מבקש המלצה לאוזניות לגיימינג אלחוטיות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לאוזניות לגיימינג אלחוטיות

--- The King ---

Recommended Posts

מתכנן לקנות חדשות לגיימינג. השימוש הוא לגיימינג בלבד, לכל שימוש אחר יש לי אחרות או כך שאין צורך להתחשב בשום דבר אחר.

מבחינת תקציב אשמח לקבל אופציות במחירים שונים ולהבין מה ההבדלים, וכך אחליט אם התוספת שווה לי את זה. אבל כנראה שלא אשקיע מעבר ל- 700 ש"ח.

מה שחשוב לי:

- נוחות, להרבה שעות (אז אני מניח ש- over ear יהיה הכי אידיאלי, ואוזניות סגורות (?) ).

- מיקרופון, שיהיה איכותי ועם pop filter לפחות סביר.

- אלחוטי - לא בלוטוס (או כן בלוטוס עם דונגל). בקיצור, שיהיה איך לחבר למחשב נייח.

- surround מדומה, על מנת להבחין בכיוון הסאונד במשחקים.

אני נוטה לכיוון של Sennheiser בגלל הרבה המלצות שקראתי עליהן. אשמח לדעתכם ולהלמצות על דגם ספציפי.

עוד אופציה שאני חושב עליה זה SteelSeries Arctis 7. אפשר להשיג מאמזון כרגע ב580 ש"ח.

אשמח מאוד להמלצתך @Roy.T

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את ה-ARCTIS 7. מכוון שהמחיר סביר וזו אוזניה שאתה מתכנן לגיימינג 

בלבד, אם הביקורות מפרגנות להן אז זו יכולה להיות אופציה טובה.

לא הייתי קורא סראונד וירטואלי גימיק, אבל כשמדובר בשני בסך הכל

מדובר בתחושת סראונד המתבצעת דרך ערבוב ערוצים וכל מיני טריקים, מן אפקט

3D שכזה. יכול לתת ערך מוסף מבחינת חווית הגיימינג, אבל בספק שזה יכול להשפיע

על הביצועים הזמן משחק.

מבחינת ביצועים מה שבטוח זה שעדיף לך אוזניה עם אימג'ינג ברמה גבוה (ההפרדה והדיוק בין שמאל לימין)

טרבל עשיר ובאס יחסית שטוח מאשר אוזניה פחות מדויקת עם הרבה באס שיש לה תוסף

שמאפשר מצב "סראונד". 

Safe bet כמו שאומרים יהיה ללכת על האוזניה של סנהייזר בגרסת המאסדרופ:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

דרייבר מסדרת ה-5XX המצויינת, מיקרופון מצויין, ומאוד נוחות. וכל זה במחיר מאוד נמוך 

ביחס לתמורה.

אם אתה חייב משהו שכולל מצב סראונד, זו גם יכולה להיות אופציה טובה:

https://www.amazon.com/Cooler-Master-MH-751

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

לא מכיר את ה-ARCTIS 7. מכוון שהמחיר סביר וזו אוזניה שאתה מתכנן לגיימינג 

בלבד, אם הביקורות מפרגנות להן אז זו יכולה להיות אופציה טובה.

לא הייתי קורא סראונד וירטואלי גימיק, אבל כשמדובר בשני דרייברים בסך הכל

מדובר בתחושת סראונד המתבצעת דרך ערבוב ערוצים וכל מיני טריקים, מן אפקט

3D שכזה. יכול לתת ערך מוסף מבחינת חווית הגיימינג, אבל בספק שזה יכול להשפיע

על הביצועים הזמן משחק.

מבחינת ביצועים מה שבטוח זה שעדיף לך אוזניה עם אימג'ינג ברמה גבוה (ההפרדה והדיוק בין שמאל לימין)

טרבל עשיר ובאס יחסית שטוח מאשר אוזניה פחות מדויקת עם הרבה באס שיש לה תוסף

שמאפשר מצב "סראונד". 

Safe bet כמו שאומרים יהיה ללכת על האוזניה של סנהייזר בגרסת המאסדרופ:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

דרייבר מסדרת ה-5XX המצויינת, מיקרופון מצויין, ומאוד נוחות. וכל זה במחיר מאוד נמוך 

ביחס לתמורה.

אם אתה חייב משהו שכולל מצב סראונד, זו גם יכולה להיות אופציה טובה:

https://www.amazon.com/Cooler-Master-MH-751

קודם כל תודה רבה שהשקעת מזמנך.

לפני שאני מחליט באופן סופי, אשמח אם תוכל להביע את  דעתך על הנ"ל:

1. האם טווח התדרים קריטי באוזניות לגיימינג? שמתי לב שטווח התדרים של הסנהייזר שהמלצת יחסית קטן. 50-16k Hz.

ממה שהבנתי אנחנו יכולים לשמוע טווח גדול יותר של בערך 20-20k וכך גם התדרים של רוב הגיימינג. מה דעתך?

אגב, ב- CoolerMaster טווח התדרים אפילו קטן יותר.

