המחשב מפיק צליל של צויחה בזמן שהמעבד תחת שימוש/ תזוזה של העכבר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מפיק צליל של צויחה בזמן שהמעבד תחת שימוש/ תזוזה של העכבר

dix

Recommended Posts

שלום

המחשב חדש נקנה לפני חודש, ברגע שחיברתי את האוזניות ליציאה האחורית(3.5) הופיעו רעשים סטטים/רעשים של חשמל בזמן שהמעבד עובד ברקע או בתזוזה של העכבר.

הרעשים מופיעים רק לאחד שהמחשב נכנס לוינדוס עצמו, ניסיתי יציאה אחרת של חשמל בבית, מפצל חשמל, כבל חשמל של הספק, עכבר,דרייברים, אחרות וגם לפרמט.

ביציאה הקדמית הבעיה לא מופיעה, המחשב נשלח חזרה לחנות לבדיקה אבל לאחר בדיקה שלהם לא נשמעה הבעיה שציינתי.

לאחר שהמחשב חזר אליי הצליל התחיל להשמע גם מתוך המחשב עצמו, חשבתי אולי הכרטיס מסך אבל גם זה נשלל.

מפרט:

i7 9700k

Gigabyte z370 hd3

Corsair Vengeance 16giga 2x8 3000mhz cl15

EVGA GTX 1070

Corsair rm650I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון הרעש מגיע מהמחשב ולא מהרמקולים

אם כן - תנסה לחבר את העכבר בצורה נקיה (ללא מאריכים מפצלים וכיוב') ולמבואה (כניסה\פורט) אחרת 

רב הסיכויים שהעכבר שלך "יוצר הפרעה" לסלילים אשר על לוח האם או אפילו בספק כח (פחות חושב לגבי הכרטיס מסך אבל זה יכול להיות גם ממנו)

תראה את הסרטון

בגדול זה עניין של חומרה - לפעמים מה שאתה מחבר או מעמיס או "לא בדיוק עובד ביחד"

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות קשור לעכברים\קבלים מאריכים ויותר קשור למהירות תעבורה.
כשה-VSYNC כבוי ה-FPS משתולל כשמביטים למעלה או למטה או באזורים עמוסים ואז בכאלה שפחות, ככל שה-FPS גבוה יותר כך בעצם הרעשים בתדר גבוה יותר וצורמים יותר.
אותו דבר בתעבורה בכרטיס רשת קווי או אלחוטי, אותו דבר בתעבורה של איחסון וכן זה מחריף עם בניגוד ל-HDD
ניסיתי אין ספור קומבינציות הפיתרון הישיר הוא לנסות להחליף ספק או והעקיף הוא להדביק בידוד אקוסטי בתוך המארז (יש סטים לכך כמדומני של NZXT)
או לכפות בדרייבר שה VSYNC יהיה פועל כל הזמן וכך להפחית את הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@gabriel6
הרעש דומה מאוד למה שבוידיאו אבל לא קבוע, ניסיתי את כל הפורטים וגם עכבר בחיבור ps/2 בצורה ישירה.
יותר מפריע לי שזה זולג לאוזניות בזמן שאני מחבר אותם בחיבור האחורי.

@andralamusya
בזמן משחק לא ממש יוצא לי לשמוע את הרעש, זה יותר בזמן שתוכנה רצה ברקע ועובדת.

-ניסיתי את הפתרון הבא, והוא פתר את העניין.
1. Execute: "regedit"
2 .Locate: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power \ PowerSettings \ 54533251-82be-4824-96c1-47b60b¬740d00 \ 5d76a2ca-e8c0-402f-a133-215849¬2d58ad
3. Change Attributes from 1 to 0.
4. Then, through the control panel - power - in the settings mode select power management processor. There will be an option disabling idle processor and high pitched noise immediately disappears.
האם יש חסרונות לפתרון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dix

@gabriel6
הרעש דומה מאוד למה שבוידיאו אבל לא קבוע, ניסיתי את כל הפורטים וגם עכבר בחיבור ps/2 בצורה ישירה.
יותר מפריע לי שזה זולג לאוזניות בזמן שאני מחבר אותם בחיבור האחורי.

@andralamusya
בזמן משחק לא ממש יוצא לי לשמוע את הרעש, זה יותר בזמן שתוכנה רצה ברקע ועובדת.

-ניסיתי את הפתרון הבא, והוא פתר את העניין.
1. Execute: "regedit"
2 .Locate: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power \ PowerSettings \ 54533251-82be-4824-96c1-47b60b¬740d00 \ 5d76a2ca-e8c0-402f-a133-215849¬2d58ad
3. Change Attributes from 1 to 0.
4. Then, through the control panel - power - in the settings mode select power management processor. There will be an option disabling idle processor and high pitched noise immediately disappears.
האם יש חסרונות לפתרון הזה?

תנסה להריץ משחק עם FPS גבוה, נגיד כמו CSGO על הגדרות נמוכות וללא VSYNC ותראה אם יש שינוי ברעשים
או תנסה להעתיק קובץ גדול ברקע בזמן שאתה משחק ותראה אם יש שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמחשב על idle, הרעש של הpitch נשמע רק שהעכבר זז או שמשהו קורה ברקע. אבל עדיין קיים רעש סטטי קבוע דרך האוזניות בחיבור האחורי.
בזמן שנכנסתי לסיאס או שהעברתי קובץ גדול או בזמן רענון של דף בדפדפן הרעש של הpitch נהיה קבוע.
הפתרון שניסיתי למעלה, העלים לגמרי את הרעש הסטטי ומפחית בערך ב80% את הרעש של הpitch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...