כרטיס מסך תקול? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך תקול?

aeonf

Recommended Posts

שלום לעוזרים

יש לי כרטיס מסך 2080 ויש לי חשד שהוא תקול.  המשחקים FAR CRY 5 וMETRO EXODUS קורסים לי ממש אחרי דקה או 2 של משחק.

כמובן שכל הדריוורים המעודכנים ביותר מותקנים, מחוץ למשחקים יש 0 תקלות.

מה הדרך המומלצת לוודא שזה אכן כרטיס מסך תקול?  יש איזה BENCHMARK או STRESS TEST מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aeonf

הכרטיס בוודאות תקול.  יש למישהו מושג מי הנציג/יבואן של EVGA בארץ?

אם קנית דרך אמאזון פשוט תדבר איתם, הם ישלחו לך כרטיס חדש. אני לא בטוח שיש נציג ל- בארץ אבל מי שבטוח ידע זה פלונטר. תשאל אותם,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלון אוחנה

אם קנית דרך אמאזון פשוט תדבר איתם, הם ישלחו לך כרטיס חדש. אני לא בטוח שיש נציג ל-EVGA בארץ אבל מי שבטוח ידע זה פלונטר. תשאל אותם,

נרכש בNEWEGG. רעיונות? או או לדבר עם פלונטר? מקווה שיעזרו, בכל זאת לא קניתי מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DoGow

מצטער שאני שואל, אבל עוד מישהו פה בפורום מתלונן על בעיות fps עם כרטיס זהה, לפי מה החלטת שהוא תקול?

הוא אומר שהמשחקים קורסים. זה יותר משמעותי מבעיות FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DoGow

מצטער שאני שואל, אבל עוד מישהו פה בפורום מתלונן על בעיות fps עם כרטיס זהה, לפי מה החלטת שהוא תקול?

משחקים קורסים אחרי פחות מדקה משחק, מתחיל לעבוד לאחר מכן ARTIFACS וזמן קצר לאחר מכן קורס.

זה היה הדרגתי, משחקים עבדו בסדר בהתחלה, אחרי זה קריסה אחרי 30 דקות, אחרי זה אחרי כמה דקות ועכשיו אולי 20 שניות גג אפשר לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

אתה פונה ל-EVGA ישירות. 

זה הבנתי אבל הבנתי שיש להם אחריות בינלאומית גם בארץ (בגלל זה קניתי EVGA), עכשיו אני מבין שאין להם ממש שירות בארץ וחייבים לשלוח אותו לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...