האם צריך מחשב נייד ללמידת הנדסת תוכנה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך מחשב נייד ללמידת הנדסת תוכנה?

thomas fidorin

Recommended Posts

שלום רב,

אני מתחיל בעוד כשלושה חודשים לימודי הנדסת תוכנה באוניברסיטה הפתוחה.

כיום יש לי מחשב נייח בעל:

מעבד I5-6500

8GB ראם

SSD 500 GB

GTX 1060 6GB.

ומעניין אותי לדעת האם אני חייב להחזיק בשיעורים(או האם זה יתרום בצורה כלשהי).

אני שואל עכשיו משום שבקרוב אימי טסה לחול ואני אוכל לבקש ממנה להביא לי בחזור במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שבפתוחה יש מעבדות מחשבים כמו שיש בשאר האוניברסיטאות שבהם אפשר לשבת ולעבוד גם אם אין .

הלמידה העיקרית היא בבית, עצמאית, ושם יש לך מחשב טוב.

מצד שני, אם תעשה עבודה בקבוצות עם חברים מהלימודים ותיפגשו בבית של אחד מכם / בקפה / בספריה אז מאוד נוח שיש איתך.

מצד שלישי, בארץ מחירי המחשבים הניידים הקלאסיים למטרה זו (i5, 8GB , 256GB SSD) הם במחירים די תחרותיים וסבירים ככה שאפשר להתחיל בלי ובמידת הצורך לקנות.

לשיעורים עצמם (כאילו תוך כדי השיעור)- ממש אין צורך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא חייב נייד לשיעורים. בשיעורים עצמם, רוב הסטודנטים (כולל אני) מוצאים שהכי נוח זה דף ונייר.

כתלות באדם - יכול או יכול לא לעזור לשיעורי בית ועבודות. אני לרוב עבדתי בבית, בשקט, כך שלא היה צורך משמעותי בנייד. כאמור, לפעמים יושבים במעבדות במוסד הלימודים, שם יש מחשבים. פה ושם אפשר לשבת באיזה בית קפה... ואז נחמד שיש .

אני ממליץ גם להתחיל ללמוד, ואז לחשוב האם אתה באמת צריך או לא. זה לא דחוף, לא לחוץ, ולא הכרחי.

אגב, אם אמא שלך לא טסה לארה"ב, ממש לא בטוח שיהיה משתלם במיוחד (או בכלל) לקנות מחשב בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה נוספת שיש להביא בחשבון - אם אתה סובל אפילו קצת מהפרעת קשב וריכוז (וחלקים ניכרים מהאוכלוסיה סובלים ממנה, רק לא ברמה שדורשת התערבות חיצונית) - אז בשיעור הוא מתכון בטוח להיסחי דעת ואובדן הריכוז בשיעור.

כך שהמלצתי היא - אם תרכוש בסוף (וזה אכן נחמד שיש כזה) - הפעל משמעת ברזל של לא להוציא אותו מהתיק במהלך השיעור עצמו. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות אני כרגע לא אקנה בגלל שלא חייב אם אצטרך אקנה בעתיד. 

אני הסמסטר מסיים תואר בניהול וכלכלה בפתוחה ותאכלס בשיעורים שהיה אפשר להגיע לכיתה הייתי מגיע רק בשביל לא להתפטות ולגלוש באינטרנט בזמן השיעורים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...