מחפש נתב משולב מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נתב משולב מודם

אביחי לוי

Recommended Posts

אני מחפש משולב מודם כרגע התקציב פתוח, אשמח אם תציעו משהו טוב.

יש לי תשתית של אבל לא רוצה שהנתב יתמוך רק בהוט למקרה ואעבור לבזק.

לא יודע אם זה משנה אבל אני משחק הרבה משחקי אונליין והמהירות חשובה לי.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אתה רוכש מכשיר משולם מודם, אתה גם נעול על תשתית ה WAN שאיתו המודם עובד.

2. חיבור דרך מחייב עבודה עם ציוד WAN שלהם כי האימות הוא על בסיס המזהה של החומרה שלך.

3. הקשר בין ביצועים במשחקי לציוד ב last mile הוא מקרי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הTP-Likn W9970 ומרוצה, אבל החיבור הקווי שלו הוא רק 100 מגה. אם אתה רוצה גם 1 גיגה ברשת החוטית, אז אולי הTP-Link Archer VR600.

שניהם תומכים בVDSL, vectoring, וכן חיבור WAN דרך Ethernet (לתשתית HOT) ודרך (למודם סלולרי).

כמו שאמר multicore, בתשתית HOT אתה עדיין צריך לפחות את המודם הבסיסי שלהם (וזה בסדר כי הוא חינם); בתשתית אתה יכול לוותר על המודם- שהם מספקים ולהשתמש בשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@QttP @multicore תודה לשניכם על המענה, לגבי הArcher VR600 ראיתי כמה ביקורות פחות טובות עליו

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=940437

מה אומרים? בעקרון יש לי תשתית של 200 מגה שכחתי לציין אז ראוטר שתומך עד 100 לא טוב לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלונות המהותיות שראיתי שם זה שלא ניתן לעדכן קושחה אם קונים V1, אז צריך לוודא שקונים V2, וכן זה שהנתב דורש איפוס מידי פעם.

לא יכול להגיד כן או לא כי אין ניסיון אישי. מנסיוני, כל יכול מידי פעם להיתקע ולהגיע למצב שצריך לאפס אותו, וזה תלוי גם בעומס עליו. אני לא יודע אם זה חריג או לא בדגם הזה. בW9970 זה כמעט לא קורה לי, אבל מצד שני אני עם 40Mbps בלבד, והעומס ברוב הזמן לא גדול מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה VR400 לדעתי יכול להיות טוב לך. טיפה זול יותר מה VR600. ביקורות מצויינות.

אני קניתי והחזרתי בגלל משהו שקשור ל USB וסירוב של בנדא לעזור. יכול לקרוא כאן. שירות גרוע ולא ברור.

למרות זאת אני עדיין שוקל לקנות אותו שוב אם אצליח להבין שאני יודע להתגבר על העניין בלעדיהם. מניח שאצליח.

המכשיר כולל מודם לכבלים ולבזק.

הגלישה הסלולרית לעילה ולעילה. גם הקווית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...