העברת היומן של אאוטלוק מהמחשב הביתי לטלפון הסלולארי (4S) - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת היומן של אאוטלוק מהמחשב הביתי לטלפון הסלולארי (4S)

Shoalim

Recommended Posts

שלום, מטעמי נוחות אני עובד במחשב הביתי עם תוכנת אאוטלוק. לא מצאתי דרך להעביר את היומן של אאוטלוק מהמחשב (ווינדוס 10) לסלולארי (4S). אשמח לקבל הסבר מפורט איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא נסה לבצע את הצעדים אשר מוסברים בסעיף הראשון במדריך הזה:

https://www.samsung.com/uk/support/mobile-devices/how-do-i-set-up-gmail-or-hotmail-on-my-samsung-galaxy-device/

אם יש משהו לא מובן, או שמסיבה כלשהי זה לא עובד, מוזמן לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי: הלינק שרשמת מסביר איך להתקין ג'ימייל על הסלולרי. אבל מותקן אצלי ג'ימייל בסלולרי.

חוץ מזה שאלת קודם 'איזה חשבון דוא"ל מוגדר לך ב Outlook?' ועניתי לך שחשבון ג'ימייל. יתכן שטעיתי. במחשב הנייח יש לי גם וגם אאוטלוק (של מייקרוסופט)...

מצטער על הטירטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני, כאשר מגדירים חשבון ג'מייל בטלפון, הוא אמור לסנכרן גם את היומן ג'ימייל וגם את הדוא"ל.

היומן שלך באאוטלוק לא מסונכן עם ג'מייל?
(כנס ל calendar.google.com עם חשבון הג'ימייל שלך ותבדוק האם יש לך שם פגישות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר על הנושא:

ג'ימייל הוא שירות דוא"ל. ככזה, יש לו שרתים אשר מממשים פרוטוקלים תקניים עבור שליחה, קבלה, וסנכרון תיבת דוא"ל; ניהול יומן; ועוד.

אאוטלוק, וכן הטלפון שלך, הם "צרכנים" (Client) של שירות שכזה. הם יודעים להתחבר לשירות (כי הוא משתמש בתקן שהם מכירים) - ולהציג את התיבה, להציג את היומן שלך, וכן הלאה.

המטרה שלך היא להשתמש בשירות מסויים (נניח, ג'ימייל) - ואז לעבוד מולו באמצעות שלל ה Clients באמצעותם נוח לך לעבוד - אאוטלוק, , וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו שלום,

אני חושב שיש כאן אי הבנה של הבעיה שהצגתי.

אני משתמש במחשב הביתי באאוטלוק, כולל היומן של אאוטלוק.

אני מעוניין שגם בסלולארי אוכל לפתוח ולעבוד עם היומן של אאוטלוק.

כשאני פותח את אאוטלוק בסלולארי אני רואה את היומן של גוגל (שאין לי בו ענין), אבל אני לא רואה את היומן של אאוטלוק.

אני מקווה שהפעם הבהרתי את כוונתי.

תוכל לעזור לי לפתור את הבעיה הזו?

בכל אופן, תודה על השתדלותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם כשאתה נכנס אליו, אתה רואה את אותן הפגישות שאתה רואה באאוטלוק?

אם כן, הרי שהמטרה שלנו היא לגרום לטלפון שלך להציג אותן גם.

אם לא, הרי שהמטרה שלנו היא להבין למה היומן באאוטלוק לא מסונכרן עם שירות היומן שגוגל מביאים לך כחלק מג'ימייל.

כל ה"קליינטים" שלך (אאוטלוק, מכשיר טלפון סלולרי) צריכים לעבוד מול השירות של , ולהיות מסונכרנים מולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל- IDO.G

השאלה היתה מנוסחת בצורה לא לגמרי חדה, ואני אשתדל לתת תשובה מפורטת שתכסה את כל האפשרויות:

כשאני עובד במחשב

בג'ימייל אני רואה רק את יומן ג'ימייל ולא רואה את יומן אאוטלוק.

באאוטלוק אני רואה רק את יומן אאוטלוק.

כשאני עובד בסלולארי

בג'ימייל אני רואה רק את יומן ג'ימייל ולא רואה את יומן אאוטלוק.

באאוטלוק אני רואה רק את יומן ג'ימייל ולא רואה את יומן אאוטלוק.

בשני המקרים (כאשר אני בסלולארי) אני רואה את אותו יומן ג'ימייל ואותן פגישות, ואני לא רואה את יומן אאוטלוק.

איך לדעתך צריך להמשיך מכאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...