קניית מחשב 2in1 ללימודים- איזה דגם כדאי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב 2in1 ללימודים- איזה דגם כדאי?

ChipCookie

Recommended Posts

היי,

אני מתלבט לגביי רכישת מחשב 2in1 למטרות לימודים - אני צריך שיהיה לו מסך גדול (מעל 12") ,יאפשר צילום מהלוח באיכות טובה ועריכת מסמכים נוחה ומהירה. עיקר השימוש הוא לכתיבה בהרצאות, יישומי והצגת מצגות (צריך שיהיה חיבור רלוונטי). כדאי שיוכל להריץ גם תוכנות אחרות (סביבות עבודה -visual,clion וכד'). הרעיון הוא לרכוש את הטאבלט יחד עם העט והמקלדת (כנראה בחו"ל), בתקציב של עד 5500 ש"ח. 

2 ההתלבטויות העיקריות שלי היו בין מוצרי הsurface לipad ואלו הם היתרונות והחסרונות העיקרים ממה שקראתי בביקורות: 

surface pro 4\surface pro 6-

• יתרונות: מאפשרים הרצת , מקלדת מעולה ומוארת, אפשרות הרחבת .
  • חסרונות: באיכות נמוכה 8mp (לא יודע עד כמה אפשרי לצלם מהלוח בצורה איכותית ולהכניס לתוך onenote), אין חיבור  type c.

ipad pro (10.5\11\12) -

• יתרונות: איכות תצוגה, איכות צילום 12mp,חווית כתיבה הכי "חלקה" על גבי המסך,מהירות .
  • חסרונות: שימוש במקלדת לא כל כך רלוונטי, לא מריץ ודיי "מסורס" מבחינת מגוון האפליקציות, חיבור type c בלבד (מחייב שימוש בכל מיני מתאמים למינהם)

כרגע דיי נסגרתי על הsurface , בעיקר מכיוון שלדעתי הוא נותן תמורה יותר טובה למחיר-מריץ windows,נותן יותר גמישות עבודה (במקום להסחב עם לפטופ כל הזמן) ובכללי, הוא לא רק ללימודים כמו שאני תופס את . מה דעתכם ?

כמו כן, האם החיבור type c הוא deal breaker (במחשבה לעתיד) ? איזה דגם כדאי יותר לרכוש כרגע 4/6? והאם לדעתכם יש הבדל משמעותי בביצועים ?

אשמח לקבל דעות אחרות והארות, ושאולי בכלל כדאי לקנות או מותג אחר לצרכים שלי. 

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...