המלצה למקרן ביתי (לא קול) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקרן ביתי (לא קול)

losty123

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני אומנם משתמש חדש, אך אני מרבה לגלוש פה.

אני מחפש ביתי בתקציב של עד כ4,000 ש"ח. (כמובן אני מדבר על מחיר באמזון וכו' ולא בארץ).

מקצת מחקר שעשיתי ברשת, ראיתי שעדיין מרבית מהתוצאות הם מקרנים שהם full hd ולא .

האם למישהו יש המלצות בנידון?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי למקד מה אתה בדיוק צריך:

גודל המסך?

מרחק ההקרנה?

המקרן משמש בעיקר לסרטים או גם לספורט? האם החדר חשוך לגמרי?

1000$ זה בערך סף הכניסה למקרני 4K אחרי משלוח ומיסים זה חורג קצת מהתקציב שלך. לאינפורמציה לגבי מקרנים הכי טוב זה לחפור ב-www.projectorcentral.com.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה.

המקרן ימוקם בערך 3-4 מטר מהמסך.

ישמש בעיקר לסרטים (ללא ספורט) החדר יכול להיות חשוך לגמרי.

לגבי המחיר יש לי אפשרות לקנות/להזמין לחול כך שחריגה הינה אפשרית אם זה על חשבון משלוח+מס.

העניין הוא האם כדאי לי לקנות יחסית בסיסי שתומך ב 4K? או שהוא יותר רציני שהוא ב full hd.

תודה על האתר, אני אבדוק שם גם.

כמו כן האם יש לכם המלצות לדגמים ספצפים? ממה כדאי להתרחק? וכו'.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מה הקטע עם המקרן?

אני קודם אענה לבחור ואז אסביר מה הקטע.
קודם כל, אתה צריך לקחת בחשבון שבנוסף למקרן אתה צריך מתקן תלייה, אתה צריך מסך, אתה צריך כבלים ארוכים ויחסית איכותיים (HDMI של 10 מטר - לא כל כבל פשוט מעלי אקספרס יעבוד, צריך להשקיע קצת..) ואתה כנראה צריך איזשהו פתרון בשביל להעביר את הכבלים לצד השני של החדר בצורה יפה.
גם אם אתה מתקין הכל לבד וגם אם אתה בונה את המסך לבד כמו שאני עשיתי זה עדיין סכום לא מבוטל שצריך להיות חלק מהתקציב.

דבר שני - אל תקנה את ה4K הכי זול בשוק, חבל, לא תהנה ממנו. בתקציב שלך גם 1080 זה גבולי אבל אפשרי לדעתי לקנות דגם טוב, במיוחד אם אתה  בונה לבד את המסך (בונים מסגרת מעץ ומותחים עליה את הבד, לא ממש מסובך)
אני חושב שהסרטון הזה יעזור לך:

אז מה הקטע עם המקרן?
אז כן. יש איזה הבדל "קטנטן" בין של 75" לתמונה בגודל 130" (במקרה שלי למשל). פי 3 ומשהו שטח.
יש הטוענים שזה גדול להם - סבבה, אבל מי שמתעניין במקרן מין הסתם מחפש תמונה גדולה.
בנוגע לנורות - זה מה שכולם יודעים, שהמנורות הן סיפור. מנסיון אישי - סיפור "קטן" 
קודם כל, אני עם המקרן שלי מ2013, הגעתי בערך לחצי מהשעות "ניצול" של הנורה.
והשתמשתי בו הרבה - , סדרות, משחקים.. חדשה עולה סביב ה250$ - נכון לא זול אבל פעם בכמה שנים זה לא נורא.

אז מי שצריך שפועלת 24/7, רואה הרבה במהלך היום ולא בא לו להחשיך את החדר בכל פעם שהוא מדליק - לא בשבילו.

אבל מי שרוצה להנות מסרטים, סדרות טובות ומשחקים, ובמיוחד אם הוא גם ככה בבית כשהוא חוזר רק בערב מהעבודה - אין דבר יותר כיפי בסלון ממקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...