בקשה למפרט מחשב נייח לעבודה בvray רינדורים והדמיות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מחשב נייח לעבודה בvray רינדורים והדמיות

Ehud Hazan

Recommended Posts

ציטוט של none77

במפרט של נפוליאון עדיף Corsair rm650x, יותר טוב, יותר שקט וזול יותר.

לא צריך 650w.

אתה מתכוון שאין צורך ב - 750W  ?

ומצטער אם כבר שאלתי -

סדרת ה - RM  של קורסייר טובה יותר מ - TX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין אותך, נתקל בתופעה הזאת לא מעט.

דווקא פה שיש פחות שימוש בתכנות של אדובי, נכנס יפה מאוד לסקטור של הרנדר.

המעבד 2700X ממש נותן תמורה טובה יותר לכסף, במיוחד שמעבד 9700K נטול HT, כמו שקיים אצל אחיו הגדול יותר 9900K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לאמר לאישתך שהשוק עומד לעבור טלטלה בקטגוריית המעבדים ואם צריך מחשב בדחיפות מומלץ ליבחור בAMD בשביל שבעתיד הקרוב שתירצה לשדרג את זמני הרינדורים היא תוכל בקלות ליקנות מעבד מהדור החדש ולהחליף בכמה דקות את המעבד הקיים, לכן או שתילכו על לוח טוב עם 2700X או לוח TR4 עם 2950X או אפילו 1950X אם משיגים בזול (נימכר לפעמים גם סביב ה450$).

לא בטוח שהדור הבא של בעוד שנה+ יעבוד בסוקט הקיים ולכן לא יהיה שום שידרוג למחשב הקיים כניראה.

עריכה: אני רואה בפלונטר יש את ה1920X במחיר סבבה לגמרי- רק 2000 שקל,  אין הבדל תהומי בינו לבין ה2950X בVRAY ששווה את המחיר הכפול, ממליץ ליבנות מיפרט איתו עם לוח טוב לTR4.

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=YD192XA8AEWOF&cart=154788262313185120&lang=heb

איך ביכלל אפשר לחשוב על 9700K שזול רק ב200 שקל מ1920X ודורש פי2 זמן לרינדור?.

https://www.techspot.com/review/1737-amd-threadripper-2970wx-2920x/

Vray.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל העוזרים !!!

אני יודע שאני קצת פחות מקשיב למה שאתם אומרים אבל יש גם את הרצונות של האשה שלא כל כך מבינה אבל אחרי הכל זה בשבילה אז צריך שהיא תצא מרוצה.

היא רואה באינטל את ה"מותג" ומה שיש לכולם... שידרגתי ל I9 והוספנו לתקציב עוד את המע"מ ככה שהתקציב עלה ומנסים להגיע ל - בלי מע"מ.

זה הכיוון של מה שהיא רוצה כרטיס מסך  2080 ומעבד I9

תעזרו לי להרכיב את הדברים מסביב בבקשה לפי הבנתי מהמפרטים שהמלצתם זה צריך להיות משו בסגנון של התמונה שהוספתי.

בעדיפות אפילו ל 4 TB  דיסק קשיח

האם צריך כרטיס קול?

מארז כמה שיותר קטן יהיה יותר נחמד

תתקנו אותי כי אני בטוח טועה  :)

image.png.d664c6a266f1b6a2dcfbfc00cced0fe7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אין כבר מה להוסיף, אתם מבקשים מיפרט עם עדיפות לVRAY, מקבלים תמונת מצב שבאותו המחיר מעבד A מרנדר את העבודה בחצי מהזמן אבל מכיוון שמעבד B ניחשב מותג בקרב הכיתה שלה אז מעדיפים ללכת עליו ולחכות פי2 זמן בין כל רינדור ורינדור.

תזכיר לה את זה שהיא תכניס רינדור של כמה שעות טובות לעבודה ושהיא יכלה להספיק עד פי2 עבודה באותו הזמן. אחר כך היא בכל זאת תיכעס עליך כי כי לא הבינה מספיק וסמכה עליך ואתה הייתה צריך לימנוע מימנה ליקנות את המחשב הזה :-). 

