שיתוף USB הוט נחסם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף USB הוט נחסם

BaChoni BaChoni

Recommended Posts

שלום

מראש אני מתנצל על "הצעקה" שקשורה לשרות גרוע וחאפרי של שמצויה בשאלה. ( בעיניי חשוב לאמר את הדברים )

בעבר היה לי ממיר מג'ק של הוט שאפשר היה לחבר לו דיסק און קיי ,  ואפשר היה לבצע  copy paste  ברשת מהמחשב לדיסק און קיי  ( העברת קבצי מדיה שונים וכו' ) , בלשון פשוטה ה של הממיר היה "גלוי"  ברשת.

לאחרונה הממיר הוחלף לממיר פייברבוקס ( שלא חסרות לו תקלות... חלק מצחיקות )  אחת מהן שלא רואים את הדיסק און קיי ( ׂ)  מהמחשב   ולכן אין יותר copy paste ברשת (  הגישה דרך הממיר לצפיה אפשרית ) ,.

בשיחה עם התמיכה התקבלה התשובה המוזרה ....  מצאנו שלקוחות מורדים קבצים בעלי זכויות יוצרים באופן לא חוקי ...  ולכן חסמנו את הגישה מהמחשב ל . ( כאילו שאי אפשר לחבר דיסק און קיי עם קבצים לא חוקיים ... )

שאלתי את הנציג מה עם הקבצים החוקיים שיש לי כמו התמונות  של שיח הבוגונביליה  שלי , ( שצלמתי במצלמה החוקית שלי , שקניתי בכסף חוקי  ושתלתי בעציץ שלי , ולא אצל השכנה המתוקה על אף שעלה בדעתי לשתול שם .. אבל עצרתי עצמי ) ?

התשובה חזרה על עצמה .... ולא רציתי להציק יותר , משום שבסך הכל התומך בשם אילן עשה את מה שבקשו ממנו ואפילו השתדל מאוד להיות חיובי, מכאן תודתי לו.

עד כאן הסיפור ,

השאלה קצרה הרבה יותר , האם אפשר לעשות שהפונקציה המדוברת תהיה אפשרית כמו היתה בעבר ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...