חיפושיי אחר מסך 4K HDR נורמלי - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיפושיי אחר מסך 4K HDR נורמלי

huber
 Share

Recommended Posts

ציטוט של אלי

זה לא המחיר , המחיר יהיה באזור 3.5k$,השקה שלו בינואר , המחיר שלו בארץ יהיה מפלצתי זה ידוע, לא תוכלו לקנות מוניטור יותר טוב ממנו יש לו הכל חוץ מ HDMI 2.1, לי אישית זה לא מפריע , איכות תמונה, פנל 10 ביט ,גי סינק , 144 הרץ, יש עוד מסך asuspa32ucg , 1600nits, הוא יהיה ממש יקר ליוצרים שבתחום הגימינג והעבודה, מסך קונים כל כמה שנים טובות , אצלי זה כבר מעל עשר שנים, כל מי שרוצה מסך טוב ולא מתפשר באיכות תמונה להרבה שנים אולי שווה את ההשקעה

גם 3.5$ זה מחיר מוגזם מאוד למסך מחשב בגודל 32.

עם כל הנתונים הבאמת טובים זה לא מצדיק את המחיר לדעתי לפחות לשלם קרוב ל 12 אלף על מסך מחשב זה חולני.

והמחיר בארץ יגרד את ה 15 אלף לדעתי שזה בכלל לא ראלי.

בקיצור לא משתלם אלא אם באמת לא חסר לך כסף ואתה קונה את הטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שזה לא מה שחיפשת וזה לא 4K או בגודל מתאים, אבל אם כבר יצאה הסקירה של RTINGS אז ה-G9 של סמסונג מציג HDR1000, טכנית הוא 1440p אבל זה 5120x1440 שזה די קרוב (7.3~ מיליון פיקסלים לעומץ 8.3~ ב-4K, בערך 89% מהפיקסלים), יש ו-VRR וזה אמנם 49 אינץ' אבל זה 32:9 אז אולי זה יכנס אם הבעיה היתה הגובה ולא רוחב.

שוב, לא מה שרצית ואתה נעול על ה- 48 (שיהיה הרבה יותר טוב, חוץ מהקטע שאתה תצטרך להיות קצת מטורף מבחינת תחזוקה כמסך- רקע שחור, בלי task bar, כיבוי מסך אוטו' אחרי 2 דקות וכו') אבל לא יזיק להוסיף לדיון.

הביקורת מ-RTINGS:
https://www.rtings.com/monitor/reviews/samsung/odyssey-g9

משהו נוסף ששרשמת לפני 2 עמודים ונזכרתי בו עכשיו בדיליי של כמה שבועות- רשמת ש-HDR1000 כולל local dimming  וזה השיפור החשוב שבגללו אתה רוצה את זה ולא HDR600 לדוגמה. זה לא מדויק. 1000 אמנם דורש Local dimming אבל גם 600 ו-500 דורשים local dimming. רק 10 ו-400 לא. 1000 גם לא מחייב full array, ה-G9 הוא edge lit. אז רק מציין שאם ההתעקשות על HDR1000 בשביל local ולא הבהירות המקסימלית, אז גם 600 מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי samsung odyssey g7 32" בתור פתרון בניים עד שיגיע 48" OLED? הוא אכן התפשרות כמעט בכל רמה מה LG OLED (רק 2K, HDR "חלקי", ללא 2.1 וכו), אבל הביקורות עליו די משבחות.

מה דעתכם? בתג מחיר שלו (כ 3500 ש"ח) כרגע יש פתרון טוב יותר? או שאולי לחכות שיגיע ה 34GP83A-B לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

מה לגבי Samsung odyssey g7 32" בתור פתרון בניים עד שיגיע 48" OLED? הוא אכן התפשרות כמעט בכל רמה מה LG OLED (רק 2K, HDR "חלקי", ללא HDMI 2.1 וכו), אבל הביקורות עליו די משבחות.

מה דעתכם? בתג מחיר שלו (כ 3500 ש"ח) כרגע יש פתרון טוב יותר? או שאולי לחכות שיגיע ה LG 34GP83A-B לארץ?

אני לקחתי את 27GN950-B שזה האח הקטן שלו אפשר להגיד.

מסך מדהים אני ממש ממש מבסוט ממנו.

אבל אם 27 זה קטן לך אז קראתי וראיתי המון ביקורות על ה LG 34GP83A-B שאומרים שהוא מסך מעולה.

נערך על-ידי ithamar22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי בזמנו בדיוק מה שאתה רצית - , HDR1000 ותמיכה בGSYNC ובפיצ'רי גיימינג. חיפשתי להשתדרג מdell 2412um.

הבנתי שיש רק קומץ מסכים של וASUS שעונים להגדרות ועולים 2000$ ומעלה וגם הם לא מוצלחים בכל האספקטים הנ"ל.

בפועל החלטתי לקנות מסך ביניים לשנים הקרובות עד שהטכנולוגיה שמעניינת אותי תהיה במחיר סביר.

על הדרך חסכתי לעצמי שדרוג של ה1080gtx שלי.

