דיון סוער: תוכנת Everything... - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון סוער: תוכנת Everything...

natee

Recommended Posts

כן, כי כולם במיקרוסופט הם הרי מטומטמים, ולא הצליחו להעלות בדעתם איך לטפל בזה. מעט ענווה.

לרוץ על עץ מערכת הקבצים שמכיל מאות אלפי או מליוני קבצים, זו משימה כבדה. לחפש עוד בתוכן שלהם, כבדה בסדר גודל.

המשימה מתבצעת במהירות מספקת ואף מהירה כאשר מגבילים אותה למשהו סביר כמו חיפוש על תיקית המסמכים או על תיקית המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

כן, כי כולם במיקרוסופט הם הרי מטומטמים, ולא הצליחו להעלות בדעתם איך לטפל בזה. מעט ענווה.

לרוץ על עץ מערכת הקבצים שמכיל מאות אלפי או מליוני קבצים, זו משימה כבדה. לחפש עוד בתוכן שלהם, כבדה בסדר גודל.

המשימה מתבצעת במהירות מספקת ואף מהירה כאשר מגבילים אותה למשהו סביר כמו חיפוש על תיקית המסמכים או על תיקית המשתמש.

הנה הסיכום שלי, ספר לי אם מדוייק.

החיפוש המובנה של אמור לדעת לחפש גם בתוך כל קבצי האופיס במחשב (נשמע מוזר, אבדוק), ולכן אורך לו זמן.

בגלל ש Everything מחפש רק בשמות הקבצים - הוא עושה את החיפוש הזה יותר מהר.

מדוייק?

(ואגב, אם זה המצב, זה עדיין מטומטם. רוב החיפושים שלנו הם של שמות קבצים, לא בתוכן שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

לא כולם במיקרוסופט מטומטמים, אבל בכל הנוגע לחיפוש, הכלים שלהם אף פעם לא היו טובים. רק תחשוב על האיכות של בינג לעומת ...

גם החיפוש בתוך המחשב די גרוע, כמו שהדעות פה אומרות, והממשק מסורבל. למעשה אני תמיד מעדיף להשתמש בכלי החיפוש המובנה של הTotal Commander.

כשאני צריך לחפש משהו בתוך מסמכי , אני משתמש בחיפוש המובנה של אותה תוכנת (אאוטלוק, וורד, אקסל), לא באשף החיפוש הכללי של מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, לא מוזר, זוהי עובדה. אתה יכול להכנס להגדרות של ה Search ולראות מהם סוגי הקבצים שמאונדקסים (ואיך הם מאונדקסים - עם תוכן או בלי).

הקבצים מאונדקסים עם תכונותכמו גודל ותאריך, ואתה יכול לחפש באופן מאונדקס גם לפי פרמטרים אלו (מה שאי אפשר ב Everything). אתה יכול להוסיף את כל הכונן לאינדקס, ואז כנראה שהחיפוש יהיה מהיר על הכל. לא ניסיתי, אבל כנראה שזו תהיה התוצאה.

האם זה "מטומטם" שאין אפשרות לשלוט על החיפוש, ולחפש רק על שמות קבצים? אולי. קצת. סביר להניח שיש לזה שיקולים טובים.

image.png.e97d4846e473beffb93d7adf4be49bbd.png image.png.a216a192ba3cb2861b59ab6ffe5eb0b7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

לא כולם במיקרוסופט מטומטמים, אבל בכל הנוגע לחיפוש, הכלים שלהם אף פעם לא היו טובים. רק תחשוב על האיכות של בינג לעומת גוגל...

כשאני צריך לחפש משהו בתוך מסמכי אופיס, אני משתמש בחיפוש המובנה של אותה תוכנת אופיס (אאוטלוק, וורד, אקסל), לא באשף החיפוש הכללי של מערכת ההפעלה.

בינג היה מנוע חיפוש טוב*, שלא היה יכול להתחרות בגוגל כי לא היה לו user base גדול באותה מידה. בכל מקרה, חיפוש על מערכת הקבצים המקומית זה לא חיפוש באינטרנט, ומערכות הפעלה כן יודעת לבנות.

אתה Power user. כלי החיפוש המובנה בוינדוס פונה אל כלל קהל המשתמשים. עבור משתמשים "פשוטים", הכלי די נוח ויעיל.

אשף החיפוש הכללי מאפשר לבצע חיפוש רוחבי על כלל תיקית המסמכים שלך, מה שהחיפוש המובנה בתכנה לא מאפשר לעשות, למיטב ידיעתי.

*נ"ב

הוא עדיין קיים... פשוט סתם לא רוונטי. אז נשאיר את זה בלשון עבר. 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

כן, כי כולם במיקרוסופט הם הרי מטומטמים, ולא הצליחו להעלות בדעתם איך לטפל בזה.

אין לי מושג  מה טיב האנשים שם.

מה שכן, מסיבות הם יודעים להרים .....   :D.

אבל ברצינות - 

יותר מסביר להניח שזה עניין של סדר עדיפויות מאשר איזה קושי קולוסאלי של יישום של זה.

הרי לא כל דבר מייקרוסופט מפתחת, מספיק לה הצרות של הבאגים ומלטים ושאר מרעין בישין.

כמו שיש אווריטינג ושאר ירקות צד שלישי, לו רצו, יכלו לעשות איזה ישום, אולי בכל זאת

זה ביג דיל, אבל עדיין, בוא נשמור על פרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

אשף החיפוש הכללי מאפשר לבצע חיפוש רוחבי על כלל תיקית המסמכים שלך, מה שהחיפוש המובנה בתכנה לא מאפשר לעשות, למיטב ידיעתי.

זה נכון. אם כי במעל 20 שנה שבהם אני משתמש בתוכנות של לניהול מסמכים, לחפש טקסט בכל מסמכי הWord שלי (או משהו דומה) זו פעולה שכנראה לא נדרשתי לעשות מעולם... אבל אני לא פוסל את האפשרות שפשוט למדתי להסתדר בלי זה כי בהתחלה לא היו כלים טובים, ושהיו מקרים שבהם היכולת הזו הייתה יכולה לחסוך לי זמן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...