קניית Windows 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Windows 10

LimaC

Recommended Posts

שלום לכולם,

החלטתי שאני רוצה לקנות את מערכת ההפעלה 10 (היום אני עם 7ׂ) ולהתקין על דיסק קשיח חדש.

2 שאלות עיקריות:

1. בדקתי את אפשרות הרכישה באתר מייקרוספט העולמי וגם בזה של מייקרוסופט ארה"ב והמחירים שם הם כ 200-250 ש"ח יותר זולים מאלה בחנות מייקרוספט .

לדוגמה כ 800 ש"ח במייקרוסופט ארה"ב לעומת 1,000 ש"ח בחנות שלהם בישראל על גרסת ה PRO.

זה הקישור לאמאזון: https://www.amazon.com/gp/product/B01019BOEA/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3ODHND3J0WMC8&psc=1

הבעיה שעלתה כשדיברתי הן עם הצוות הטכני של מייקרוסופט ועם זה של ושניהם היא האפשרות של GEOBLOCKING - משמע כשהמערכת תזהה שאני מתחבר מאיי.פי ישראלי יש סיכוי שהיא תחסום אותי וזה דבר שמאוד קשה לבטל וידרוש כנראה תשלום לתמיכה הטכנית המיוחדת של מייקרוסופט.

בנוסף, המוצר הוא לא בר החזרה או זיכוי כספי.

עלו רעיונות על שימוש ב אבל בגדול הם לא המליצו.

חשוב לציין שיש כמה נציגים שאמרו שלא אמורה להיות בעיה.

צריך כתובת וכרטיס אשראי אמריקאי - עם זה אין בעיה.

מהי דעתכם בעניין? לקנות מארה"ב ולקחת את הסיכון או לשלם עוד כ 200 ש"ח פה בארץ?

2. בנוגע לגרסה: קראתי והתייעצתי גם עם מייקרוסופט על ההבדלים בין 2 הגרסאות - HOME ו PRO .. חוץ מה BITLOCKER אני לא יודע איזה עוד שימוש יש לי לתכונות המוצעות בגרסת הPRO.

דעתכם?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא קונים 10 Home! בחיים לא! זו בכייה לדורות.

בHome יש מלא דברים (קשורים לעדכונים, לתוכנות נלוות, לפיצ'רים מעצבנים) שלא ניתן להשתלט עליהם כמו שניתן בPro (בעיקר כי הgroup policy לא קיים והמפתחות שלו ברג'יסטרי לא עובדים).

כשאתה מתקין Win10 Pro אתה יכול לשלוט בWindows. כשאתה מתקין Win10 Home, הWindows ישלוט בך. זה כל הסיפור.

זה לא היה המצב בגרסאות קודמות, אבל זה המצב עכשיו. אם כבר מוציאים כסף על מה שאפשר לקבל בחינם, רק Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לכתחילה נטיתי לכיוון ה PRO.. אבל עדיין לא הייתי בטוח.

ההגדרה שלך ש HOME שולט בך היא מעניינת ודוחפת אותי יותר לכיוון ה PRO.

עכשיו נשאר להחליט מאיפה לקנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOSHE2 תודה רבה על הקישורים.

את החנות הראשונה אני לא כל כך מכיר...

את KSP אני מכיר אבל המחיר הרגיל הוא 950 ובאילת הוא אכן זול ועומד על 819 ש"ח... העניין הוא שלא מכיר מישהו שנוסע לשם עכשיו.

עולה עוד שאלה: האם אפשר שמישהו אחר יקנה את המוצר על שמו (כנהוג באילת שמבקשים ממש שם ותעודת זהות) ואם אתקל בבעיה אוכל לפנות בעצמי בלי הרוכש עצמו?

שאלה נוספת איך זה שזה יותר זול בחנות אחרת מאשר בחנות הרשמית של מייקרוסופט שאשכרה מייצרת את המוצר?

כששאלתי את מייקרוספט הם אמרו לי שהיו מקרים שאנשים קנו מחנויות ואז התברר שקוד האקטיבציה כבר היה בשימוש אצל אחרים והם לא יוכלו לעזור במקרה כזה כי זה לא נקנה ישירות מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתעקש על KSP ורשיון OEM ממה שהבנתי אומר שברגע שמתקינים על מחשב אחד אי אפשר להעביר למחשב חדש.. אני מבין נכון?

איזה עוד הבדלים יש בין גרסאות ה OEM וה RETAIL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה, בגדול, ההבדל היחיד. זה גם תחום אפור, כי פורמלית רישיון OEM בכלל לא אמור להימכר ללקוחות קצה, אלא רק אם הם רוכשים את המחשב מהספק עם מע' ההפעלה כבר מותקנת. בפועל אף אחד לא אוכף את זה, ובמצבים מסוימים אפשר גם לאקטב את רישיון הOEM על מחשב אחר, אם מדברים עם התמיכה של ומסבירים להם שזה בעצם אותו מחשב, רק שמת לך הלוח אז החלפת אותו, וגם את המעבד. לפעמים זה עובד, לפעמים לא. לא ניכנס לדיון על לגיטימיות ומוסריות פה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...