בחרתי בסוף בסמסונג C27HG70QQN. הסיבה העיקרית שבחרתי דווקא בו היא בגלל שהוא תומך HDR600 במחיר שפוי בעוד כל השאר נותנים hdr400 (שזה כלום בפועל).

כמה נקודות:

1. עברתי מפאנל לפאנל . בזוויות רחבות אכן יש מעט שינוי בגוונים אבל היות ואניי יושב מול המסך אני לא נתקל בזה בכלל.

לעומת זאת גיליתי שיש דבר כזה צבע שחור. אחרי שנים עם מסך התרגלתי ששחור זה אפור כהה. בהפעלה הראשונה של וידאו זה פשוט קפץ מיד לעין. זה כמובן לא אבל ההבדל מורגש מאוד.

2. - הצבעים והבהירות נראים טוב, כמובן שעדיף 1000 אבל זה מה יש. הבעיה העיקרית - backlight dimming. בצפיה רגילה זה לא כל כך מורגש אבל כשהמסך שחור לגמרי במצב יש זליגת אור מטורפת (סה"כ 6 איזורי DIMMING לעומת אלפים בFALD...). ברור לי שזה יהיה שיקול במסך הבא שלי.

בפועל לי זה לא מפריע, יש אנשים שזה יוציא אותם מדעתם. אגב, עדיין מטפל בכל מה שקשור לHDR בצורה זוועתית.

3. לא ברורה לי ההתעקשות על 2.1 - כרגע המסכים נותנים מקסימום ביצועים בDP. במיוחד שנמצא עכשיו באג חומרתי בHDMI2.1.

4. קניתי מסך 27 כי 32 נראה לי גדול מדי, במיוחד ל2K. בפועל היות והמסך קעור זה מרגיש כמעט כמו מסך 24.

5. המסך עובד מצויין במשחקים. לא נתקלתי בשום בעיה בזה שהוא "gsync compatible" ולא gsync רשמי. אמרתי שלום לtearing.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהקניה. עלה לי 1500 ש"ח בבלאק פריידי שעבר (BF+ 200 ש"ח בנק הפועלים + זיכוי על המשלוח כי התאחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה - הבאג שאתה מדבר עליו משפיע רק על רסיברים ולא על שום דבר אחר. אם תרצה ארחיב יותר.

טוב, נראה לי שאיעזר בסבלנות יתרה ואמתין לאספקה של ה 48". נתראה שוב בת'רד הזה, בתקווה עם ת'רד "התחדשתי" כמה שיותר מוקדם 😄

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

הערה - הבאג שאתה מדבר עליו משפיע רק על רסיברים ולא על שום דבר אחר. אם תרצה ארחיב יותר.

טוב, נראה לי שאיעזר בסבלנות יתרה ואמתין לאספקה של ה OLED 48". נתראה שוב בת'רד הזה, בתקווה עם ת'רד "התחדשתי" כמה שיותר מוקדם 😄

אני חושב וזו דעתי האישית בלבד שמסך 48 בתור מסך מחשב זה לא בהכרח הדבר הכי נוח ומתאים.

אמנם הוא עונה על המון מהדרישות שלך וגם שלי ושל עוד אחרים אבל באופן כללי בתור מסך שמשמש לעבודה שוטפת עריכה וגיימינג הייתי לוקח מסך מחשב ולא TV.

הייתי אומר שיש צורך "להתפשר" נכון לנקודת הזמן שבה אנו נמצאים שאין עוד מסכי מחשב עם תמיכה ב HDMI 2.1.

כפי שאמרתי הייתי בדיוק בדילמה שלך, חקרתי המון מניח שגם אתה, והבנתי שאם הייתי רק משחק ומייעד את המסך לקונסולות החדשות בלבד הייתי לוקח באמת TV.

אבל כשאתה משתמש במסך לעוד דברים נוספים כפי שציינתי מעלה הבחירה השתנתה.

העדפתי לקחת מסך מחשב במקרה שלי 27 אינצ כי אני לא מעוניין במשהו גדול יותר.

עם HDR600 עם pro ופאנל .

רכשתי את 27GN950-B לא מזמן דרך כי בארץ שוחטים במחיר מעל 1000 שקל הפרש.

קניתי עכשיו את המסך מכיוון שגם כשיצאו המסכים האלו עם HDR100 תמיכה ב 2.1 וכל הפיצרים הנוספים הם בוודאות יעלו אלפי דולרים ושלא נדבר על המחיר בארץ.

ככה שאם הייתי רוצה לרכוש מסך כזה הייתי נאלץ לחכות הרבה מעבר לתאריך היציאה שלהם לשוק בכדי שהמחיר ירד מה שאומר שנה פלוס.

שוב אם יש לך את הסבלנות ובינתיים אתה מסתדר עם מה שיש לך אז מעולה, במקרה שלי לא היה לי בכלל מסך בבית כך שלא רציתי להמתין במיוחד כשאני עובד מהבית רוב הזמן מאז הקורונה ועם מסך לפטופ של 15.5 לא בדיוק נוח לעבוד.

נערך על-ידי ithamar22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...