Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

מוצרי אחסון במבצע, רק היום באמאזון

Recommended Posts

לא לקנות דיסקים קשיחים באמזון! רק ב NEWEGG! אני לקוח ותיק של אמזון עוד מלפני שהיו שולחים לארץ ישירות. כל פעם שאזמנתי דיסק קשיח לא חיצוני, הידיבילים שעובדים שם שמו אותו במעטפה חומה עם "ריפוד", אלה שבשביל דיסק קשיח זה ממש לא עוזר וגם כן רוב הזמן המעטפה ענקית ל5-6 דיסקים חופשי, כמה שלא צרחתי אל האינדיאנים מפגרים שעובדים שם וביקשתי לשלוח בקופסא ולא משנה עם בנימוס או בצרחות לא עזר. לא אכפת להם שישבר ותשלח בחזרה. שלחו לי לפני שנה ב 570$ במעטפה והוא נשבר לחצי, בנסיון שני הגיע שלם למזלי. דיסקים קשיחים חיצונים בגלל הגודל תמיד שמים בקרטון וגם הפלסטיק של הדיסק שומר. ב אף פעם לא הגיע שבור, עודפים ב BUBBLE WRAP ואז בקרטון אני גם רציתי לקנות היום באמזון דיסק 5 טרה ב 99 דולר אבל לא, אני יחכה למבצה ב NEWEGG

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח אנריקה
תתקנו את המחיר של ה660p 512 זה 101$ סופי

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח אליהו
דבר מפליא מאוד כתבת. בעבר רכשתי מאמזון איטליה וארה"ב דיסקים פנימיים. ארזו אותם ככה: https://i.imgur.com/Cau9LAN.jpg אריזה הנ"ל טובה מאוד, אבל ככל הנראה החלו לחסוך בחומרי אריזה וזמן עבודה. אולי באירופה עובדים יותר טוב מאשר בארה"ב, אלא שאני לא קונה מזמן פנימיים, בגלל שאני עושה פירוק לחיצוניים זולים משמעותית ושם אותם בתחנת עגינה דואל ביי ESATA / 3 (הכונן פחות מתחמם בתחנת עגינה מאשר בתוך מארז פלסטיקי, ולכן הסבירות שסקטורים ייפגעו מהטמפ' יורדת דרסטית).

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
איך ה-Canvio Advance 2TB בהשוואה ל- Expansion 2TB שזול ממנו ביותר מ-10$? https://www.amazon.com/gp/product/B00TKFEE5S/ref=ox_sc_saved_title_5?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
זה בגלל שהדיסק בלי עריזה מקורית, אני הזמנתי דיסק מהפרסומת פה והוא בה בקופסת קרטון דק Bubblewrap בצדדים, אמזון שמו קופסה בתור מעטפה חומה ענקית. יש לי מלה מוצרים שבורים, אולי כי אני מזמין הרבא לפעמים 4-5 חבילות בחודש אז יש יותר סיכוי, אבל באמריקה באמת אורזים לא בצורה טובה, חוסחים ומשלמים ביוקר אל מוצרים שבורים, הדיסק לדוגמה היה ממש שבור פיזית בפינה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
טיפ: עם אתה רוצה לפרק דיסק חיצוני ולשתמש בהרד דיסק לשימוש פנמי ולחסוך כסף, לדוגמה 8TB רק 139 דולר לחיצוני והרבא יותר ל פנימי, אותו מצב גם בדיסקים 2.5 אינטש, אל תקנה כי הדיסק בה עם חיבור USB ישירות ללוח של הדיסק, אצל חברות אחרות זה דיסק SATA רגיל עם מטאם ל USB אבל חוסחת ודיסקים שלה בהים עם במקום SATA

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...