אני צריך דעות לגבי מפרט הגיימינג הזה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך דעות לגבי מפרט הגיימינג הזה

Maor Herold

Recommended Posts

אני כרגע משחק Assassin's Creed Odyssey, PATH OF EXILE , אבל אני גם רוצה שהוא יתאים למשחקים עתידיים כמו CYBERPUNK 2077, אה ויכול להיות שמתישהו אני אחזור לWITCHER 3. וגם אני לא צריך ציוד היקפי, אולי מערכת הפעלה וגם אני צריך מסך חדש שיתאים.

תודה רבה מראש

20190225_192239.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו רזולוציה אתה משחק? מה קצב הרענון? ל-FHD המפרט מוגזם ויקר לרזולוציות גבוהות יותר יש בו טעם.

לגבי בחירת החלקים הספציפית הייתי אומר שזה לא משהו, לקחו מעבד וכרטיס מסך יקרים אבל חסכו על כל הדברים מסביב, במפרט של 10000 שקל הייתי מצפה לקבל יותר טוב מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

באיזו רזולוציה אתה משחק? מה קצב הרענון? ל-FHD המפרט מוגזם ויקר לרזולוציות גבוהות יותר יש בו טעם.

לגבי בחירת החלקים הספציפית הייתי אומר שזה לא משהו, לקחו מעבד וכרטיס המסך יקרים אבל חסכו על כל הדברים מסביב, במפרט של 10000 שקל הייתי מצפה לקבל יותר טוב מזה.

רזולוציות של 24 אינץ' במסך, ו1920 על 1080 ברזולוציה.

אני לא הכי מבין בזה אבל מקווה שזה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה מה חשוד פה.

הרבה חנויות שכונתיות לא מראות פירוט מחירים.

והרבה פעמים הם גם לא מראות פירוט רכיבים, למשל מארז ATX מאוורר, ספק 500W עוצמתי וכו'.

פה יש פרוט סה"כ בסדר חוץ מלדיסקים, שגם בהם רשום החברה ואין הרבה אפשרויות, בssd רשום .

בקיצור אין בעייה להשוות את הרכיבים האלה לחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסוף הלכתי על המפרט המקורי, שדרך אגב נבנה אצלם כבר בעבר, רק המראז שונה, וגם אני מוסיף את הכונן הקשיח מהמחשב הקודם, שהוא 2 טרה, אז יהיה לי 3 טרה, ואולי אני אשדרג בעתיד את הראם, תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת דיון > קיבלת חוות דעת מדאיגות ושליליות מאוד > "טוב תודה חברים :)"

בשביל מה אפילו לטרוח? שחטו אותך לחלוטין בתקציב שאתה צריך לשלם עבור הצרכים שלך, ובפרט עבור החלקים.

לא מובן, מצער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...