שידרוג כרטיס מסך נוכחי (AMD Radeon R7 200) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג כרטיס מסך נוכחי (AMD Radeon R7 200)

ha

Recommended Posts

בדקתי, ישנם דרייוורים ל WIN7 64BIT, מה שקצת מטריד הוא חיבור ה 6 פינים לספק שמורכב בניצב לספק, אפרק את המארז עוד מעט לראות אם לא יהיו בעיות.

הצצתי ב gt 1030 בדגם MSI GeForce GT 1030, נראה מספק. אבל הפרש המחיר בינו לבין ה 570 הוא כ 200 ש"ח ומבחינת יכולות/ביצועים ההפרש הוא אדיר. קניתי בזמנו (3 שנים?) את ASUS R7250 מתוך מחשבה שיספיק לי וכי היה הזול ביותר אז, אולי כדאי להמנע מהגישה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת על ה gt 1030 והבנתי כי הוא לא יוכל לטפל היטב ב ללא 3 ג'יגה בזמן שבכרטיסים הזולים הוא נמכר עם שני ג'יגה . כנראה שהוא לא ממש יתאים.

יש לי לא מעט מדיות ב 265 וגם שם הבנתי שהוא (אצל חלק מהאנשים) בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק.

2GB מספיק לניגון סרט ב4k.

gt 1030 יודע לפענח h.265.

לנטפליקס יש דרישה ל3GB עבור בשביל איכות מקסימלית, לא חפרתי מה ההבדלים בהזרמה שלהם.

לך אין בכלל מסך .

יש התלבטות אין התלבטות, לך על ה570 וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להמשיך להפריע... משיקולים תקציביים אני נאלץ לחפש כרטיס משומש. במחיר של 450 ש"ח מצאתי RX 580 4GB ו GTX 1050 TI. מה משניהם עדיף?

האם ישנם יתרונות לאחד מהם בדחיסת ווידאו (בשימוש עם DIVX PRO) לפורמט 265?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מצטער לבלבל את המוח אבל אני מיואש...

קניתי את ה sapphire rx 570 pulse itx 4g, התקנתי את כל הדרייורים שלו אך הבעייה נשארת, ניגון ווידאו מעמיס את המעבד למקסימום והסרט מקפץ (קופא לחלקיק שניה כל שתי שניות).

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל המשימות אתה רואה ניצול של 100% במעבד?

על איזה סירטון מדובר? בנטפליקס או שעל המחשב? באיזה אתה משתמש?

תנסה להפעיל האצת חומרה.

אם זה סירטון על המחשב, התקן K-Lite Codec Pack ובהגדרות ההתקנה בחר ב-MadVR + DXVA2 copy-back

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. ה  MadVR + DXVA2 copy-back סידר את זה...

במנהל המשימות ראיתי 100%

הסרט נמצא על המחשב (כל ה 20 גי'גה של סרט...) ברזולוצית (2160*3840 עם קודק V_MPEGH/ISO/HEVC) וניסיתי לראות באמצעות ZoomPlayer

עד עכשיו אני לא מבין איך מפעילים את האצת חומרה, התוכנה של Redeon לא מראה כפתור/אפשרות האצת חומרה בשום מקום.

בכל מקרה מצאתי איך משנים את זה ב ZoomPlayer  באחד ממסכי ההגדרות, בכל מקרה זה עובד גם עם חבילת הקודקים של FFDShow. שוב תודה😊

ד"א, מישהו יודע כיצד ניתן להשתמש בכרטיס להמרת פורמטים באמצעות DivX Converter?

image.thumb.png.dd3b6b8c537b60dbda2d4401ae3e76fc.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, חשבתי שהאצת החומרה מנוהלת ע"י הדרייוור של הכרטיס מסך, לא ע"י הקודק. נתקלתי ב DXVA2 בהגדרות הנגן אך המושג לא אמר לי כלום והוא לא קפץ להיות פעיל לאחר עידכון הדרייוור/התקנת הכרטיס (פאשלה של Animatrix שכתבו את הנגן).

חיפושים בגוגל על האצת חומרה עם שם הנגן או שם הכרטיס לא העלו דבר.

התקנתי את ה pot player. עובד יפה אבל... לא תומך בהאצת חומרה לאחר ההתקנה😶 הבנתי שהוא מגיע עם חבילת קודקים פנימית אבל עוד לא מצאתי איך להגדיר את זה.

בסופו של דבר מה שמעניין אותי הוא השימוש בנגן, אני משתמש ב ZP יותר מ 10 שנים כי הוא הנוח ביותר להפעלה (ניתן להגדיר כמעט את כל הפעולות דרך לוח המקשים ואני משתמש בעכבר מרובה כפתורים, ה G700 של לוג'טק, שמאפשר להפעיל את הכל ללא תזוזה של היד) אבל היום אני חושב כבר אולי לעבור לנגן אחר (מצאתי תוכנת מאקרו לנגנים בשם MPH (Media Player Hotkeys) שתוכל לתת את אותה שליטה באמצעות נגנים אחרים).

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...