ייעוץ אודות מקרן הקול - STS-3HD של - Pure Acustics - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ אודות מקרן הקול - STS-3HD של - Pure Acustics

nico

Recommended Posts

היי, 

לקראת פסח החברה בה אני עובד נותנת לעובדים לבחור בין מספר מתנות. 

אחת מהן היא הסאונד-בר הנ"ל. 

תהיתי לגבי איכות הסאונד שלו ואם זו בחירה כדאית. ישמש בעיקר לסרטים/סדרות ומעט למוזיקה/משחקים. 

כיום אני משתמש ברמקולים של הטלוויזיה שלי - H5000 בגודל 60" (פלאזמה) - מן הסתם המטרה היא לקבל שיפור מורגש. הטלוויזיה ממוקמת כ-4.2 מטר ממני בעת הצפייה. (אני מעריך שבעתיד אשדרג לOLED גדולה יותר, הסאונד שלהן טוב יותר או פחות מהנוכחית?) 

אופציית ברירת המחדל היא 400 שקלים של שופרסל + 70 לBE של שופרסל - כלומר שווה ערך לכ-400 שקלים במזומן. כלומר הדילמה היא אם המקרן קול הזה מצדיק את איכות הקול שלו בסכום הזה. (אני גם יכול לקחת את התווים ובעתיד לקנות מערכת טובה יותר, אם הסאונד-בר לא מומלץ). 

פיצ'רים אחרים שהוא מציע, אלחטויות למיניהם וכו', פחות מדבר אליי. הטלוויזיה מחוברת למחשב שנמצא לידה בHDMI ואני שולט עליו באופן . הבחירה נקבעת לפי איכות הסאונד נטו. 

כמו כן, שמתי לב שהסאב שלה מופנה לרצפה, האם ייתכן שיפריע לשכן שמתחתיי אם אני נוהג לצפות בטלוויזיה בשעות מאוחרות וכנראה (מבלית ברירה- לא שומע טוב) בVOLUME לא נמוך? 

תודה, ניקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, זה לא אותו מוצר.

בכל מקרה, הנכווה ברותחין .....

אל תצפה למשהו סולידי או מציאה גדולה.

אולי בעצם כדאי מאוד לחפש משהו יותר טוב

גם אם יקר יותר, מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז ההמלצה שלך למוצר היא שלילית והוא לא שווה "400 שקל".

במידה ואני בוחר עכשיו את התווים ובוחר לקנות בעתיד מערכת חלופית, יש לך דוגמא למוצר אחר שכן מומלץ, רפרנס למוצר טוב יותר במחיר גבוה יותר?

עריכה: כי אכן בעיקר מאמזון אבל לא רק, קוטלים את אמינות המוצר והזמן שלי בלרדוף את האחריות שווה יותר מהרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

יש הבדל בין שלילת מוצר לבין להמליץ על אחד טוב. ( אני מתייחס לעצמי )

בכל מקרה, יש את החברות הידועות, כמו  BOSE  או  Yamaha, שבכלל המציאה את הסאונד בר

ועוד כהנה וכהנה.

ברור שיש מדרגים שונים במחירים, ועוד יותר ברור שלא צריך "להשתגע"  ולקנות

משהו בסכום שמצריך משכנת.

פשוט משהו טוב ואמין.

כאמור, זה לא התחום שלי שאשלוף לך ישר דגם כזה  או אחר.

תצתרך לקרוא  ביקורות ובתיקווה שגם כאן יהיה מי שידע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

בדקתי עם אבא שלי ויש לנו אופציה שהוא יקח מתנה מאצלי ואני אקח מאצלו bar studio (הדגם הזה דורש בעבודה שלו תוספת 250 שקלים). ככה שהאם הדגם הזה כבר מומלץ?(חברה ידועה) והאם הוא שווה 650~ ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבתי זהו שם הדגם. Bar studio. לפי מה שראיתי הביקורות סבירות, אבל מסקירת מחירים זריזה אני לא בטוח שיש כאן מציאה (לעומת המחיר באמזון) אז תוהה אם לא עדיף להמתין ולקנות כשיתאים לי את המוצר הכי נכון ולא פשוט מתנה ספציפית כי אפשר. (אם אכן אין הטבה במחיר הזה במוצר הזה) (בארץ הוא מתחיל ב800~ אז המחיר לא רע על פניו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות  דעתי, זו כבר התקדמות יחסית לפיור,

ושווה את ההפרש.

לגבי האם כדאי לקנות או להמתין למה שבאמת צריך -

היי זה לא סכום מבוטל, אבל לפחות תהנה שנה שנתיים עד שיצוץ

מה שאתה באמת צריך.

מה, לא מגיע לך פינוק ?  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סאונד בר ב-400 ש״ח כנראה שיהיה שידרוג משמעותי לעומת רמקולים של .

אם זו מתנה, ואין משהו שיותר מתאים לך מזה מבין האופציות המוצעות, לך על זה. בכל מקרה, הייתי ממליץ (כמו עם כל מוצר אודיו) לקפוץ לחנות שמוכרת ולבדוק איך זה נשמע עם משהו ששמעת גם דרך הטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...