רוצה לשדרג, תקציב 1500 ש"ח - האם S8 חדש תקף ב2019 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג, תקציב 1500 ש"ח - האם S8 חדש תקף ב2019 ?

blatman23

Recommended Posts

היי רבותי וגבירותי 

יש ברשותי כרגע מכשיר דגל, סוני XZP עם מעבד 835. הכל נפלא, אבל הוא גדול לי מדי. אהבתי בזמנו את הIPHONE SE אבל אף אחד לא מייצר את הגדלים האלה עם נורמלים (חוץ מסוני XZ2 שמעל לתקציב שלי ולא קיים בארץ) ולכן אני מסתכל כרגע על הS8 שהוא מבין הטלפונים הקומפקטיים ביותר בשוק. 

שמעתי על מספר בעיות...

1. נאמר שהמסך שלו נשבר ביתר קלות, יותר מכל שאר המכשירים בגלל בעיות תכנון 

2. נאמר שהמערכת הפעלה שלו לא זזה בגלל תוכנות של סמסונג 

3. נאמר שהכפתור ביגסבי הורס את חווית השימוש, ולא ניתן לבטלו. כל פעם כשנוגעים בוולים הוא נלחץ בטעות וכו' וכו'

4. נאמר שסמסונג לא יעדכנו יותר במכוון את הS8 והוא ישאר על 8 לעד.

אבקש את תגובתכם על שלושת התיאוריות הנ"ל ?  תמיד עדיף נסיון אישי על שמועות.

בכל מקרה, אם יש לכם התנגדות לS8, מדוע ולמה, ומה תמליצו במקומו ? 

תודה ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ברשותי את המכשיר, אך אענה ממספר פעמים בהן החזקתי מכשיר של חבר (שעבר לפיקסל 2):

1. לדעתי תצורת המסך מעצבנת ומוזרה, ואני לא מבין איך היא משפרת את חוויית השימוש על פני מסך "רגיל".

2. נשמע לי כמו הגזמה.

3. לא יודע

4. סביר מאוד. זה מכשיר ישן כבר.

נכנסים לשוק כל כך הרבה מכשירים מדהימים, עם מסך שמכסה את כל החזית, עם סנסורים של 48 מ"פ... למה ללכת על מכשיר בן שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אותו כשנה עד שנגנב, ואני יכול להגיד שהייתי מבסוט עליו מאוד. רק משום שלא רציתי לקנות פעם שניה את אותו המכשיר בדיוק, השתדרגתי לנוט 8.

המסך הוא עניין של טעם, אני אישית ממש אהבתי אותו. אומנם קשה מאוד עד בלתי אפשרי למצוא לו מגן זכוכית שלא יפול ממנו תוך זמן קצר, אך אפשר להסתפק בקייס איכותי. אני לדוגמא רכשתי קייס מדגם Otterbox Symmetry (הזמנתי מאמזון ב-100 שקל), והוא הציל לי לא מעט נפילות של ה-S8 ושל הנוט 8 הנוכחי.

לגבי השמועות בנוגע למערכת כבדה. הטלפון עבד לי חלק ללא שום תקיעות מורגשות.

עידכונים לא יודע, יכול רק להעיד שבנוט 8 קיבלתי עידכון כבר לאנדרואיד 9, לא יודע אם זה נכון גם ל-S8.

בכל מקרה גם אם בסוף תרצה משהו יותר נקי ועדכני, תוכל לבצע root ולצרוב rom לבחירתך.

והכפתור ביקסי אכן מיותר, אבל לומדים להתעלם ממנו עם הזמן. מה שבטוח זה רחוק מלהיות deal breaker.

החיסרון שאני יכול להעיד עליו הוא שהסוללה די בינונית, ואם הגודל לא היה משנה לך, ה-S8+ בתוספת לא משמעותית היה יכול לשפר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...