GTX1660Ti הגיע בשעה טובה - הטוב מכולם עד כה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX1660Ti הגיע בשעה טובה - הטוב מכולם עד כה

nec_000

Recommended Posts

יש לנו בעיה של דואופול. ככה זה בתחומים כאלו. קקה אבל זה מה יש.

משתף שמחקרים מצאו כי דרושים לפחות 5 שחקנים בסגמנט, על מנת שתחרות אמיתית בינהם תתחיל.

מדהים, אבל זה מספר הקסם:  5 מתמודדים.

**פרופסור זליכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

הנקודה המרכזית היא - שזה ש AMD מפגרים טכנולוגית \ בארכיטקטורה וכדומה מאחורי NVIDIA, לא אומר שהתמחור של NVIDIA הוגן

התמחור של NV לא הוגן. מסכים חד משמעית. הם מעלים כל הזמן מחיר. זה גימיק יחצני. מסכים בהחלט.
אבל הם לא פועלים בווקום ויש גם את ולכן הכל נמצא בהשוואה אליה- זו המציאות.

אם בתגובה להעלאת המחירים העיקבית של NV מעלה מחירים בעצמה (וזאת בניגוד למה שהיא עשתה בעבר) הופכת שותפה לכל העניין ממש כמו .NV בנוסף לא נותנת את אותה תמורה כמו NV עבור העלאת המחיר (גם אם זה רק גימיק יחצני כמו RTX) או אותם ביצועים ז"א שהם אפילו יותר גרועים..
זה לא בא להוריד אחריות לעושק המחירים מצד NV, רק להשלים את התמונה למצב הדפוק מצידה של AMD. מה שנקרא- לפנק לפנק לפנק משני הצדדים.
1660TI יקר מדי אבל ביחס לשאר ומה ש"הרגילו" אותנו בשנתיים האחרונות הוא נראה ממש כמציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

הגיע לארץ.

החל מ1400 ש"ח.

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/search&search=gtx 1660ti

בפלונטר יש הרבה דגמים.

אישית מעדיף להזמין מאמזון ב- 1250 , וגם לקבל מותג יותר מוכר וסחיר. כמו גיגבייט או למשל....

ה- 150 שח חסכון רלוונטיים בכרטיס במחיר כזה, ומהווים יותר מ- 10% הנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

NEWEGG כבר החלה במבצעים: רק 180 דולר לRX580 8GB + 2 מישחקים יקרים שאפשר לימכור למי שלא רוצה.
אחלה דיל לדעתי בשביל 1080P.

כן. זה דיל מצוין למי שמדבר אליו המשחקים, או באמת למכור בשוק הפתוח.

חבר קרוב שלי לא מזמן רכש 580 בדיל שהיה באמאזון שלא החזיק הרבה זמן והוא מרוצה מהכרטיס עד השמיים.

הוא קנה במבצע את גירסאת ה STRIX של במחיר לא רע. רק שיש כל מיני הגדרות שהם ברירות מחדל בדרייבר

של שמחרפנות אותי, אחרי שהתקנתי לו את הכרטיס במחשב. הם כל כך טמבלים לעומת מבחינת ברירות

מחדל והגדרות פשוטות שזה פשוט אידיוטי. אבל לא משנה, זה לא שייך לדיון.

אני לא התלהבתי מ 1660Ti לא מבחינת ביצועים ( 1070 מינוס הזכרון ) ולא מבחינת התזמון. ברור שהוא יכול להיות רלוונטי להרבה אנשים

אבל אני לא מתעלם מסדרת שהייתה באמצע כמו עצם בגרון. הכרטיס היחיד שהלהיב אותי דווקא מבחינת raw power הוא

ה 2060. שם עוד איכשהו אני מקבל את גזירת הזכרון, כי הביצועים נטו שלו מפתיעים לטובה והוא כרטיס באמת חזק.

ה 1660.. נו לא יודע.. זה 1070. אני מגיע ל 1080 כמעט עם , כבר כמעט 3 שנים על אותם קלוקים.

היה את ה 1070Ti שנתן עוד קצת בוסט. הייתה מפלה של מחירים ביד שנייה... כאילו אני מוצא כל מיני נקודות זמן שהיה שווה

לרכוש כרטיסים מסדרה 1000 מכל מיני סיבות.. אז לקנות בארץ ב 1400 שקל כרטיס עם פחות .. לא רלוונטי או כן רלוונטי 

לשנתיים הבאות זה עניין של איזה משחקים, באמת שלא התלהבתי. חוץ מהיעילות שלו, שזה באמת וואו.

אני עדיין חושב שכל מי ששם יד על 1080Ti במחיר טוב, זה הכרטיס עדיין הכי חם שיש. המון כוח, ..

אני שם עין על כמה מדפים בארה"ב כרגע כי יש לי חבר שחוזר ביוני. בתקווה שאם יהיה משהו רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי RX 580/570 ממשיכים לרדת בNEWEGG, רק 140 דולר לגירסת RX 570 8GB זה דיל שקשה להיתעלם מימנו, כי רוב הגיימרים בעלי מסך 1080P פשוט ואם באמת הולכת לחתוף ככה במחירי סידרה 500 אז זה לא פשוט לשלם פי2 על 1660TI כי הקפיצה בביצועים ממש לא פי2.

RX 580 8GB שהזכרתי מקודם ירק כעת ל169$ בימקום 179$.

נ.ב: 1060 נישאר עדיין על 200$, אז גם שם RX570/580 מנצחים במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 למרץ 1660GTX "רגיל" עבור 230$. השערה שיהיה ברמת 590-580RX. לא ברור לגבי גרסאות , סביר שבטח יהיה 6GB ואולי גם 3GB (חלשה יותר?).
30 לאפריל GTX1650 עבור 180$ כנגד 570RX ודומיו, אפשרי שעם 4GB .

כל סדרה 16 ללא יכולות ולא יהיו גרסאות רפרנס של NV. רק מוצרי צד שלישי.
יהיה להם לא מעט זמן להתרוצץ בשוק עד ש- יגיע למדפים..

כל מי שצריך כרטיס עכשיו, מוכן להתפשר קצת בהגדרות עבור FHD או 1440P ואין לו בעיה להזמין מחו"ל שיזמין 580RX. זאת בהנחה והוא זול בלפחות 25$ מ-1060.
מכירת חיסול של ליין הביניים מצד נכנסת להילוך גבוהה מאוד. נקודת אור בים חושך המחירים שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...