מחשב לשימושים משרדיים בתקציב של 1700 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לשימושים משרדיים בתקציב של 1700 ש"ח

pini k

Recommended Posts

@Ido.G : ה- הזול מכה שוק על ירך את כל הפנטיומים... ואם משווים ביצועים כמעבד גרידא באותה רמת מחיר:

• 200GE עדיף על 4560T אך נחות מ-4560 אשר דומה לו במחיר (יקר בכ-7.5%).
  • 220GE עדיף על כל הפנטיומים, כולל על G5600 היקר ממנו בהרבה (כ-40%)

השוואת המחירים נעשו באתר KSP והשוואות הביצועים באתר https://cpu.userbenchmark.com .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyalroz

200GE עדיף משמעותית על כל ה- Pentium G4000 (ז"א G4560, G4620 וכולי), ובפרט על אלו הדומים לו במחיר.

עדיף בביצועים או בכרטיס גרפי?

כי בביצועים לא נראה שזה נכון לפחות ביחס לg4560 מה שבדקתי

וההפרש במחיר זניח (20 ש''ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moshe2

כי בביצועים לא נראה שזה נכון לפחות ביחס לg4560 מה שבדקתי

וההפרש במחיר זניח (20 ש''ח)

אתה צודק לגבי הביצועים כמעבד, תיקנתי את תשובתי. הסתכלתי על השוואה ל-G4560T.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה למגיבים,

לעניין הSSD ידוע ואתם כמובן צודקים. גם אני הסברתי זאת להם והם עדיין לא ראו בכך צורך. בחוויה שלהם (והם עבדו גם על מחשבים עם SSD) התגובתיות של המחשב הקודם הייתה מספיקה. בסופו של יום, אפשר תמיד להוסיף... גיסתי עובדת בסנדיסק\WD ויכולה להביא לי\להם 250GB ב170 ש"ח לכשירצו.

לעניין הבחירה בi3-8100 לעומת ה2200g - מבחינת השימושים שלהם הם כנראה שלא ירגישו הבדל לכאן או לכאן. בשביל השקט הנפשי שלהם ללכת על מותג שהם מכירים ולא על מותג עלום שם (מבחינתם) יש יתרון. מה גם שבשקלול העלות של מעבד+לוח אם+זיכרון+קירור דווקא לאינטל יש במקרה הזה יתרון.

למה ההתלבטות הייתה רק בין שני המעבדים הללו: אני הדיוט בנוגע לחומרה, לא מתיימר להבין. לכן באתי לכאן להתייעץ.

גם כשדיברתי עם חנויות טלפונית וגם כאן, מלבד knopix, אף אחד לא העלה את האפשרות שכדאי לשקול אחרים.

עוד טרם פתיחת הדיון, כשהסתכלתי גם בדיונים אחרים בפורום על מחשבים תקציביים, לא הועלתה האפשרות למעבדים פשוטים יותר.

@eyalroz הייתי שמח אם היית מאיר את עיניי כשהגבת בפעם הראשונה ולא אחרי שדיווחתי על ההחלטה שהתקבלה לאור המלצות שכן ניתנו בדיון.

אם באפשרותך להמליץ על שילוב אחר של מעבד+לוח אם+זיכרון+קירור בהקדם אודה לך ואבדוק אם עוד ניתן לשנות.

כנ"ל לגבי - להגיד שההספק מיותר (ואני נוטה להסכים איתך- ראה שאלתי באחד הפוסטים הקודמים) מבלי להציע אלטרנטיבות לא כלכך עוזר.

לגבי המחיר הכולל - המחשב הקודם שלהם עלה כ2200 ש"ח. כשעלה הצורך להחליף מערכת הציעו להם מחשב באנדל (עם חלקים לא מזוהים) ב2400 ש"ח וזה הסכום שהם היו מוכנים להוציא. נכון שתמיד ניתן לחסוך עוד, אבל גם עם המפרט הנ"ל (ובעזרתכם כמובן) חסכתי להם בסביבות ה900 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם ללכת על :

מחשבים קטנים במיוחד - מחשבי Barebone
NUC8I3BEH - Intel - NUC SFF Barebone (No memory and storage) - Intel Dual Core i3-8109U 8th Gen Coffee Lake - Intel Iris Plus Graphics 655 - M.2 PCIe NVMe + 2.5 Inch SATA3 6GB - 2x SODIMM 2400Mhz DDR4 memory - 1x HDMI 2....
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1283/1257 ₪ 

זכרונות - - לנייד
TF48G26S819 - V-COLOR - 8GB (1x8GB) DDR4 2666Mhz - SODIMM - CL19 - 1.2V - Colorful - RETAIL...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 257/252 ₪ 

דיסקים קשיחים ו - - SATA
ASU650SS-240GT-C - ADATA - 240GB SSD - SATA3 6GB/s - 3D NAND - 3 Years Warranty...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 150/147 ₪ 

1690.00 / 1656 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=154355

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...