם + HDR או רק לבד.

על מה אתם ממליצים? יש אופציות טובות אחרות שלא הזכרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגובה באמזון על ה- AD27QA:

ציטוט

As far as goes if you leave the monitor on 144hz 8bit mode in the display port + mode on the monitor you can get gsync + to work in games like Mass Effect, Dragon dogma, BF5, , Assassin Creed and Destiny 2

https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R1ULVTSY2HNSR3/ref=cm_cr_dp_d_rvw_ttl?ie=UTF8&ASIN=B07MVX3PKS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

מתגובה באמזון על ה-Gigabyte AD27QA:

אני לא כל כך הבנתי מה הוא אומר שם... מתי G-sync + HDR כן עובד ומתי לא? כי בתחילת הביקורת שלו הוא כותב שאם מפעילים HDR בהגדרות של windows ביחחד עם יש הרבה קריסות

ציטוט של napoleon45

זה סתם הצהרות ללא כיסוי.

הוא קיבל תקן של 400 מ-Vesa. אני לא אומר שהמסך הזה מספק חווית מדהימה או אפילו ממוצעת, אבל אני סומך על Vesa שהם עשו את הבדיקות שלהם כדי לתת לו את התקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותה סירה, רק שרוצה לקנות שניים אותו דבר(לשם האחידות).

יצא דגם תיקון קטן לאסוס PG27QZ אמור להיות יותר טוב מבחינת QC, יצא ממש לא לפני חודשיים אז אין הרבה ביקורות.

בנוסף הסתכלתי גם על האייסר

Acer XB271HU

שגם נראה טוב, אומרים שיותר טוב מהאסוס בהרבה מקומות, אבל הוא גם בשוק כבר שנתיים שלוש.

תעדכן מה קנית בסוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bissli82

יצא דגם תיקון קטן לאסוס PG27QZ

מכיר, אבל לא מצאתי אף חנות שמוכרת אותו בארץ

ציטוט של bissli82

בנוסף הסתכלתי גם על האייסר

Acer XB271HU

הוא עולה בממוצע עוד 500 שקל מעבר למחיר שהוא גם ככה מאוד גבוה...

אני עדיין לא יודע מה לקנות... נוטה לכיוון ה Gigabyte AD27QA אבל מפחד בגלל התאימות ל-Gsync. לפי השמועות הולך לצאת בעתיד אותו דגם רק עם Gsync במקום ואולי אקנה אותו, תלוי כמה יעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...