תפוס אותי אם תוכל: כרטיסי ה-Radeon VII הושקו רשמית - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפוס אותי אם תוכל: כרטיסי ה-Radeon VII הושקו רשמית

yonatan.mendelson

Recommended Posts

AMD הודיע שהכרטיס הולך להיתמך ע"י  הדרייברים בגירסת Radeon Pro  שלה, כמו הווגה פרונטייר כניראה שעולה 1500$!, לדעתי הכרטיס הזה הופך למציאה מאז ההכרזה שהעלות את יחס FP64 ל1:4, ביצועי הCOMPUTE/RESEARCH והמחיר רק הולך לעלות.

וזה עוד מבלי להזכיר את המיינרים שכבר קונים ומפרסמים תוצאות ועובדים על תכונות לניצול יעיל יותר.

Radeon-Pro-Software-19Q1-1_D3E82636C1CD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספרים לא ממש מסתדרים, ירידה של 6% ביחידות העיבוד ועליה של 13% בתדר ו-30%-40% יותר ביצועים? בכל מקרה נראה שקיבלנו כאן 1080TI באיחור של שנתיים ובאותו מחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורות השונות ניכר כי לפחות בחלק מהמבחנים (משחקים וגם יישומי יצירה ועיבוד) הזכרון הגראפי המוגדל עם רוחב הפס המוגדל תורמים משמעותית - וכמו כן תדרים "על הנייר" הם דבר אחד, אבל בפועל מידת החום בליבה משפיעה על התדר האפקטיבי לאורך זמן, וכאן כנראה שהתדר ב- VII תחת מעמסה נשמר על רמה גבוהה מ-13 אחוזים ביחס ל- 64, וגם זה תורם לקפיצה הגדולה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על מחיר וכסף אז הכרטיס הזה הוא נזק יותר מתועלת כשמדובר במשתמש ביתי ... ממוצע. אולי סטודנטים, הנדסאים ושאר מיני סימולציונרים ירוויח לא מעט מהכרטיס הזה וה DPFP64 הסקסי שלו, אבל הגיימרים ישלמו על הכרטיס הזה הון תועפות במהלך שנה. 700$ + 200$-מינימום (על חשמל שנתי 6 שעות גייים ביום) = 900$. _ (אם לא יותר) עדיף כבר 2080 ואם יש כסף אז TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200$ בשנה על הפרש הW בינו לבין 2080? משהו בחשבון שלך היתפספס.

בשביל להקל עליך, לפי ANAND בעת מישחק ההפרש בוואטים בינן הVII ל2080 הינו כ40W, נכפיל ב6 שעות ביום *3650 לימות השנה.
מחיר לKW/H הינו כ47 אגורות, עכישיו איפה זה ואיפה 200$?

למישתמש ביטי זה לא רללונטי, אם כבר כמות הפעמים שמפעילים קומקום או דוד חשמל יותר משמעותי.

וזה מבלי לדבר על שבדריברים החדשם לווגה יש אפשות לUV מבלי ליפגוע בביצועים ומי שהצליח כבר ליבדוק ראה של2080 לא נישאר יתרון בנושא, אז את עניין החשמל אפשר לבטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תוכלו להסביר לי על מה המהומה מהבוקר?

כולם מפרסמים את זה, איזה פאצ' הצליח לעשות את השינוי הדראסטי? והאם זה יכול לבוא גם לדררייברים בWIN?

https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=RadeonSI-Prim-Culling-Async-Com

image.php?id=2019&image=radeonsi_async_p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו מדידות מתוכנות עבודה מקצועיות, שימוש ב-async compute דבר שכרטיסי מצטיינים בו כמו שהראו במשחק ashes of singularity (שידוע בתור בנצ'מרק אידיאלי שנתפר עבור כרטיסי AMD).

זה עבור .

השאלה עד כמה זה רלוונטי בכלליות למשחקים אם בכלל.

לא ברור מהגרף האם הפאצ' הופעל ונבדק על כרטיסי NV שגם יודעים לבצע async compute.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהסבירו לי:

Basically... if a 3d object isnt facing the camera view, it should be excluded from the rendering. That method is called "culling". Marek Olšák probably programmed a way how to do this in driver for OpenGL, while its done via Async Compute. Before the whole process was done on CPU.
The answer is "yes but"... In Windows environment we are mostly using .
Even isnt used as much as we expected, and OpenGL was in state of stagnation for some time.
The results were so far done only in a specific benchmarking software in . If an engine is doing culling properly, it already has at least some of the benefits. Doing it on hardware level and throught driver and API will be always more effective.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

אשמח אם תוכלו להסביר לי על מה המהומה מהבוקר?

כולם מפרסמים את זה, איזה פאצ' הצליח לעשות את השינוי הדראסטי? והאם זה יכול לבוא גם לדררייברים בWIN?

https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=RadeonSI-Prim-Culling-Async-Com

image.php?id=2019&image=radeonsi_async_p

ואו!!! לפני שבוע רכשתי 1080TI במקום הוגה 56 ועכשיו זה ...צריך לחכות קצת לראות מה זה יעשה אחרי בדיקה של העידכון במשחקים והאם זה יהיה באמת תקף גם לוינדוס...אני הולך להעביר את זה לכמה סטרימרים :) נראה מה תיהיה דעתם על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...