טריפל סי לא מספקים שירות בבית הלקוח ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריפל סי לא מספקים שירות בבית הלקוח ?

blatman23

Recommended Posts

היי, אז ככה:

יש לי דאבל של טריפל סי שזה אומר תשתית וספק טריפל סי, עם שירות של טריפל סי.

יש לי תקלה בכבל DSL שעובר מהקופסא שלי בגג של הבית והולך למודם של CCC ואין

טריפל סי אמרו לי בפנים שכדי לתקן צריך לשלם לטכנאי עצמאי או לשלם להם כדי שיבואו לתקן לי את זה, והם אחראים רק על מה שקשור לעמוד של ולא שום דבר שקשור לבית. 

השיחה מוקלטת

האם יש לי קייס, והאם כל החברות סיטונאי ככה ?  אם זה נכון, למה לעזאזל מישהו יעדיף אותם על בינלאומי ?  אותו מחיר ושירות כשיש תקלה ? מה אני מפספס ? 

עריכה: האם זה נכון שגם בתשתית עצמם, לא דרך הסיטונאי, הם ירצו עוד כסף על שירות בתוך בית הלקוח ? אז זה דבר שחדש לי. זה לא היה קיים פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייס להתנתק ולהתחבר לבזק כדי שיתקנו לך את הבעיה, כן.

אני ממצב שעברתי דירה והייתה לי בעיה בחיבור בבית עצמו יודע שגם בינלאומי מתנהלים אותו דבר וטענו שהם לא אחראיים על דברים שכאלה ורק מתעסקים בארון בחוץ וכל השאר זה או חשמלאי חיצוני ככה שאני משער שזו התנהלות של כלל החברות ומאוד נראה לי שזה בגלל ולא החברות עצמן שלא רוצות לטפל בדברים מסוג זה. ככה מפחידים לקוחות לשלם להם יותר בשביל לקבל שירות בעת צרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני פרצות ב"שוק הסיטונאי" שמאפשרות לחברות להתנער מדברים כאלה.

לכאורה, אם היית "לקוח של עם ספק טריפל סי" ולא "לקוח של טריפל סי עם תשתית בזק", אז כנראה היית משלם קצת יותר כל חודש, אבל היו מטפלים בבעיה שלך.

ויכול להיות שזה בתחום האפור ואולי יש לך קייס. יכול להיות שאם תתעקש או תאיים להתנתק, יטפלו בך.

אם אתה שוכר את המודם מהם (תמורת תשלום נוסף), אתה יכול לטעון שמבחינתך כל דבר לפני המודם זה עדיין באחריותם. ותבקש שיפנו אותך לסעיף בחוזה שאומר שזה לא באחריותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול טריפל C ספציפית אני לא חושב שלאיים בהתנתקות יעזור.

אם תבקש הם פשוט ינתקו אותך בלי לעשות בעיות.

לפי מה שאני מבין הבעיה שמתוארת היא בחיוט בנכס שלך, יכול להיות שאם היית לקוח שלך ישירות הם היו מטפלים בזה ויכול להיות שלא (באופן אישי אני מאמין שהיו מטפלים בזה כי בקטע הזה הם דווקא בסדר).

זה דומה לכך שיש לך בעיה בחיוט של החשמל בביניין שלך , במקרה כזה חברת חשמל לא תטפל לך בזה, אתה תצטרך להזמין חשמלאי.

זה דווקא נשמע הגיוני שהם לא אחראים על החיוט מהקופסא בגג לדירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה דומה לכך שיש לך בעיה בחיוט של החשמל בביניין שלך , במקרה כזה חברת חשמל לא תטפל לך בזה, אתה תצטרך להזמין חשמלאי.

זה דווקא נשמע הגיוני שהם לא אחראים על החיוט מהקופסא בגג לדירה שלך.

במתכונת שהייתה נהוגה כאן, לפחות לפני רפורמת השוק הסיטונאי, ספקי התשתית (בזק/הוט/יס) היו לוקחים אחריות על כל החיווט שמגיע עד לציוד הקצה מטעמם (מודם/נתב/ממיר טלוויזיה).

ייתכן שברפורמת השוק סיטונאי החריגו את זה (וזה חלק ממה שמימן את ירידת המחירים), אך הלקוחות לא מודעים לזה שהם הסכימו למעשה לפגיעה מסוימת בשירות. אני זוכר שכשאני עשיתי קומבינה כזו ועברתי מבזק ל"שוק סיטונאי", הנציג של שניסה "לשמר" אותי העלה בפניי את האפשרות שאם תהיה לי תקלה, אז ספק האינטרנט לא יטפל בי.

למרות זאת, לקחתי את הסיכון, כי בסופו של דבר זה איפשר לי לחסוך עלויות חודשיות. התקלות האלה לא נפוצות, וגם אם חייבים לתקן אותם עצמאית, לרוב עדיין יוצאים במאזן חיובי ביחס לחסכון במחיר המנוי.

מעניין יהיה לשמוע איך יסתיים המקרה של פותח הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אפשר לחשוב שבזק צדיקים... אתה משלם להם יותר בחודש וכשצריך טכנאי לתקלה פיזית הם מתחילים להגיד, עוד 3 שבועות, עוד שבועיים, עוד שבוע... רק אחרי איומים וצעקות לצערי אפשר להגיע לטווח של פחות משבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה טען שבזק צדיקים? o.O לא ברור מאיפה הבאת את זה.

כל מה שנאמר פה בדיון זה שאף אחת מהספקיות בשוק הסיטונאי לא מטפלות בבעיות מסוג זה ולכן אין פה משהו פרטני של טריפל C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ספקיות מעולם לא תיקנו לי או הקימו לי תשתית בביתים והיו לי כמה ב-30 שנה האחרונות.
לעומת זאת והוט הקימו לי אפילו במחירי הפסד חיבור לבתים מרוחקים או יחידות דיור עם נטייה חיובית להוט.
ברור שאם זאת חברת "בת" אז יתייחסו אלייך טיפה אחרת אבל גם אז נתקלתי בבירוקרטיה וזילזול ובעצם פנייה ישירה לתשתית גם עם ספקית סיטונאית הניבה פירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...