חיפושיי אחר מסך 4K HDR נורמלי - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיפושיי אחר מסך 4K HDR נורמלי

huber
 Share

Recommended Posts

בתור אחד שהיה לו כבר מסך אני חוזר ומדגיש ,יש צריבות תמונה , תאמין לי לא תרצה להתעסק אם זה ,כרגע אין שום אופציה חוץ ממסך שהמלצתי וגם זה פנל , כל מה שאתה מחפש כרגע לא קיים וגם כש יופיה אני בספק שתקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של huber

ithamar22 - אם נתעלם רק מהעובדה שזה 27" וזה ממש קטן לי, חיפשתי תמיכה ב HDR1000 לא בגלל עוצמת ההארה אלא בגלל דבר אחד פשוט, מסכי 1000 מגיעים עם LOCAL DIMMING ולא BACKLIGHT DIMMING מה שמשנה דרסטית את איכות המסך (תגגל ותקרא על זה קצת ותבין).

בנוסף אני מתכנן RTX 3080 בעתיד, מה שאומר ש 4k ב 120HZ ומעלה בהחלט אפשרי בהרבה כותרים, ובשביל להגיע מעל ל 60 פריימים ב 4k חייב או HDMI 2.1 (שיש כיום רק בטלוויזיות ורק בחלק מהן) או חיבור של 2 כבלים מה שלרב לא עובד כ"כ טוב. בנוסף אני כן רוצה בעתיד PS5 ובשביל תאימות מלאה אני כן רוצה HDMI 2.1.

המסקנה? חיכתי שנתיים-שלוש - כפי המסתמן איאלץ לחכות עוד לפחות כשנה.

ד"א, -החלום שלי זה האופציה הזו, רק שלצערי היבואן בארץ החליט השנה לא לייבא את הדגם הנ"ל (הוא מייבא 55" ומעלה, אפילו 48" זה גדול בשבילי אז קפיצה ל 55" כמסך מחשב זה כבר יותר מידי):

אני אישית החלטתי שאין לי מה לחכות ל 2.1 אני באמת לא רואה שום משחק מהכתרים המובלים ואלו בעלי הגרפיקה הגבוהה שיאפשרו 120HZ בקונסולות החדשות מלבד אולי WARZONE החדש שיצא.

אז לפחות מבחינתי העדפתי לקנות מסך שיתן לי 60HZ ואולי בעתיד יצאו כבלים של DP עם DCS  ובצידו השני 2.1 אז אחבר בעזרתו ל .

בכל אופן כשיצאו מסכים כאלו הם יעלו הרבה מאוד.

אבל יופי של סבלנות יש לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ithamar22 - אם נתעלם רק מהעובדה שזה 27" וזה ממש קטן לי, חיפשתי תמיכה ב HDR1000 לא בגלל עוצמת ההארה אלא בגלל דבר אחד פשוט, מסכי 1000 מגיעים עם LOCAL DIMMING ולא BACKLIGHT DIMMING מה שמשנה דרסטית את איכות המסך (תגגל ותקרא על זה קצת ותבין).

בנוסף אני מתכנן RTX 3080 בעתיד, מה שאומר ש 4k ב 120HZ ומעלה בהחלט אפשרי בהרבה כותרים, ובשביל להגיע מעל ל 60 פריימים ב 4k חייב או HDMI 2.1 (שיש כיום רק בטלוויזיות ורק בחלק מהן) או חיבור של 2 כבלים מה שלרב לא עובד כ"כ טוב. בנוסף אני כן רוצה בעתיד PS5 ובשביל תאימות מלאה אני כן רוצה HDMI 2.1.

המסקנה? חיכתי שנתיים-שלוש - כפי המסתמן איאלץ לחכות עוד לפחות כשנה.

ד"א, -החלום שלי זה האופציה הזו, רק שלצערי היבואן בארץ החליט השנה לא לייבא את הדגם הנ"ל (הוא מייבא 55" ומעלה, אפילו 48" זה גדול בשבילי אז קפיצה ל 55" כמסך מחשב זה כבר יותר מידי):

למה לא DisplayPort? אלא אם אתה מתכוון להשתמש ברמקולים של המסך (שזה לא נמצא בכל מסך ובכנות זבל טהור, גם הרמקולים של הטלוויזיות. תעשה לעצמך טובה ותהנה מסאונד איכותי, רמקולים ב-300-400 יביאו לך ביצועים נהדרים ביחס לטלוויזיה. נניח FC-330 של MicroLab בתקווה שיש שאריות במלאים בארץ, או SOLO 6C, H200 שלהם) DP עדיף ויכול להתמודד עם רזו' ופריימים גבוהים מ-.

ל-PS5 זה אכן שיקול, אבל ל-DP יכול לטפל בבעיה.

ולגבי ה- זו אכן האופציה הכי טובה, אבל קח בחשבון שיש עוד שמחכים ל-48 אינץ' והיבואן עדיין לא הביא, אל תהיה כל כך בטוח ביבוא של הדגם, במיוחד עם מצב שרשראות האספקה- לך תדע איפה נהיה עוד שנה (אפילו פחות, זכור לי שמסיימים מבצעי חיסול באיזור מאי-יוני לקראת הסדרה החדשה) והצריבות הן בעיה רצינית מאוד בשימוש כל כך סטטי כמו מחשב. להוריד את כל ה-Task/Nav bar במערכת ההפעלה כי הכל שם סטטי- הרגע, האייקונים, השעון, להחליף את הרקע לשחור בכל מקום (נניח בשוליים של האתר כאן. האפור הקבוע שמשמאל לטקסט לא מתחלף, ברוב האתרים גם ככה אין דארק מוד), תמיד להקפיד לכבות את המסך ולא רק להשאיר אותו לכמה דקות וכו'. מפות במשחקים גם יכולות להיות בעיה רצינית וכל שאר החלקים הסטטים בפינות.