2. חבר המליץ לי על סט מאוד זול יחסית, מאמזון:

https://www.amazon.com/gp/product/B071X635MW

הוא לא מתגורר באיזור שלי אז לא שמעתי אותן. אבל לטענתו, אלו נוחות עם מעולה. יש לך דעה עליהן? חוץ מזה שיש להן דרייבר של 50mm, ביטול רעשים וסראונד וירטואלי, לא ממש הצלחתי להבין אם הן באמת יוכלו לספק אותי כמו שאני מצפה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

שמתי לב שטווח התדרים של הסנהייזר שהמלצת יחסית קטן. 50-16k Hz.

זה טווח התדרים של המיקרופון, טווח התדרים של האוזניות הוא 15-28,000 אותה טעות עשית גם לגבי ה-CoolerMaster אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב לבד... אוזניה שעולה 24 דולר לצרכן, אחרי עמלת שאאל"ט עומדת על 25 אחוז, כמה עולה לייצר אותה? 3-4 דולר?

במחיר של ארוחה התמורה כנראה טובה, אבל עדיין ירדת מאוזניות גיימינג איכותיות לצעצוע שקונים בדר"כ לילד בן 10.

לא יודע מה הרפרנס של החבר שלך, אבל אם תתן לו להשוות בין אוזניית גיימינג של סנהייזר לצעצועי אלי אקספרס האלו הוא כנראה יקבל הגדרה חדשה ל"סאונד טוב". 

בקיצור אם יש לך תקציב תשקיע כמו שצריך פעם אחת בזוג טוב ותהנה ממנו לתקופה ארוכה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בגזרת הסיני הסופר זול יש כמה חברות שמעט בולטות מכל השאר, כמו למשל זו: 

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07G97ZZL1/ref=dp_ob_neva_mobile

כבר רואים את ההבדל עם ה-MPOW שבנויה ממתכת לכל אורכה אל מול האוזניה הקודמת שעשויה כולה

מפלסטיק זול וזה רק עניין של זמן עד שתתפרק.

זה לא סנהייזר, או אפילו קולרמאסטר, אבל עדיין הייתי סומך על החברה הזו למשל אל מול כל האוזניות הסיניות הג'נריות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מבולבל מכיוון שגם אני מחפש בדיוק לאותו השימוש ועם אותן הדרישות וגם אני הגעתי לarctis 7 ומהסתכלות קצרה על ההמלצות ראיתי שהכל חוטי, האם ויתרת על אלחוטיות או שפספסתי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני קצת מבולבל מכיוון שגם אני מחפש אוזניות בדיוק לאותו השימוש ועם אותן הדרישות וגם אני הגעתי לarctis 7 ומהסתכלות קצרה על ההמלצות ראיתי שהכל חוטי, האם ויתרת על אלחוטיות או שפספסתי משהו?

השיקול שלי לוותר על נובע מכך שאיכות המוצר יותר חשובה לי מהפיצ'ר הזה. אם תשווה 2 זוגות במחיר דומה, זוג אחד והשני לא, כנראה שהחוטיות יהיו איכותיות יותר. התוספת הכספית שצריך להוסיף בשביל במחשבה שניה לא שווה את זה מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקול שלי לוותר על אלחוטי נובע מכך שאיכות המוצר יותר חשובה לי מהפיצ'ר הזה. אם תשווה 2 זוגות במחיר דומה, זוג אחד אלחוטי והשני לא, כנראה שהחוטיות יהיו איכותיות יותר. התוספת הכספית שצריך להוסיף בשביל אלחוטי במחשבה שניה לא שווה את זה מבחינתי.

למה? אמרת שזה רק לגיימינג ההבדלים בסאונד ממש מינוריים ורק חדי אוזן מבחינים בהם בטווחי המחירים האלו לעומת אלחוטיות שמשפרת את חווית השימוש ממש לדעתי.
אני אישית כנראה כן אלך על הארקטיס 7 אבל מכיוון שלא דחוף לי בינתיים אחכה לראות אולי יהיו מבצעים מעניינים בקרוב(על הארקטיס או דומות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של העדפה ושימוש..

אם האוזניה מיועדת לגיימינג נטו ולא זזה משולחן המחשב מה בדיוק היתרון באלחוטי?  מנגד יש כמה חסרונות ברורים כמו הצורך בטעינה, בעיות leg, וחוסר יציבות\ניתוקים מפעם לפעם. 

בנוסף לאוזניות אלחוטיות יש את כל החומרה דחוסה בתוך האוזניה כולל סוללה, מה שהופך אותה להרבה פחות אמינה לטווח זמן ארוך ביחס לאוזניה "רגילה" שמכילה בסה"כ זוג וכמה חוטים ובשימוש זהיר יכולה להחזיק גם עשור. 

