שדרוג כרטיס מסך למפרט קיים עד 1000 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך למפרט קיים עד 1000 ש''ח

מאור אנגלנדר

Recommended Posts

היי חברים יש לי מחשב נייח שרכשתי בשנת 2013 ולצערי לפני כמה ימים הכרטיס מסך שלי מסוג AMD Sahpphire Radeon R9 270X DUAL-X BOOST 2GB שבק חיים, התחיל להראות אפקטים מוזרים על המסך והקריס את מערכת ההפעלה וכעת אני חייב להחליף כרטיס מסך. בגדול הביצועים שהיו לי עד היום מספיקים לי, אבל תמיד אפשר לנצל את ההזדמנות להתקדם, כי אני כן משחק במחשב שלי ומנצל אותו לגיימינג.

עכשיו אני בהתלבטות, איזה כרטיס גרפי לקנות? יש הרבה אופציות, חשבתי על RX 570 בגרסת 4GB שהמחיר שלה דיי משתלם, מצד שני אולי אני מפספס משהו ואולי יש אופציות עדיפות? אולי עדיף ללכת על בכלל מסוג 1050? או שאולי אני מפספס הכול ויש אלטרנטיבות עדיפות משניהם ועדיף להוסיף תקציב. אשמח לקבל המלצות ודיס-המלצות.

המפרט הטכני הקיים:

מעבד Intel i5 4570 3.2Ghz

קירור Cooling Alpine 11 Pro Rev.2 

לוח אם GA-H81M-D2V LGA1150, H81

זיכרון ראם G.Skill 8GB 1333Mhz

כרטיס מסך (שבק חיים)  AMD Sahpphire Radeon R9 270X DUAL-X BOOST 2GB אותו אני מעוניין להחליף
כונן מכני HDD מסוג Caviar Blue 1TB

כונן SSD בנפח 500GB מסוג EVO 860 (נוסף לאחרונה)

מארז Sharkoon REX3 Value Black 

ספק כוח SeaSonic 520W Bronze Series Active FPC

משתמש במסך מסוג "23.5 LED PLS S24F350FH עם רזולוציית 1920x1080

אשמח לעזרה ותגובות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אתה יכול לאפות את הכרטיס אין לך מה להפסיד.

תקרא על זה.

אם לא בטווח מחיר של הrx 570 הוא עדיף.

אני באמת אנסה לעשות את זה אפילו אם ימשיך לעבוד כמה חודשים. יש המלצות על כמה מעלות בתנור ולמשך כמה זמן? נראה לי אני אלך על ה- 570 גם ככה בעידן ה-FHD לא נראה לי שאני צריך כרטיס עד כדי כך מטורף ואני לא רוצה לגלוש לכיוון ה-1200 ש''ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לחמם 2 דקות להכניס.

לחכות 10 דקות.

לכבות.

לחכות 2 דקות.

להוציא.

כדי שיהיה הפרשי טמפ' יותר קטנים בזמן קצר.

רצוי טוסטר לא בשימוש.

https://hwzone.co.il/main-computers/הקונדיטוריה-של-הזון-אופים-חומרה-בתנור/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לשקול יד שניה בתקופה של עכשיו, במיוחד כאשר המחשב שלך לא הכי חדש.

רק עכשיו ראיתי בלוחות 970GTX ב-500 שקל, ובתקציב שלך אפשר אפילו למצוא 1070GTX שיתן לך את המקסימום ביצועים בתקציב הזה. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...