לאחר קבלת ממיר HOT חדש, בלתי אפשרי להפוך את ה-HOTBOX ל-Bridge Mode - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר קבלת ממיר HOT חדש, בלתי אפשרי להפוך את ה-HOTBOX ל-Bridge Mode

IdanTs

Recommended Posts

הייתי במשך שנים עם ה-HOTBOX כמודם בלבד (Bridge Mode)

השתמשתי בראוטר משלי והכל פעל מעולה.

קיבלתי ממיר חדש לבית, Mini Fiber, שיש בו אפשרות לשדר את הרשת האלחוטית של הבית (אני לא משתמש בפיצ'ר הזה גם ככה)

חיברו לי ליד ה-HOTBOX גם מתאם MoCA שהמטרה שלו היא בדיוק בשביל שידור הרשת האלחוטית.

בגלל שאני לא צריך שום דבר מזה, הוצאתי את ה-MoCA והכל ממשיך לעבוד כרגיל.

הבעיה היא שה-HOTBOX לא נותן לי להגדיר אותו כ-Bridge Mode. אני מסמן V בהגדרות על האופציה הנ"ל, אך ההגדרה לא נשמרת.

לאחר שיחה עם שירות לקוחות הם אמרו לי שעצם העובדה שיש לי את הממיר פייבר החדש, זה מונע ממני להפוך את ה-HOTBOX למצב ל-Bridge Mode. גם אם אני לא משתמש בכל הפיצ'רים האלה של הממיר.

רציתי לדעת אם יש דרך כלשהי לעקוף את זה? כי הם אמרו שהדרך היחידה היא לבקש לקבל ממיר ישן כמו שהיה לי לפני זה, ואישית אני מעדיף להישאר עם הממיר החדש בגלל כמה סיבות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyalroz

רגע, אבל ה-HOTBOX שלך מחובר ישירות בכבל קואקסיאלי למרכזיה (השכונתית/אזורית/בניינית/וכו) של HOT, הלא כן? אם כך, מה זה משנה אם יש לך ממיר כזה או ממיר אחר?

באמת שאני לא יודע.

חשבתי שזה איכשהו קשור למתאם MOCA, ניתקתי אותו, ניתקתי גם את הפילטר שלו שהטכנאי הכניס לארון חשמל.

עשיתי ריסט ואיפוס למודם, עדיין ה-Bridge נעול. אפילו הוצאתי וניתקתי את הממיר מהחשמל והוצאתי לו את הכבל הקואקסיאלי, ככה שהמודם לא "ידע" שהממיר בכלל קיים אצלי בבית.

אין לי מושג איך הם חסמו את זה, ולמה..

עד כה אין בעיות אבל מעצבן אותי שהראוטר שלי מקבל כתובת DHCP מהמודם במקום לקבל ישירות את ה-WAN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל כי כנראה שאצטרך לעשות את זה בעצמי. ה-HOTBox חסר יכולות בסיסיות שאמורות להיות לו - למשל לתת תמיד את אותה כתובת IP לאותה מכונה (= אותה כתובת MAC). אין את זה! זה משוגע לגמרי! ... אבל עוד לא התפניתי להתקין משהו אחר ולנסות את ה-bridge mode.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyalroz

אני שואל כי כנראה שאצטרך לעשות את זה בעצמי. ה-HOTBox חסר יכולות בסיסיות שאמורות להיות לו - למשל לתת תמיד את אותה כתובת IP לאותה מכונה (= אותה כתובת MAC). אין את זה! זה משוגע לגמרי! ... אבל עוד לא התפניתי להתקין משהו אחר ולנסות את ה-bridge mode.

האמת שכן יש אפשרות להוט בוקס לתת ADDRESS RESERVATION.

אבל עדיין כמעט כל ראוטר חדיש יהיה טוב יותר באופן כללי מאשר ההוט בוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...