זה יקח כנראה כמה שנים, אבל למצוא את עצמך עם צריבות אחרי 2-3 שנים במסך כזה לא נשמע להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronik56

למה לא DisplayPort? אלא אם אתה מתכוון להשתמש ברמקולים של המסך (שזה לא נמצא בכל מסך ובכנות זבל טהור, גם הרמקולים של הטלוויזיות. תעשה לעצמך טובה ותהנה מסאונד איכותי, רמקולים ב-300-400 יביאו לך ביצועים נהדרים ביחס לטלוויזיה. נניח FC-330 של MicroLab בתקווה שיש שאריות במלאים בארץ, או SOLO 6C, H200 שלהם) DP עדיף ויכול להתמודד עם רזו' ופריימים גבוהים מ-HDMI.

ל-PS5 זה אכן שיקול, אבל HDMI ל-DP יכול לטפל בבעיה.

ולגבי ה-OLED זו אכן האופציה הכי טובה, אבל קח בחשבון שיש עוד שמחכים ל-48 אינץ' והיבואן עדיין לא הביא, אל תהיה כל כך בטוח ביבוא של הדגם, במיוחד עם מצב שרשראות האספקה- לך תדע איפה נהיה עוד שנה (אפילו פחות, זכור לי שמסיימים מבצעי חיסול באיזור מאי-יוני לקראת הסדרה החדשה) והצריבות הן בעיה רצינית מאוד בשימוש כל כך סטטי כמו מחשב. להוריד את כל ה-Task/Nav bar במערכת ההפעלה כי הכל שם סטטי- הרגע, האייקונים, השעון, להחליף את הרקע לשחור בכל מקום (נניח בשוליים של האתר כאן. האפור הקבוע שמשמאל לטקסט לא מתחלף, ברוב האתרים גם ככה אין דארק מוד), תמיד להקפיד לכבות את המסך ולא רק להשאיר אותו לכמה דקות וכו'. מפות במשחקים גם יכולות להיות בעיה רצינית וכל שאר החלקים הסטטים בפינות.

זה יקח כנראה כמה שנים, אבל למצוא את עצמך עם צריבות אחרי 2-3 שנים במסך כזה לא נשמע להיט.

לגבי DisplayPort הסיבה שאני משתמש ב היא לצורך חיבור המסך לXBOX החדש, נכון להיום ממה שידוע לי אין כבל ל DP שיתן לי את כמות הפריימים שהמסך יכול לתת 144HZ מפני שאין כבלים כאלו עם DCS.

אולי בעתיד יצא כבל שבצידו האחד DP 1.4 DCS ובצד שני 2.1 וכך אוכל לקבל את מלוא התכונות שאני מפספס כביכול בחיבור 2.0.

בינתיים אסתפק ב HDMI 2.0 לקונסולה החדשה שיתן לי 60HZ 10BIT 4:2:2 ו pro שקראתי שגם ככה בגיימינג אין המון הבדל בין 4:2:2 ל 4:4:4 משהו מינורי סך הכל.

לגבי סאונד אני מתחבר עם האוזניות אלחוטיות שלי ל החדש, ואקנה בעתיד אם ארצה.

הייעוד העיקרי שלי למסך הוא גיימניג בקונסולה החדשה ושימושי עבודה ושאר הדברים הבסיסיים.

נערך על-ידי ithamar22
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מסך שיכול לעניין אותכם אבל המחיר לא מעודד, pg43uq יש אותו בקספ , תראו ביקורות youtube, גם 1000, פנל , מחיר סביבות 8kשח, יותר טוב מזה לא תמצאו כי כרגע אין

נערך על-ידי אלי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, ושוב אתה לא קורא, הבנת הנקרא היא חלק נכבד מדיון. מחפש מסך נורמלי במחיר שפוי. לא "ת בסט" (מניח שהתכוונת THE BEST). שים לב שציינתי שאני אפילו מוכן לשלם כ 1500$ אבל זה על 48" שטוב בכל רמה ממה שהצעת ד"א (לצערי היבואן לא מביא לארץ את הדגם והגודל הזה לייבא מחו"ל לבד זה לא ממש פרקטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

captaincaveman - לצערי הרב כן. אפילו 48" נכנס ממש ממש בלחץ באיזור לו הוא מיועד.

דיברתי עם היבואן של , הם אומרים שיהיה זמין ב 2021, אז אם שום דבר לא ישתנה עד אז בתחום של מסכי מחשב (ולפי הת'רד הזה נראה שלא), כנראה שעוד כחצי שנה פשוט אלך על ה 48".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המחיר , המחיר יהיה באזור 3.5k$,השקה שלו בינואר , המחיר שלו בארץ יהיה מפלצתי זה ידוע, לא תוכלו לקנות מוניטור יותר טוב ממנו יש לו הכל חוץ מ 2.1, לי אישית זה לא מפריע , איכות תמונה, פנל 10 ביט ,גי סינק , 144 הרץ, יש עוד מסך asuspa32ucg , 1600nits, הוא יהיה ממש יקר ליוצרים שבתחום הגימינג והעבודה, מסך קונים כל כמה שנים טובות , אצלי זה כבר מעל עשר שנים, כל מי שרוצה מסך טוב ולא מתפשר באיכות תמונה להרבה שנים אולי שווה את ההשקעה

נערך על-ידי אלי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...