בקשה למפרט מחשב נייח לעבודה בvray רינדורים והדמיות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מחשב נייח לעבודה בvray רינדורים והדמיות

Ehud Hazan

Recommended Posts

ציטוט של אורנקו נייד

שלום לך,

אנשים אולי לא יאהבו את מה שאני כותב אבל....

אם אשתך כרגע בשלב של לימודים, לך על משהו פשוט יותר אל תכנס לסכומים האלו. קניתי לגיסתי מחשב בשביל אוטוקד וסקטצאפ ב 4000 ש"ח...

מחזק.

חשוב להקפיד על מארז טוב, ספק טוב, טוב, כונן מהיר. אלו יוכלו בקלות לעבור הלאה למחשב הבא, ויאפשרו עבודה בסביבה יציבה. מבחינת דרישות העיבוד, כנראה שגם מחשב "בינוני" יותר, יענה עליהם בכבוד רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבלי לפגוע באף אחד וללא כל כוונה

לשלול את נכונות הנאמר על ידם -

חבר'ה, זה די פשוט, בסה"כ.

כל דבר אפשר למדוד ולכמת.

יש תצורה א' שנותנת תוצאה  X לדבר אחד ותוצאה Y לדבר אחר.

ויש תצורה ב' שנותנת תוצאות אחרות לתרחישים זהים של מה שמתקבל בתצורה א'.

וכן הלאה וכן הלאה.

כפי שציינתי מקודם, לעיתים יש סתירה חומרתית בין התוכנות השונות

וקשה למצוא תצורה שתהיה מיטבית עבור כולן.

לא כל מה שטוב בעיני אחד או מתאים לו / לה, טוב עבור אחרים

או עונה לדרישות שלהם.

בא לומר, כל מקרה לגופו ולתקציבו.

אני לא רציתי להתפשר על מה שנראה בעיני כחשוב.

זה לא עושה אותי צודק  / חכם מאחרים, פשוט זאת דעתי.

שוב, בהצלחה לכולם !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא יהיה המחשב שלך. אתה לא עושה פה שום "פשרה".

אנחנו בסך הכל עוזרים לאנשים לבחור תצורה נכונה למחשב שלהם.התפקיד הוא להנגיש את המידע למי שביקש מפרט. מפה והלאה, ההחלטה נתונה בידי האדם שקונה את המחשב במיטב כספו. משחקי "הכבוד המקצועי" הללו מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

משחקי "הכבוד המקצועי" הללו מיותרים.

אין כאן שום "משחק כבוד".

מה שכן יש, זה כמה אני יכול ללכת לקראת המה שמבקשים,

כאשר לדעתי הולכים בבירור לכיוון הלא נכון.

ברור שההחלטה נתונה לפותח הדיון, כמו שהיא נתונה לכל אחד ואחד מאיתנו עד כמה 

אפשר להתגמש גם כשזה בניגוד לטובתו של מבקש המפרט.

כל אחד והגבולות שלו,

לא בא בטענות לאף אחד, אבל זכותי גם לעמוד על עקרונותיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

כל הדיון הזה מוגזם.

אני חקרתי את הנושא לא מעט לאחרונה, והמסקנה שלי היתה שיש אינספור תרחישים, עבור כל אחד מהם, תצורה אחרת תהיה עדיפה. כרטיס מסך מאוד חזק בהחלט לא חשוב במיוחד עבור חלק גדול מהתרחישים הללו.

עד כאן... את זה כבר אני לא יכול לסבול!

בבקשה אם אתם לא מבינים בתחום אל תכתבו שטויות.

ב-3D והדמיות הכרטיס מסך חשוב לא פחות מהמעבד, ואם מדובר על רנדר בעזרת GPU אז אפילו יותר חשוב מהמעבד!

איך אפשר בכלל לעבוד ב-View port מפוצץ פוליגגונים, ללא כרטיס מסך חזק, זה פשוט סבל! כל מודל הופך ל-BOX מגעיל כי אין לכרטיס כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל תרחיש עבודה אפשרי של מעצב/אדריכל מכיל מודלים תלת מימדיים, לא כל תרחיש עבודה אפשרי שכולל הדמיות הוא "מפוצץ בפוליגונים" (הכול יחסי). כרטיס מסך "חזק", זה דבר יחסי. ניתן לתאר כרטיס מסך כ"חזק למדי" גם אם הוא לא כרטיס המסך החזק ביותר בשוק, או השני החזק ביותר.

אני מבסס את דברי על שגרת עבודה של אנשי מקצוע ועל סקירות שקראתי. אם אתה לא יכול לסבול את זה... בסדר. לבריאות.

מסמך שמראה דוגמה לחשיבות של חלקים שונים במחשב עבור תרחישי עבודה שונים (מקווה שבאי הפורום יצליחו "לסבול" את הקריאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ido.G

אני מבסס את דברי על שגרת עבודה של אנשי מקצוע ועל סקירות שקראתי. אם אתה לא יכול לסבול את זה... בסדר. לבריאות.

מסמך שמראה דוגמה לחשיבות של חלקים שונים במחשב עבור תרחישי עבודה שונים (מקווה שבאי הפורום יצליחו "לסבול" את הקריאה).

חשוב שתבין, שקריאה וסקירות לא יכולה להחליף ניסיון של עבודה.

הדמיה איכותית של דירה, דורשת מודלים ברזולוציה גבוהה מבחינה גאומטרית. ואם יש לך כרטיס מסך לא מספיק מהיר.

העבודה בשלבי הבניה תהיה מאוד מייגעת, ולא מדויקת בגלל שלכרטיס אין את הכוח להציג טקסטורות, השתקפות, אור וצל בזמן אמת...

זה מאוד מקשה על תהליך העבודה, כי נדרש לרנדר יותר זמן כל תהליך בשלבים להדמיה סופית.

אגב, בשנות 90 החומרה לא הייתה מספיק בשלה לתחום, רוב העבודה נעשתה בפוטושופ כדי להגיע למשהו ראליסטי בהדמיות.

המסמך שהבאת מאוטודסק, מיועד לתת מושג מה הבדלים בין מנוע רנדר שעובד על מעבד CPU, לבין רנדר דרך מאיץ גרפי GPU.

אין קשר בכלל לסוגיה הנ"ל.

שורה תחתונה, אתה רוצה להיות פחות מתוסכל בעבודה ב-3D תשקיע בחומרה מספיק מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, רבותי.

הגיע הזמן לשמוע מפותח הדיון,

מה הכיוון המסתמן / הסופי או הרצוי,

תמחקו את המיותר.

מה רצוי נראה לי די ברור, משפע הגראפים שהוצגו.

בואו נראה מה רוצה פותח הדיון, כי בתכלס הנושא חפור מכל כיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...