צוואר בקבוק וכדאיות שדרוג לגיימינג על 1080p 144hz - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צוואר בקבוק וכדאיות שדרוג לגיימינג על 1080p 144hz

naki

Recommended Posts

ה980ti מתחיל לגמגם לי במשחקים כבדים.. אני מעוניין לשחק את cyberpunk 2077, באטמן שהלוואי שיצא בשנה הקרובה, rdr2 (הלוואי שיצא לpc יחד עם הדור הבא של הקונסולות) 

כנראה שבשנתיים הקרובות לא יהיה 144hz במחירים סבירים.. (לא מסכים ולא כרטיסים)לכן כנראה נישאר עם 1080p.

הנקודה היא איזה כרטיס משתלם לי היום? המפרט שלי יהווה צוואר בקבוק לכרטיס חדש מדור הrtx? או לדגמים של הדור אחריו במידה והדור הגרוע הזה יוחלף מהר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1080Ti במבצעים או יד שנייה עם אחריות הינו הכרטיס הכי משתלם לדעתי לטווח בינוני-ארוך לצרכים שציינת.

תמכור את ה 980Ti ויכול להיות לך אחלה של דיל בשורה התחתונה.

במידה ולא רלוונטי לך ואתה מעוניין רק* בדור חדש, אני הייתי מושך וממתין עוד דור ופוסח על מה שיש עכשיו מבית וכנ"ל RTX  במצב הנוכחי.

המשחקים שציינת לא יצאו בזמן הקרוב. סייברפאנק לא קרוב ליציאה, עם יהיה נס משמיים הוא יצא נניח בעונת החגים שזה נובמבר-דצמבר 2019 אבל אני לא מאמין שהוא יצא השנה אלא רק מתישהו ברבעון ראשון-שני של 2020. כנ"ל RDR2, לא רואה את זה קורה ל , ואם כן - אז לא לפני 2020. 

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על זה תשובה מוחלטת. זה תלוי במשחק. אם פתאום יצא משחק שהמנוע שלו יודע לנצל הרבה ליבות באופן מאוד יעיל, זה יכול לשנות.

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3412-intel-i7-2600k-revisit-2018-benchmarks-vs-9900k-ryzen-more

על פניו, עבור המשחקים שבדקו כאן, המעבד שלך יכול להוות צוואר בקבוק - אך במידה קטנה למדי. לא הייתי נותן לזה למנוע ממני שדרוג של כרטיס מסך. יש לזכור שעבור גיימינג, כרטיס המסך הוא בעל החשיבות הרבה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע גם שהfps ממשחק למשחק בין הכרטיסים השונים משתנה גם בין הרזולוציות השונות...

ממה שאני מבין בכל מקרה כדאי להמתין גם לדור הכרטיסים החדש וגם למשחקים עצמם... אגב, המשחקים שהכרטיס הכי מגמגם לי זה משחקים של ...

assassin's creed odyssey  למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בגדול, זה הזמן להמתין. NV בדרך להשקה חדשה, יכול להיות סוף שנה, רבעון ראשון של 2020, ככה או ככה - כרטיסי הראשוניים

בחוץ כבר זמן מה ואני חושב שזה הזמן הכי טוב להיות סבלני, גם לא רחוקה מלהראות מה הם שומרים בקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתכם שכדאי להמתין.. בכל מקרה מישל ידידנו העלה סרטון שבודק בדיוק מה שאני שואל... דווקא לרזולוציה של fhd מעבד בא יותר לידי ביטוי 😰 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי.. זה לא רק 1080, זה בכללי תופס לגבי רזו' נמוכות יותר. אם תרד עוד יותר מתחת ל 1080P שזה כבר

פחות נפוץ היום, יהיה עוד יותר משמעות למעבד. שעולים למעלה, ה GPU נכנס לתמונה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בסירה דומה לשלך, אפילו יותר קטנה 😉
אני עם i5 4670 ועם (כבר לא) gtx780

שדרגתי לRTX2060 שנרכש בחו"ל. 

משחק על 1080 ו144Hz. 

כרגע התנסתי לשחק איתו בMetro Exodus, , New dawn. 

במטרו למשל המעבד רוב הזמן על95-99% אך המשחק רץ על הגדרות Ultra, Dx12  כולל כמובן פיזקס וטסלציה, ללא RTX או עם קצב פריימים שנע בין 60-70 ללא נפילות או קירטועים.

ישנם משחקים שלא התנסתי בהם כמו למשל BF5 שלהבנתי הם יותר תובעניים מהמעבד, 

מתכוון לשדרג למסך 2K בכדי לנצל יותר את כרטיס המסך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...