דיון סוער: תוכנת Everything... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון סוער: תוכנת Everything...

natee

Recommended Posts

שואל את עצמי ממזמן.

בכל מחשב שעובר תחת ידיי, הדבר הראשון שאני ממהר להתקין הוא תוכנת החיפוש Everything.

היא פשוט.. מדהימה.  קלה, מהירה, אמינה. (וחינמית!)

מותקנת בשניה, סורקת את המחשב כולו בשתי שניות, ומוצאת כל מה שצריך בחצי שניה. מסמכים, , קבצי הרצה. הכל הכל.

מה שאני שואל את עצמי מזה שנים, ואולי אתם תדעו לסייע ולפתור את החידה:

איך לעזזל?...

כלומר, למה החיפוש המובנה בווינדוס פשוט גרוע גרוע גרוע, עוד מאז ימות , והתוכנה הנ"ל כל כך טובה? 

איך זה ייתכן?

(ואם חיפשתם הוכחה לחיפוש הגרוע של , למרות שזה לא הנושא, קחו חידה. אין להיעזר באינטרנט: נסו למצוא בחיפוש של את כלי הסטופר/ טיימר. גילוי נאות: אל תנסו לחפש 'שעון', 'טיימר', 'סטופר', כי כך לא תמצאו שום דבר)

אודה לדעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דיון סוער  !

מינימום גבה גלי !  :)

לא מתיימר לחדש כאן כלום, בטח לא לאנשי מקצוע,

אבל לכל אלה ששואלים את מה ש natee שואל -

https://en.wikipedia.org/wiki/Desktop_search

והנה מדגם אקראי לתוכנות דומות -

https://www.makeuseof.com/tag/10-best-free-search-tools-windows-10/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שמתקין EVERYTHING. היא קוראת את הMFT לזכרון וככה נותנת תוצאות מיידיות לחיפוש.

החיפוש שלWINDOWS איטי מאוד בהשוואה אבל הוא מחפש גם בתוכן של קבצים. למי שעובד עם OUTLOOK לדוגמא זה כלי חסר תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

כמובן שמתקין EVERYTHING. היא קוראת את הMFT לזכרון וככה נותנת תוצאות מיידיות לחיפוש.

החיפוש שלWINDOWS איטי מאוד בהשוואה אבל הוא מחפש גם בתוכן של קבצים. למי שעובד עם OUTLOOK לדוגמא זה כלי חסר תחליף.

אאוטלוק? זה הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

נתקלתי גם באנשים שמתמשים בכלי עבור חיפוש על קבצי אקסל.

בקיצור - כל חבילת אופיס, שאין לשכוח אשר מהווה כלי עבודה מרכזי אצל די הרבה אנשים.

ציטוט של ag43

תעבוד כמה שנים בארגון עם 365 ותגיע לתיבות של 10-15 גיגה ולא תשאל את השאלה הזו.

מעניין.

בתקופה אחרונה אני עובד הרבה על קובץ אקסל שמכיל כמה מאות כתובות מייל, ופעמים רבות לא מצליח למוצא את הכתבות הדרושה לי בחיפוש באקסל. (למה? למה? אוף)

בחיפוש המובנה של כן אמצא את כתובת המייל בתוך המסמך, או שפספסתי משהו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של natee

מעניין.

בתקופה אחרונה אני עובד הרבה על קובץ אקסל שמכיל כמה מאות כתובות מייל, ופעמים רבות לא מצליח למוצא את הכתבות הדרושה לי בחיפוש באקסל. (למה? למה? אוף)

בחיפוש המובנה של ווינדוס כן אמצא את כתובת המייל בתוך המסמך, או שפספסתי משהו?

תודה.

אני מזדהה איתך בword. אני עובד לא מעט עם קבצי word די גדולים, והחיפוש שם מאוד איטי ואפילו לפעמים לא מוצא הכל, בבשוואה נגיד לגוגל או adobe reader שהחיפוש בהם משמעותית מהיר יותר. אני מדבר על חיפוש ב ctrl+F.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב grepWin באופן קבוע. אין המון מה להגיד - זה מימוש מוצלח של Grep. בכל מקרה, זה חיפוש בתוכן של קבצי טקסט. Everything הוא חיפוש על שמות קבצים במערכת הקבצים. Search מאפשר חיפוש בתוכן של קבצי אופיס (XML).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

אני משתמש ב grepWin באופן קבוע. אין המון מה להגיד - זה מימוש מוצלח של Grep. בכל מקרה, זה חיפוש בתוכן של קבצי טקסט. Everything הוא חיפוש על שמות קבצים במערכת הקבצים. Windows Search מאפשר חיפוש בתוכן של קבצי אופיס (XML).

יעני, זה לא זה, לא מה ש - etal  ביקש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...