שאלה לגבי הפניית אתרים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הפניית אתרים

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

רכשתי דומיין בגו-דאדי (נקרא לו bla.com) ואני מעוניין לבצע הפנייה של כל לינק בדומיין שלי לעמוד אחד חוץ ממספר לינקים ספציפיים שיופנו לעמודים אחרים.

כלומר:

כתובות ספציפיות כמו

bla.com\help

bla.com\contact

bla.com\home

יופנו לעמודים הרלוונטים שלהם אבל

כתובת bla.com\sdfghsdfhg

כתובת bla.com\kaufvg3be

כתובת bla.com\hiu9lftmx35

וכל כתובת אחרת (במידה ומישהו מנסה לנחש כתובת) חוץ מהלינקים הספציפיים יופנו לאותה כתובת bla.com\default

איך עושים את זה?

אשמח לצעדי פעולה באתר של גו דאדי אם מישהו מכיר אבל גם שיטה גנרית תעזור (אני כבר אנסה לחפש את האופציה באתר של גו דאדי).

יש לי אפשרות גם לעבור לוויקס או כל פלטפורמה אחרת אם יש שם כלים נוחים לעשות את זה.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דומיין דרך הגדרות ה-DNS שלו צריך להיות מופנה לשרת שמאחסן אותו, הפניות וטיפול בעמודים ספציפיים צריכות להיות מטופלות באותו שרת .

האם קנית גם שרותי בגו-דאדי או רק את הדומיין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי רק את הדומיין.

אין לי בעיה לקנות דומיין דומה דרך אתר אחר כמו וויקס שנותן לי גם ... (זה לצורך אישי ולסיומת של הדומיין אין באמת משמעות אם זה .info או .biz או כל סיומת אחרת - ככה שאני יכול לקנות את אותו דומיין אבל עם סיומת אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לקנות דומיין אחר, אין בעיה להפנות דומיין שקנית בגו-דאדי לאתר שמאוחסן במקום אחר פשוט ההוראות איך לבצע את ההפניה לא רלוונטיות בלי שיש לך מקום לאחסן את האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

בגלל זה אני אומר שבגלל שאין לי מסלול הוסטינג בגו דאדי אני צריך לרכוש אחד.

ואם זה יותר נוח ויותר זול באתר אחר (כמו וויקס) אני מעדיף לעבור למה שיותר זול (בגלל שזה אתר לצרכים אישיים).

לגבי העברת דומיין מגו דאדי לאתר אחר - אני צריך לחכות 3 חודשים לפני שאני יכול להעביר אותו (ככה גו דאדי אומרים). ואני לא יכול לחכות כל כך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

פשוט תטפל בזה ברמת השרת שלך.

איך האתר כתוב ועל איזה שרת הוא רץ?

אין לי שרת.

זה לא אתר של עסק.

זה אתר לצורך אישי ואין לי שרת בבית לארח אותו עליו.

אני רוצה להבין ברמה הטכנית איך ההפניות האלה מתבצעות כדי לדעת אם לקחת הוסטינג בתשלום דרך חברת אתרים (גו דאדי, וויקס, וכו'...) או למצוא פתרון אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קנית דומיין וקיבלת שליטה על רשומות ה-dns של הדומיין, אתה אמור להגדיר שכל הבקשות לאותו דומיין יופנו ל-ip של השרת שמאחסן את האתר. ברמת הדומיין וה-dns אין אבחנה בין הדפים הפנימיים של האתר הכל מופנה לאותו מקום. כל שאר הדברים שתארת שאתה קורא להם הפניות צריכים להתבצע בשרת ותלויים בטכנולוגיה שתבחר לממש את האתר.

עם הוסטינג סטנדרטי לא צריכה להיות בעיה לעשות מה שביקשת, דווקא וויקס אני לא בטוח שמספיק גמישים לתת מענה להכל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת זה התוכנה שמקבלת בקשות HTTP ומגישה בחזרה תוכן. הרי התוכן שלך לא מגיע משום מקום.

אין פה שום קשר לאיפה השרת נמצא או מה מוגדר לרשומות DNS שהוא מטפל בהן.

https://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_301

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום

יש לי דומין בgo daddy . חיברתי אותו ל ipv4 .  על המחשב שיהיה השרת מצליחה לגשת דרך הדומיין(גם דרך הכתובת ) ולקבל את התוצאות הנדרשות. אך מנקודת קצה אחרת מקבלת time out.ה ttl  הוא 600 שניות. יש לציין שהדומין נרכש ע"י המעסיק לפני כמה שנים והוא מכיל הרבה רשומות ב dns.

מחפשת כבר חודש פתרון לבעיה.

אודה מאד על עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...