התלבטות לשדרוג ווינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לשדרוג ווינדוס

Guy950

Recommended Posts

בוקר טוב לחברי הפורום,

התלבטתי האם לפתוח את השרשור הזה בתת-פורום או כאן, אבל הגעתי למסקנה שכאן יתאים יותר. אני מקווה שצדקתי.

חבר טוב פנה אליי בבקשה שאפרמט את המחשב המיושן שלו.

המחשב בן 8-7 שנים, לצורך ההבהרה מדובר במעבד דור שני, 8GB ראם וכרטיס HD 5850 וHDD בודד. אני הרכבתי לו את המחשב בזמנו, אז זה מה שאני פחות או יותר זוכר מהמחשב.

כששאלתי אותו לסיבת הפרמוט הוא רק הסביר שיש יותר מדי זבל במחשב, הוא רוצה מחשב נקי עד שירכוש מחשב חדש בעוד כשנה-שנה וחצי.

כעת אני בדילמה ואני צריך חידוד רציני לגבי האופן שבו 10 פועל.

כרגע יש לו ווינדוס 7, הוא לא הפעיל בזמנו את הווינדוס 10 אז הוא לא זכאי יותר לווינדוס 10 בחינם. באמצעות הסריאל המקורי שלו הורדתי דרך האתר של מיקרוסופט ISO מקורי של ווינדוס 7 להתקנה דרך .

התכנון שלי כרגע הוא להתקין לו ווינדוס 7 נקי, אך אני נזכר שלהבדיל מווינדוס 10 אני צריך להתחיל לחפש והמערכת כבר לא נתמכת והמחשב ישן מאוד.

אך חשבתי על משהו אחר - למיטב הבנתי בווינדוס 10 שינו את הכללים ואם אני מתקין לו במחשב עם 10, למיטב הבנתי אוכל פשוט להעביר את הSSD למחשב הבא שלו בלי שינויים והמערכת הפעלה תעשה את העדכונים ושינויים בעצמה. האם אני צודק?

במידה ואני צודק, אז אני מן הסתם אעדיף להתקין לו 10 ואז עולות לי שתי שאלות:

1. האם יש דרך עדיין להשיג שדרוג חינמי לווינדוס 10?

2.המחשב יהיה מסוגל להתנהל עם ווינדוס 10 מבלי שאצטרך לשדרג חלקים? מלבד SSD?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשיון "תופס" גם לווינדוס 10, גם אם לא שדרגת, פשוט תכניס את המספר וזה עובד.

אם זה מעבד דור שני, שים לב שזה יהיה לפחות I3 או I5 ולא איזה או משהו בסגנון שירוץ לו טוב, שים 10.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...