יעוץ לקניית נייד ללימודי הנדסת חשמל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לקניית נייד ללימודי הנדסת חשמל

maxy250

Recommended Posts

זה לא העניין כרגע.

הפואנטה היא שדברים טובים יקרים בכל מקום.

הכדאיות של עולה ככל שהתקציב עולה.

וגם אז, צריך לבחור בקפידה כל מקרה ומקרה.

אמאזון היא לא תמיד מילת הקסם .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

אני לא מבין גדול באמאזון, כנראה.

יש לך מה לקנות בארץ, חפש את אותו הדגם באמאזון,

רק תיזהר להחליק בפרטים הקטנים, כמו לדוגמה משך האחריות וכמובן החומרה של  הנייד.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.  . יוצא סה"כ 2000 וקצת שקל, אז אי אפשר להתווכח עם זה שכן יש תמורה למחיר. החומרה ישנה למדי. משקל יחסית כבד. אם אתה מוכן להוציא רק 2K שח מניח שהוא יהיה סביר, אבל אם אתה כן מוכן להוציא יותר, אתה יכול למצוא דברים שיותר תהנה מהם.

2. GV62 8RD-200. נראה בסה"כ לא רע. הוא מיועד יותר לביצועים ופחות לניידות ואורך חיי . ביקורות מציינות שהמסך קצת מתכופף. אם המחשב יהיה הרבה בדרכים, זה חיסרון קל. אתה צריך להחליט אם זה מתאים לך.

3. Ideapad 330S i7. מחשב סבבה. אמור להיות נוח, וחומרה טובה למדי. זהו דגם עם מסך ברזולוציה נמוכה (וכנראה גם פאנל מסוג TN). לדעתי אם עובדים בעיקר על המסך המובנה ולא על מסך חיצוני, זה דבר שחבל להתפשר עליו.  לשיקולך.

4. Ideapad 330S 5. כאן אין את החסרון של המסך. מחיר טוב. ניתן לשלוח לישראל רק דרך ספקים צד-ג', ולא ברור לי כמה זה יעלה. צריך לבצע בירור. בסה"כ, אם נשלח לישראל במחיר סביר, עושה רושם של אפשרות טובה.

5. . נראה לא רע.

6. Envy x360. ביקורות לא מחמיאות לחיי סוללה. מסך טוב, מעבד טוב, הרבה זכרון. אין , שלדעתי זה חסרון די משמעותי. אם אתה לא מתכוון להתקין בעצמך, לדעתי לוותר.

7. ראה נייד אחר של .

8. . נראה סבבה בסה"כ. חומרה לא רעה. מסך ברזולוציה נמוכה, אבל לפחות פאנל שיתכן שהוא סביר. קשה לדעת יותר מדי, כי אין דגם.

9. . נראית אפשרות די טובה.

10. . מעבד ישן ולא ממש חזק.

11. ראה ניידים אחרים של .

12. ראה 1.

הייתי בוחן לעומק יותר את הדל, האסוס VivoBook והלנובו 330S

הערה לגבי המעבדים:

חשבון שתבין שלא דינו של כל מעבד i5 הוא זהה. מעבדי הדור הקודם (Core i5 7200U) חלשים בהרבה מהדור החדש (8250U). התקציב שלך מאפשר את הדור החדש, כך שלדעתי כדאי ללכת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

הייתי בוחן לעומק יותר את הדל, האסוס VivoBook והלנובו 330S

תודה רבה, עזרת לי מאוד. אתמקד בשלושה שהצעת, רק שללנובו הדיסק הקשיח קטן לטעמי. האם אני יכול לקנות ולהחליף בעצמי? זה למשל:

https://www.amazon.com/Shark-SSD-SATA3-Height-Desktop/dp/B07MPXNCBM/ref=sr_1_20?keywords=ssd%2Blaptop&qid=1549923792&rnid=493964&s=pc&sr=1-20&th=1

או שלכל מחשב צריך לבדוק מה מתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להתאים (כל 7MM), אבל לא חושב שכדאי לקחת של חברת שקר. הוא אפילו לא כזה זול. ב ALI EXPRESS אפשר למצוא דיסקים סיניים ב 75 דולר (לפחות זה זול).

