המלצה לספק כוח שקט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח שקט

daniel2828

Recommended Posts

אשמח לקבל המלצה לספק כוח שקט 450w-550w,עדיפות לדגם שאתם משתמשים בו ומרוצים ממנו,יש לי עכשו את הספק של 450w vp450p,לא מספיק שקט לי,

ראיתי פה בפורום לא מזמן שפירסמו את הדגם  antec NeoECO Modular NE550M,מישהו התנסה בו?

תקציב עד 350 ש"ח.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על המידע,בסוף רכשתי את הדגם שדיברתי עליו, antec NeoECO Modular NE550M.הוא שקט כמו שאני אוהב,אני עובד כצלם והמחשב עובד המון פעמים 7\24 עקב שליחת חומרים באינטרנט,אז גם בלילה הוא ממש מעולה למי שהמחשב אצלו בחדר ואוהב שקט.

רכשתי מtms במחיר של 225 ש"ח כולל משלוח חינם לנקודת איסוף.

ופה המקום להגיד להם תודה ולפרגן,תוך 24 שעות הספק היה אצלי!

אז למען חובבי השקט אני ממליץ בחום.מותג טוב ובמחיר מעולה.(הדגם הקודם שהיה לי במחשב היה מרעיש מאוד,כאילו עובד על פול גז בניוטרל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel2828

תודה לכולם על המידע,בסוף רכשתי את הדגם שדיברתי עליו, antec NeoECO Modular NE550M.הוא שקט כמו שאני אוהב,אני עובד כצלם וידאו והמחשב עובד המון פעמים 7\24 עקב שליחת חומרים באינטרנט,אז גם בלילה הוא ממש מעולה למי שהמחשב אצלו בחדר ואוהב שקט.

רכשתי מtms במחיר של 225 ש"ח כולל משלוח חינם לנקודת איסוף.

ופה המקום להגיד להם תודה ולפרגן,תוך 24 שעות הספק היה אצלי!

אז למען חובבי השקט אני ממליץ בחום.מותג טוב ובמחיר מעולה.(הדגם הקודם שהיה לי במחשב היה מרעיש מאוד,כאילו עובד על פול גז בניוטרל).

בעל אותו ספק רק בגרסה הישנה שלו, ממליץ בחום! עבר את ה-10 שנים שימוש ועדיין שקט ודופק עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...