האם כדאי לשדרג לgtx 1060 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לשדרג לgtx 1060

haimamazavs

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע יש לי gtx 780 של asus וחשבתי לשדרג לכרטיס מסך הזה https://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=19421

המעבד שיש לי- i5 4670

לוח אם - Gigabyte ga h87 d3h

שמתי לב שהוא כבר לא מחזיק משחקים חדשים כמו שהייתי רוצה, האם השדרוג אפשרי מבחינת החומרה שכבר יש לי והאם השדרוג הזה בכלל כדאי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל 1060-3GB לא רלוונטי כלל .

לגבי שדרוג -  אפשרי בהחלט , אפילו יותר גבוה.

ה 1060 הוא  כרטיס וותיק שמסיים את חייו . ( מבחינת מוצר חדש על מהמדף )

אתה יכול לחפש 1070 משומש  או אם אתה בכל זאת הולך על 1060 , גם אותו חפש משומש.

בשביל למצוא משומש במחיר טוב צריך סבלנות  ( או מזל ) 

זכור שרק השבוע היו בחו"ל ו 1060-6GB נמכר בפחות מ 950 ש"ח עם משלוח לארץ כולל מיסים .

(

לגבי המעבד, לא מבין את ההספדה היומיומית שהולכת כאן למעבדים , אין איתו  בעיה במידה  ומשחקים על הגדרות גבוהות .

המעבד יהיה בעיה רק אם אתה מוריד הגדרות לרמה נמוכה בשביל  fps  מאוד גבוה אבל אז גם צריך מסך מתאים . 

הנה סרטון שכבר קישרתי אליו בפורום...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=-vbmCQ2dO-8

המעבד שלך יותר חזק מה 4460  והוא סוחב יפה 

במידה ויש לך בערוץ יחיד אולי כדאי לשים עוד זכרון   לערוץ כפול , יכול לשחרר קצת עומס במערכת .

לדעתי שווה לחכות  קצת שיצאו כרטיסים חדשים בקרוב, בינתיים תתפשר מעט על ההגדרות הגרפיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הספדתי את המעבד.

הסרטון שלך מוכיח בדיוק מה שרשמתי.

די גבולי אבל סביר.

די גבולי כי תראה שבחלק גדול מהזמן הוא על 100% בניגוד לi5 החדש.

גם ה1% שלו נמוך משמעותית.

בBF מולטי שמאמץ יותר את המעבד ההבדלים יגדלו.

סביר כי הכרטיס מנוצל 100% ז"א שהמעבד סה"כ עומד במשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי חברה חזרתי לשרשור,

אחרי קצת מחשב חשבתי לשדרג ל1070 אבל אי אפשר למצוא אותו, אני גר ליד אילת ואין שם יותר מידי חנויות מחשבים( צריך לעשות חיפוש יותר מעמיק).

ניסיתי באייבורי, אין להם בכלל את ה1070 ברשת שזה קצת מוזר, הסדרה של gtx 1000 לא ממש ישנה ולא רלוונטית.

הם הציעו לי את ה2060 שעולה הרבה פחות ממה שחשבתי, 1700.

רעיון טוב לשדרג לכרטיס מסדרה חדשה אבל האם לא יווצר לי צוואר בקבוק או כל דבר שקורה שמשלבים חומרה חדשה עם חומרה קצת יותר ישנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מערכת קיים צוואר בקבוק.

גיימר מצוי מעדיף שהצוואר בקבוק יהיה בכרטיס מסך, ז"א שהכרטיס ינוצל ב90-100%.

נניח עם gtx 1070 הכרטיס ינוצל ב84% ועם gtx 2060 72%.

סתם מספרים, מבחינתך זה שקוף, במידה ובאמת המעבד מגביל תהיה בערך באותם ביצועים.

אם המחיר טוב תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בלי מעמ, המחירים באילת לא משהו בכלל. הייתי שוקל להזמין כרטיס מסך מחו"ל.

