מחפש לקנות מכשיר אנדרואיד שכולל NFC לקניית נסיעות ברבקו עד - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות מכשיר אנדרואיד שכולל NFC לקניית נסיעות ברבקו עד

רון88

Recommended Posts

תודה על העצה

זאת אגב ההודעה שמקבלים בגוגל בנוגע לתשלום עם כרטיס אשראי או פייפאל ישראלי

עריכה:

יש את ה-S9 בצבעים אחרים חוץ משחור אבל לא במחיר יקר?

מה עוד צריך לדעת על ה-S9 אם אני רגיל לחווית נקייה יותר ומעודכנת יותר?

אני משתמש בהרבה ושירותי גוגל

עריכה 2:

עוד אלף שקלים ואני מקבל בארץ את הפיקסל

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1000105

רק שאני לא יודע אם יש בארץ צבע לבן כמו שם...

Selection_103.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלף שקלים זה הרבה [לדעתי , בשביל ההפרש בניהם] הייתי קונה איתם טובות [לא חסר מה לקנות ב1000 שקל] . אממ עד כמה שאני זוכר יש הרבה צבעים לS9 , סגול , תכלת , אפור [אדום יפייפה באזורין מסויימים באסיה].

הפיקסל הוא מכשיר יותר נישתי ויש לו את הבעיות שלו . האמת , הממשק של סמסונג ממש נחמד. אני לא יודע למה אתה מצפה , יש בו אפשרויות ונוחיות מסוימת שאין בממשק ה"נקי" של [היה לי עד לא מזמן S7 וכולם מסביבי עםS8 אוS9] [ואגב , הפיקסל לא בדיוק נחשב נקי]

עכשיו סמסונג מגלגלים את העדכון לאנדרואיד 9 עם ממשק חדש one ui , שנועד להקל על הבוהן שלך במסכים הארוכים . יש לי XZ2 קומפקט (הוא פיצי , 5 אינץ) ואני מאוד אוהב אותו , אבל אפילו שהוא קטן , יחס מסך שלו 2:1 ואני ממש מרגיש את הבוהן הימניצ שלי מתאמצת , ואפילו כואבת מ over  "הגעה לפינות", כן אולי אני משתמש יותר מידי בטלפון , אבל היום מי לא? [3-4 שעות זמן מסך ביום ככה כבר מהHTC ONE X שזה הרבה שנים] בחיים לא הרגשתי לחץ כזה על הבוהן. 

אני כן יכול להרגיש הבדל מהירות גדול מהS7 לסוני , אבל מדובר בשתי דורות של מעבדים [יש לסוני סנפדרגון845][ואולי מהיר יותר] , בספק אם יהיה הבדל גדול מהS9 . הרבה ביקורות על הפיקסל2 , אומרות שהוא האט בצורה משמעותית מאוד. הS7 שלי עובד נהדר. [כמובן שזה תלוי בכמה גאנק יש על המכשיר, אצלי יש מעט מאוד]

סליחה על הבלאגן בכתיבה , אולי אחרכך יהיה לי כוח לסדר קצת פסקאות וכו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב , הפוסט המקורי דיבר על תקציב של 1K , אחרכך דיברת על הפיקסל שעולה בערך 3K , אני מציע את הS9 בתור פשרה מסוימת , יש לזכרו כי הוא יחסית ישן ובקרוב ייצאו מכשירים חדשים יותר [עם סנפגרדון 855 וUFS3] . הS9 באופו מפתיע נותן יחס עלות תועלת מוצלח מאוד [עולה בערך 2K בארץ , הייתי מדלג על אחריות יבואן רשמי ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...