שידרוג כרטיס מסך נוכחי (AMD Radeon R7 200) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג כרטיס מסך נוכחי (AMD Radeon R7 200)

ha

Recommended Posts

כרגע מותקן לי R7 200 Series במחשב הביתי (מעבד i5 (מדגם 4690K) 3.5 ג'יגה הרץ 16 ג'יגה זיכרון). כרגע הוא עובד פחות-או-יותר בסדר עם רוב הישומים שלי (תיכנות, גלישה וצפייה) אך מפעם לפעם המסך נתקע לככמה עשיריות שניה או מופיעים קווים אופקיים (לא, הכרטיס לא מואץ) אז הייתי רוצה לשדרג אותו למשהו קצת יותר חזק בהקדם.

בגלל הבעייה שיש לי עם ניגון מדייות 2160 חיפשתי כרטיס מסך המומלץ ל HTPC ונתקלתי בהמלצה לכרטיס מסדרת ה Sapphire 570 שהוגדר ככרטיס Mid-High level ומצאתי מספר מועמדים בזאפ:

הזול מבניהם הוא Sapphire PULSE ITX 570 4GD5 במחיר של 683 ש"ח. הוא מגיע 4 ג'יגה והוא כרטיס בן שנה+.

יקרים יותר הם ה Sapphire 570 NITRO/PULSE עם 8 ג'יגה זיכרון שנע במחיר בן 800 ל 1100 ש"ח

*האם יש הצדקה לתוספת ה 4 ג'יגה? אני לא משחק במשחקים.

*מה ההבדל בין שלושת הסדרות? (הרגיל, ה NITRO וה PULSE)

*האם במחיר דומה (כאלף ש"ח) יש משהו טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא 600 וואט (בעבר המחשב היה מואץ ל 4.4 ג'יגה...)

בזאפ מופיע:

הכרטיס הזול הוא Sapphire PULSE ITX 570 4GD5 11266-34

הכרטיסים היקרים יותר הם:

Sapphire RX 570 PULSE 8G GDDR5 HDMI DP PCI-E

Sapphire RX 570 NITRO+ 8G GDDR5 HDMI DP W/BP PCI-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כיצד דגם הספק משנה, זה HydroX 650W שתמך במערכת OC כאשר השתמשתי בה. דגם הכרטיס הקיים הוא AMD Radeon R7 200 Seriesלפי המאפיינים שלו ב"מחשב שלי".

בכל מקרה הכרטיס הנוכחי לא ממש רלוונטי כי הוא אמור להיות מוחלף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב.

אתה לא נותן את הדגם של הכרטיס.

חשוב לדעת מה הספק כדי לדעת אם הוא מתאים, 600W יכול להיות גם ג'נרי שנהרס ב300W וגרוע בכללי.

חשוב לדעת מה הכרטיס מסך כדי שתבין בכמה אתה משפר ובאיזה הספק הספק עבד.

הספק שלך טוב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא 650 וואט אמיתי, קראתי מספר סקירות/ביקורות שהמליצו עליו כספק מצויין ל OC (הוא מצליח לספק 720 וואט רציף...)

כיצד אני מזהה את דגם כרטיס המסך? אני מצליח רק לקרוא את הצ'יפסט (גם כשאני בודק עם האפליקצייה של , אאל"ט הייתה לי פעם אפליקצייה המזהה את כל חומרות המערכת. נשמע מוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, זה אכן היה ה Hwinfo, הורדתי את הגירסה האחרונה התוצאות הן:

Video Chipset:                                          R7 250/HD 8670

Video Card:                                                                     R7250

ב device manager אני לא קיבלתי את כל הנתונים, כבר כתבתי " דגם הכרטיס הקיים הוא AMD Radeon R7 200 Seriesלפי המאפיינים שלו ב"מחשב שלי"."

הוא כרגע העלים לי את כל הדיסקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה.

חיפוש בזאפ מעלה את הכרטיסים הבאים:

Sapphire PULSE 560 2GD5 במחיר של 665 ש"ח (עם סיומת דגם -22) או 670 ש"ח (עם סיומת דגם -18)

Gigabyte 560 Gaming OC 4G GV-RX560GAMING OC-4GD במחיר של 850 ש"ח

לא הצלחתי למצוא מה ההבדל בין דגם -22 לדגם -18

האם יש טעם/צורך לרכוש את ה Gigabyte? לא נראה לי שאשחק משחקים.

מדוע ישנו הפרש מחירים כ"כ גדול בין שני כרטיסים עם צ'יפסט זהה?

במקרה הצורך, האם אפשרי לבצע OC לדגם ה PULSE?

HDR הוא מושג חדש בשבילי😕 האם יש לו משמעות כאשר המסך שלי הוא u2715h?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהדגמים? לא הבנתי.

הלינק של "וואלקום" (לא ידעתי שהם שינו את השם...) מפנה אל Sapphire RX 570 Pulse ITX 4G DP PCI-E במחיר ₪ 683, האם יש משמעות בשוני בכמות הזיכרון לכרטיס שלא משמש למשחקים? לא נראה שזה ישנה הרבה אם ההפרש בין 2 ג'יגה ל 4 ג'יגה הוא 13₪.....

קצת חבל לי שהכרטיס כל כך קטן, אני עם מארז P280 של אנטק ובאמת שלא חסר לי מקום.🙂 בכל מקרה לא נראה לי שאבצע OC לכרטיס (אם אפשרי, בחלק מהאתרים קראתי שלא ניתן לבצע זאת ואילו באחרים כן) שיגיע למגבלות הקירור שלו.

משהו מוזר, הורדתי את FurMark כדי לבדוק את הכרטיס מסך הנוכחי וראיתי בבדיקה ברזולוציה של 2560x1440 (המקסימום של המסך שלי) קצב ריענון של 15 וטמפרטורה שמתקרבת ל 75 מעלות (בחדר עם חלון פתוח+לילה+חורף). מה שמצחיק הוא שהמאוורר לא עובר את ה 50% בעומס מלא...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...