אנחנו לא יודעים איזה ספק כח יש לך, ולכן יהיה קשה לנחש מה יתאים. אם הוא מחזיק GTX 780 כרגע, סביר להניח שהוא יוכל להחזיק דברים אחרים בצורה מכובדת.

מארהב היום סדר גודל מחירים:

RX 580 עולה 910 שקל

RTX 2060 עולה 1650 שקל

GTX 1660 TI - יוצא בעוד קצת מעל לשבוע, צפוי לעלות באיזור 1300 שקלים להערכתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל במחיר של ה2060 בארץ לחול, הוא רק 50-100 שקל( לפי המחיר שאתה נתת) אז ההבדל הוא שולי. 

ספק כוח- seasonic 80 plus platinum 660w

האם ה-1060ti יהיה שווה משהו? אני לא כלכך יודע מה זה 'ti'?

למה קשה להשיג את ה1070?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 1070 כבר מגיע למצב של EOL (ר"ת End of Life). יורד מפס היצור ויורד מקווי האספקה. אותו כבר החליף ה- 2060 בכל מקרה במחיר דומה וביצועים משופרים, ועם ביצועים דומים להערכתי הסבירה יעשה את זה GTX 1660 Ti במחיר נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה... 

בתור תושב אילת , האם כאשר הוא מזמין מוצר מאמזון  הוא צריך לשלם מע"מ כשהוא נכנס לארץ ?

אם הבנתי נכון  מדיוני עבר, כאשר המוצר יגיע לארץ תקבל זיכוי על המיסים והיא תעביר את הזיכוי חזרה ללקוח בתור זיכוי על קיזוז מיסים . 

האם יש למישהו מידע עדכני לגבי העניין ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

שאלה... 

בתור תושב אילת , האם כאשר הוא מזמין מוצר מאמזון  הוא צריך לשלם מע"מ כשהוא נכנס לארץ ?

אם הבנתי נכון  מדיוני עבר, כאשר המוצר יגיע לארץ תקבל זיכוי על המיסים והיא תעביר את הזיכוי חזרה ללקוח בתור זיכוי על קיזוז מיסים . 

האם יש למישהו מידע עדכני לגבי העניין ? 

יש לי חבר אילתי ואכן זהו המצב. צריך לדבר עם המכס/משהו בסגנון עם קבלות והם מחזירים את הכסף ששולם, ככה אני הבנתי ממנו (במקרים כלליים, לא מדבר על אמזון). כך למעשה רכישה מחו"ל היא סופר משתלמת.

את הRX580 שלי רכשתי מארה"ב ב370 ש"ח בלבד משומש מכרייה (פחות מ200$ ל2 הכרטיסים, לא שילמתי מכס ברגע שעברתי בארץ). הRTX2060 יותר קרוב לGTX 1070TI לפי מה שהבנתי וקראתי.

הGTX 1070 משומש ניתן לרכישה באזור ה800-900 ש"ח ביד 2 אם זה רלוונטי. לא הייתי קונה את הכרטיסים האלו חדשים מחנות (גם אם זה אומר שהמוכר ביד-2 ישלח לך את הכרטיס עד אילת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בבוקר קיבלתי החלטה, אני אשדרג לrtx 2070 אני חושב שזו תיהיה ההחלטה הכי נכונה לעתיד.

אלא אם כן מעשהו יודע איפה מוכרים באילת 1080/1070.

חייב לשדרג את ה780 הוא רוצה לצאת לפנסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשת (יד 2 ומארקט של פייסבוק) לא מעטו 1080ti מגרסאות מאוד גבוהות ובמחירים של 2100 ש"ח לפני שדיברת עם המוכר בכלל, לא שווה לקנות 2070 חדש, ה1080ti הרבה יותר חזק, נכון שהמעבד שלך טיפה יגביל, אבל תחשוב קדימה קצת, גם אם תחליף מעבד בהמשך, עדיין יהיה לך כרטיס שנחשב מספר 2/3 נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...