חוות דעת על מפרט מחשב לשימוש רב תכליתי בכ- 6K - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

חוות דעת על מפרט מחשב לשימוש רב תכליתי בכ- 6K

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובות פופולריות

אני לא רואה סיבה ללכת על היום  8700 . הוא טוב, הוא בסדר, אבל .... עבר זמנו.

זה לוח אם בפורמט קטן, כלומר לא ATX. זה בעיקרון "החיסרון" שלו.

Corsair h60

ציטוט של --- The King ---

Corsair h60

התלבטות נותן אותם ביצועים כמו ה d15s פחות או יותר גם אותו מחיר אפילו טיפה זול יותר, הרבה יותר אסתטי אבל מה בנושא של אמינות לאורך שנים בקירור הזה 🤔

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של alexc32

התלבטות נותן אותם ביצועים כמו ה d15s פחות או יותר גם אותו מחיר אפילו טיפה זול יותר, הרבה יותר אסתטי אבל מה בנושא של אמינות לאורך שנים בקירור הזה 🤔

לא בדיוק, הנוקטואה קצת יותר שקט ממנו וגם מקרר קצת יותר טוב. אבל זה די מינורי ולכן הוא אחלה של שמספק ביצועים כמעט כמו של הנוקטואה D15S במחיר זול יותר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שאלה, 

ההרד דיסק הישן שלי( זה שבמפרט הפרופיל שלי ), אוכל עוד להתחבר איתו למחשב החדש, זה עדיין אותם חיבורים כמו פעם? 

נערך על-ידי alexc32
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של alexc32

שאלה, 

ההרד דיסק הישן שלי( זה שבמפרט הפרופיל שלי ), אוכל עוד להתחבר איתו למחשב החדש, זה עדיין אותם חיבורים כמו פעם? 

חיבור SATA תוכל לחבר. אבל לא הייתי משתמש בהארדיסק ישן להתקנות כי הוא בטח יעבוד מאוד לאט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

גם ה-PlayStation 5 נהנה: המשחקים החינמיים של סוני ומיקרוסופט לחודש נובמבר

גם ה-PlayStation 5 נהנה: המשחקים החינמיים של סוני ומיקרוסופט לחודש נובמבר

בעלי מינוי לשירות ה-PlayStation Plus מתחילים לקבל משחק חינמיים גם עבור קונסולות הדור החדש של סוני, ואילו בעלי מינוי Xbox Live Gold מקבלים תזכורת לכך שכל הכותרים אותם צברו בדורות הקודמים אמורים לפעול כהלכה גם אם החליטו להשתדרג עם Xbox Series S/X