תמיכה ברכיבים מודרנים WINDOWS 8.1 PRO 64BIT - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה ברכיבים מודרנים WINDOWS 8.1 PRO 64BIT

XCG120

Recommended Posts

רציתי לשאול האים ווינדוס 8.1 תומך ברכיבים מודרנים כמו מעבדי I9 החדשים או M.2  או שחייב 10 ?אשמח לדעת באיזה רכיבים הוא תומך או לא והאים יש פתרון למי שלא מעוניין בווינדוס 10.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק עונה לשאלתך, אבל .....

מה איבדת ב - 8.1 ?

לא סתם האנושות דילגה מחלונות 7   ל - 10.

8 כמו 8.1  הן לא יותר מגילוח של מייקרוסופט על

פרצופם של משתמשים כדי להוציא את 10,

למרות שהגילוח עדיין נמשך ....   😁

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

מה דעכם מבחינת בווינדוס 10 לאחר כיוון הפרטיות לאחר התקנה, והתקנת תוכנה כמו   Spybot Anti-Beacon      האים וכמה זה משפר את הפרטיות לדעתכם מבחינת אחוזים יחסית בלי "הכיוונים".

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי היא, שכאדם פרטי אתה לא מעניין אף אחד ( תקף לכולנו ).

אם מישהו רוצה לחפור לך במחשב - זה רק עניין של  רצונו ויכולותיו

של אותו גורם לעשות כן.

בקשר לתוכנה ששאלת, אני מניח שיש לא מעטות כמוה.

בגירסת הפרו של 10, יותר קל לשמור על מאשר 

בגירסת ההום, שוב, במיגבלות ההיגיון.

( הדברים נאמרו כהשלמה לתגובה שמעלי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לQttP

תשמע אי אפשר להתעלם, אפילו מומחים רבים בתחום התוכנה מסכימים שווינדוס 10 לא הכי בריא מבחינת .השאלה כמה זה רציני או כמו שאתה אומר הכיוון די עוזר?

לnapoleon45

נכון שלא מעניין אף אחד, אבל בכול זאת כך למשל את האופצייה שיכולים לראות מה אתה מקליד זה לא מרגיש לך קצת מוגזם ושוב האים הכיוון די עוזר מבחינה זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קח הכל בפרופורציה.

אם מישהו ירצה, יראה.

גם אם תשים 60 תוכנות ו - 50 אנטיווירוסים.

תשמור על כללי בטיחות בסיסיים והגיוניים

ותהנה מהמחשב, לא משנה איזו מערכת אתה מריץ.

אין לי מה לבשר לך מעבר לכך.

הנה, אז מישהו ראה היכן שהוא מה הקלדתי כרגע.

אני אישן סבבה גם אחרי זה.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן תודה על התשובה.

רציתי גם לשאול היתה תקופה שמי שהתקין 10 טען שנמחקו לו קבצים ,השאלה שלי איפה נמחקו קבצים בכונן C היכן שההתקנה או במקומות אחרים סתם דוגמה בכונן F או  G  והאים זה תוקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של XCG120

לQttP

תשמע אי אפשר להתעלם, אפילו מומחים רבים בתחום התוכנה מסכימים שווינדוס 10 לא הכי בריא מבחינת פרטיות .השאלה כמה זה רציני או כמו שאתה אומר הכיוון די עוזר?

לnapoleon45

נכון שלא מעניין אף אחד, אבל בכול זאת כך למשל את האופצייה שיכולים לראות מה אתה מקליד זה לא מרגיש לך קצת מוגזם ושוב האים הכיוון די עוזר מבחינה זאת?

"מומחים רבים" לא באמת מסכימים לטיעון הזה. זה סתם מצג שווא. רוב אלה ש"מסכימים" הם פריקים של תאוריות קונספירציה ושמוקים שממחזרים כתבות ברשת כדי להעלות את מספר הביקורים באתר שלהם.

המומחים האמיתיים (שעשו ניתוח קר של הממצאים) לרוב מגיעים למסקנות שאותן הצגתי - שמדובר בתופעות שהיו קיימות בWindows כבר כמה דורות, שרובן (כמו למשל טלמטריה) לא קשורות לפרטיות ולא אוספות מידע אישי, ושאת אלה שכן (לרוב למטרות פרסומות מכוונות וחיפוש יותר יעיל) אפשר לנטרל.

לצורך העניין כל טלפון מגיע כברירת מחדל עם הגדרות שפולשות לפרטיות פי אלף מWindows. והכל הולך ישר לגוגל. :) 

ציטוט של napoleon45

אכן הייתה תופעה כזאת בעדכון של 1809.

בעיקר ב"מסמכים שלי" אבל לא רק.

בכל מקרה, מה שהיה היה, ומזה זמן לא מועט

הכל תקין ובסדר.

כן, זו הייתה פאשלה ברמה שעוד לא נראתה. משעשע. אף פעם את תהיו בין הראשונים שמתקינים עדכוני תוכנה. :lol: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...