הייתי מתפשר על חצי טרה של חברה נורמלית (גם דיסק "בינוני" יעשה את העבודה לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח

בקיצור, כל הרשימה של ה - 12 , כפי שכבר אמרתי,

היא מצבור של פיסחים וצולעים, כל אחד והגיבנת שלו.

האם עצם העובדה שהם באמאזון עושה אותם לטובים ו / או מתאימים

יותר מניידי ה - שהצעתי ? ברור שלא !!!

מה ההתעקשות ללכת עקום ולחפש בשדות זרים

מיני פגי תוקף , לא אדע כנראה לעולם.

גם 330 הוא בררה שלא ברא השטן, 

ולא משנה איך הוא נראה על הנייר ואיזה מעבד בא איתו.

אבל, אם מאקסי250  רוצה לקבל מיני - זכותו הלגיטימית.

@Ido.G

בראבו על ההשקעה בניתוח 12 . בשיא הרצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

האם עצם העובדה שהם באמאזון עושה אותם לטובים ו / או מתאימים

יותר מניידי ה - Dell שהצעתי ? ברור שלא !!!

לא עושה אותם טובים, אבל יותר זולים ועונים על הצרכים שלי. ואל תחשוב שלא קיבלתי את ההצעות שלך גם כן, ה DELL שהצעת גם ברשימת הבדיקות שלי. https://www.bstudent.co.il/Dell-Inspiron-5570-15-6-i7-8550U-256GB-SSD-8GB-AMD-Radeon-530-3Y-WIN10.html

השאר שהיו 14" פחות מעניינים אותי, אני די החלטתי שאני הולך על 15.6" .

ציטוט של napoleon45

מה ההתעקשות ללכת עקום ולחפש בשדות זרים 

אני רואה את זה לא כ"ללכת עקום" אלה מתן הזדמנות לעוד אופציות. כולם פה נותנים הצעות רק מהארץ, אבל אני מצאתי המון מוצרים (לא רק מחשבים) שפשוט לא נמכרים בישראל למרות שיותר טובים ממה שיש בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maxy250

הזמנת פעם משהו מאמזון או שאתה סתם אוהב להכנס לשם ולבדוק מחירים?

המחיר שאתה רואה בדף המוצר הוא לא כולל מיסים ומשלוח. את החישוב הסופי תקבל בדף האחרון, רגע לפני התשלום.

הלינק הראשון הוא למחשב משומש שלא נשלח בכלל לארץ גם אם תרצה, הלינק השני יוצא 3150 אחרי משלוח ומיסים וכאמור מדובר במחשב עם מסך מיושן ואתה לא רוצה את זה.

בתור סטודנט, הייתי מציע לך לנסות להגדיל מעט את התקציב וללכת על משהו באיכות בניה קצת יותר טובה עם מסך איכותי. אני משתמש בyoga 920 וגם כותב עליו את כל ההרצאות (ועושה עליו שיעורי בית) וזה ממש נוח ומסודר. אם זה משהו שמעניין אותך (יכול להיות שעכשיו ישמע לך מוזר אבל כשתתחיל את התואר תראה הרבה עם אייפדים/סרפסים ותבין כמה זה נוח) אתה יכול ללכת על הדגם הזול בסדרה, yoga 530 שגם לו יש תמיכה בעט והוא גם ישמש אותך כמובן כמחשב טוב (לא למשחקים)

לא לוותר על ולדעתי כדאי להשקיע קצת וללכת על הדגם עם ה16gb ram אבל זה כבר למתוח את התקציב שלך די הרבה.

אם אתה בטוח שאיכות בניה לא מעניינת אותך ושתסתדר עם דפים וקלסרים / מחברות אז כל מה שכתבתי למעלה לא רלוונטי 😁 אבל עדיין אל תוותר על ssd ומסך בfhd לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...