חוץ מזה שאם לוקחים את המחיר\תמורה כפקטור, אוזניה כמו הסנהייזר תהיה נוחה יותר, בעלת טוב יותר, ועם מיקרופון איכותי יותר מכל האוזניות שהוצגו פה, ובמחיר דומה ל-A7. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

למה? אמרת שזה רק לגיימינג ההבדלים בסאונד ממש מינוריים ורק חדי אוזן מבחינים בהם בטווחי המחירים האלו לעומת אלחוטיות שמשפרת את חווית השימוש ממש לדעתי.
אני אישית כנראה כן אלך על הארקטיס 7 אבל מכיוון שלא דחוף לי בינתיים אחכה לראות אולי יהיו מבצעים מעניינים בקרוב(על הארקטיס או אוזניות דומות).

א. אני באמת חושב שאני "חד אוזן". 

ב. לא ממש מעניינת אותי איכות הסאונד, מלבד שיהיה "נקי" וסביר. סה"כ כאמור היעוד הוא לגיימינג, לא למוזיקה. מה שמעניין אותי זה בעיקר ביצועים, נוחות, איכות חומרים, משקל וכו'. אז מבחינתי זה פיצ'ר שתורם מבחינת הנוחות, אבל הפיצ'ר הזה "יקר" מדי לדעתי ביחס למה שהוא תורם. לא סוף העולם אם יהיה כבל. וגם, מה שהוא אמר (שזה מה שניסיתי להגיד בתגובתי הקודמת):

ציטוט של Roy.T

חוץ מזה שאם לוקחים את המחיר\תמורה כפקטור, אוזניה כמו הסנהייזר תהיה נוחה יותר, בעלת סאונד טוב יותר, ועם מיקרופון איכותי יותר מכל האוזניות שהוצגו פה, ובמחיר דומה ל-A7

ג. התגובה של רועי גם גרמה לי להבין שאוזניה אלחוטית כנראה תיהיה כבדה יותר בגלל הסוללה וכל שאר הדברים שהיא צריכה להכיל, דבר שיכול אולי לפגוע בנוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני באמת חושב שאני "חד אוזן". 

ב. לא ממש מעניינת אותי איכות הסאונד, מלבד שיהיה "נקי" וסביר. סה"כ כאמור היעוד הוא לגיימינג, לא למוזיקה. מה שמעניין אותי זה בעיקר ביצועים, נוחות, איכות חומרים, משקל וכו'. אז אלחוטי מבחינתי זה פיצ'ר שתורם מבחינת הנוחות, אבל הפיצ'ר הזה "יקר" מדי לדעתי ביחס למה שהוא תורם. לא סוף העולם אם יהיה כבל. וגם, מה שהוא אמר (שזה מה שניסיתי להגיד בתגובתי הקודמת):

ג. התגובה של רועי גם גרמה לי להבין שאוזניה אלחוטית כנראה תיהיה כבדה יותר בגלל הסוללה וכל שאר הדברים שהיא צריכה להכיל, דבר שיכול אולי לפגוע בנוחות.

לי יש את Arctis pro wireless. אני יודע שזה לא בתקציב אבל חשוב לי להגיד לך שאלו האוזניות הראשונות שאני מצליח לשחק איתן מספר שעות רצוף ללא תחושת עייפות באוזניים, ללא זיעה, ללא כאבים. הסוללה במשקל מינורי לחלוטין והאוזניות מרגישות מאוד מאוזנות.

במקרה של הדגם שלי, האוזניות מגיעות עם DAC שהוא המשדר האלחוטי של האוזניות + 2 סוללות אשר אחת שמים באוזניה והשניה יושבת בעטנה בתוך הDAC וכך גם לא צריך להסתבך עם הטענות. במקרה ולא הייתה שיטה כזו נוחה לשימוש, הייתי שוקל קנייה של חוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sh_Dor_Lq

לי יש את Arctis pro wireless. אני יודע שזה לא בתקציב אבל חשוב לי להגיד לך שאלו האוזניות הראשונות שאני מצליח לשחק איתן מספר שעות רצוף ללא תחושת עייפות באוזניים, ללא זיעה, ללא כאבים. הסוללה במשקל מינורי לחלוטין והאוזניות מרגישות מאוד מאוזנות.

במקרה של הדגם שלי, האוזניות מגיעות עם DAC שהוא המשדר האלחוטי של האוזניות + 2 סוללות אשר אחת שמים באוזניה והשניה יושבת בעטנה בתוך הDAC וכך גם לא צריך להסתבך עם הטענות. במקרה ולא הייתה שיטה כזו נוחה לשימוש, הייתי שוקל קנייה של אוזניות חוטיות.

1. תודה.

2. קצת הרמת לי להנחתה. בדקתי הרגע את הפרש המחירים בין ה- arctis pro החוטיות לבין ה- arctis pro wireless. החוטיות עולות 750 בערך, האלחוטיות 1500 בערך. ז"א הפיצ'ר הזה עולה בערך 750 ש"ח שזה כפול ממחירה המקורי של האוזניה. 

משמע, בתקציב שלי (700), אם ארכוש אלחוטיות, הן יהיו שוות ערך לאוזניות חוטיות שעולות 350. לפי דעתי זה מוגזם. עדיף להשקיע בפרמטרים אחרים מבחינתי אם הפיצ'ר הזה כלכך יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...