מחשב נייד עד 1200שח למורה - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עד 1200שח למורה

Dolmiti

Recommended Posts

ציטוט של ag43

אכן. זה השדרוג העיקרי של אינטל ב6 השנים האחרונות בשוק הניידים. קח בחשבון שחיי הסוללה של דגם מקביל עם דור 7 יהיו גבוהים יותר והוא גם יתחמם פחות.

ידוע. יש לי חבר שהשווה ראש בראש X1 Carbon עם מעבד דור 7 וכזה עם דור 8. מבחינת מארז ושאר רכיבים מדובר באותו מחשב. הוא הבחין די מהר שזה עם דור 8 מתחמם הרבה יותר ועושה יותר רעש. אם כי לא בדק האם החום יכול להגיע לרמה בעייתית עד כדי לגרום לThermal throttling.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של QttP

ידוע. יש לי חבר שהשווה ראש בראש X1 Carbon עם מעבד דור 7 וכזה עם דור 8. מבחינת מארז ושאר רכיבים מדובר באותו מחשב. הוא הבחין די מהר שזה עם דור 8 מתחמם הרבה יותר ועושה יותר רעש. אם כי לא בדק האם החום יכול להגיע לרמה בעייתית עד כדי לגרום לThermal throttling.

ההשואה לדעתי צריכה להיות בין i3 נוכחי ל i5 דור קודם עם מספר ליבות\נימים זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

למה?

בדור הנוכחי נוספו ליבות אז באופן טבעי שהוא יהיה חם יותר וחיי פחותים לעומת דור קודם.

יצא לי לראות עם במחירים מאוד דומים כאשר המעבדים הם דור נוכחי i3 ודור קודם i5.

וכאשר צריך להחליט מה עדיף עם מחיר דומה כדאי לדעת הבדלי ביצועים\סוללה\חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

כנ"ל עם x20 מדורות 7 ו8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם מעבדי דור 8 אכן קפיצת מדרגה מהדור הקודם (עקב תוספת הליבות),

אבל עם השימושים שצויינו גם C2D מלפני כמעט עשור יצליחו להתמודד בהצלחה (מניסיון), בטח ובטח מעבד מהדורות האחרונים.

הייתי הולך על טבלט סיני או יש שנייה (אגב, מפורסמים לא פעם מחודשים במחירים מצחיקים ברשתות החשמל הגדולות).

חשוב לוודא באמת איזו חיבורים המקרן דורש כך שאולי יידרש מתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של rotem_o

אבל עם השימושים שצויינו גם C2D מלפני כמעט עשור יצליחו להתמודד בהצלחה (מניסיון), בטח ובטח מעבד סלרון מהדורות האחרונים.

אופיס בסיסי - כן. אינטרנט - C2D מלפני עשור יתקשה באתרים הכבדים שלא נדבר על משהו כמו youtube בFHD (על אין בכלל מה לדבר). וכמובן C2D יתקשה במולטיטסקינג, כי יש לו רק 2 ליבות, ומספיק שאחת חנוקה, אתה כבר בבעיה. C2Q יהיה יותר טוב פה, אבל עדיין אתרי רבים היום כבדים הרבה יותר מפעם ומרגישים את זה לפעמים.

ציטוט של napoleon45

^^^^

מצטער

יש יותר מידי אידיאליזציה בדברים שלך, 

בכל מה שכתבת, מניסיון.

הייתי אומר ששניכם מגזימים, כל אחד לצד שלו. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשאיר עתודות מיחשוב, לעתיד לבוא.

אם זה במחיר / הפרש מחיר זניח,  מה טוב.

הכל בראיה כללית, בלי להגזים לכאן או לכאן.

בטח שלא לדבוק בתפיסה כזו או אחרת,

כמו שתי אלה שבפוסטים האחרונים ( שלי ועוד הקודם )

בכל מחיר, כאילו רק היא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אופיס בסיסי - כן. אינטרנט - C2D מלפני עשור יתקשה באתרים הכבדים שלא נדבר על משהו כמו youtube בFHD (על 4k אין בכלל מה לדבר). וכמובן C2D יתקשה במולטיטסקינג, כי יש לו רק 2 ליבות, ומספיק שאחת חנוקה, אתה כבר בבעיה. C2Q יהיה יותר טוב פה, אבל עדיין אתרי אינטרנט רבים היום כבדים הרבה יותר מפעם ומרגישים את זה לפעמים.

די מסכים, אבל כרגע מחשב לילדה בבית שמריץ E8400 סוחב יפה ואופיס. וכן, בFHD אכן קצת לאגי אבל רק בגלל מחסור בכרטיס מסך תומך, מה שקיים בסלרונים מהדורות האחרונים.

הסיבה שאני מעלה את הנקודה שאולי לא צריך מחשב כ"כ חזק ויקר יותר אם השימושים פשוטים ומועטים, היא שבמקרה דומה לפני כמה שנים קנינו מחשב נייד לאמא עבור שימושים דומים, אינטרנט, מייל וקצת . היום היא גילתה שהיא גם ככה יכולה לעשות את כל אלה מהסמארטפון והמחשב סתם מעלה אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתך הסליחה, אבל אי אפשר עד כדי אסור

להשוות  E8400  למי מהמעבדים בניידים

מהדורות הקודמים.

בחייך, זה מעבד שהיה המעבד, בהא הידיעה

לשוק הבייתי, חזק הרבה יותר מכל מעבד לנייד

כולל העכשויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

איתך הסליחה, אבל אי אפשר עד כדי אסור

להשוות  E8400  למי מהמעבדים בניידים

מהדורות הקודמים.

בחייך, זה מעבד שהיה המעבד, בהא הידיעה

לשוק הבייתי, חזק הרבה יותר מכל מעבד לנייד

כולל העכשויים.

אהם... מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...