עריכה: מותגים זה אחלה של דבר -תלוי במה, כאן זה עניין של פרנסה, וזמן שווה כסף, כניראה יש אנשים שלא מבינים היום שלפני פחות משנתיים אפילו לא הייתם מצליחים ליקנות מעבד לבד ברמה של 1920X בתקציב שלכם, אבל כיון שהוא עולה גרושים אנשים עדיין מעדיפים ליהיות "נאמנים" לאינטל ולמחירים שלהם- אפילו שמדובר בקטגורייה שהם מפסידים למיתחרה, אם זה היה בתוכנות אחרות אני מבין , אבל לא למטרה של פותח השירשור.

חס ושלום לא רוצה להעליב או ליפגוע, פשוט מנסים לעזור הכי טוב שאפשר ככה שבעתיד שתחשבו לאחור תיהיה שמחים שמנעו מכם לבזבז בצורה פחות יעילה את התקציב שלכם.

הכי חשוב- שיהיה בשעה טובה ופרנסה טובה עם המון הצלחה!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב אחד הבחור עושה שלום בית ולא רוצה לריב עם האישה, את זה אני מבין.

אבל האם מצד שני שוטח בפניה את המסקנות שקיבל מחקירה בשטח?

ציטוט של Ehud Hazan

שידרגתי ל I9

שידרוג זאת מילה יפה. בפועל שינמכת! שיהיה מובן.

עלות יותר גבוהה לא תמיד מתפרשת ליותר ביצועים.

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket - TR4
YD192XA8AEWOF - AMD - AMD Ryzen Threadripper 1920X - Box Without Fan - # of CPU Cores: 12 - # of Threads: 24 - Base Clock: 3.5GHz - Max Boost Clock: 4GHz ...
שלוש שנים אחריות - יבואן רשמי
 כמות:  - 1 - 2052/2011

לוחות אם - Socket TR4
PRIME-X399-A - ASUS - Socket TR4 - AMD Ryzen™ Threadripper™ processor - EATX - AMD Ryzen™ Threadripper™ Processors - 8x DDR4 Up to 128GB 3200MHz - Supports NVIDIA® Quad-GPU SLI - Supports AMD Quad-GPU CrossFireX - 4x PCIe ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1446/1417

זכרונות - - לנייח
HX432C16PB3K4-32 - HyperX - 32GB (4x8GB) 3200MHz DDR4 CL16 DIMM XMP HyperX Predator - HX432C16PB3K4/32...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 1412/1384

כרטיסי מסך - PCIe
426018336-4269 - Gainward - GeForce RTX2070 8GB GDDR6 - Boost Clock: 1620MHz...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 2505/2455

דיסקים קשיחים ו - - M2 NVMe
ASX8200PNP-512GT-C - ADATA - 512GB SSD PCIe Gen3x4 M.2 2280 - 3500/3000MB/s - XPG SX8200 Pro Series - With SLC Caching, DRAM Cache Buffer, and LDPC ECC technologies, E2E Data Protection - NVMe 1.3-Support...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 477/467

דיסקים קשיחים ו - SATA
HDWE140UZSVA - Toshiba - 4TB - 3.5 inch - 7200 RPM - SATA3 6Gb/s - 128MB Cache - X300 Series...
שנתיים אחריות
 כמות:  - 1 - 559/548

מארזי מחשב - ATX מארז
PH-EC416PSTG_WT - Phanteks - Phanteks Eclipse P400S Mid Tower Silent Case,Tempered Glass, Glacier White...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 484/474

ספקי כח - ATX
HCG-750G - Antec - 750W 80Plus Gold Fully Modular...
עשר שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 466/457

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
PH-TC14PE_WT - Phanteks - Phanteks PH-TC14PE  White Twin Tower Thermal Radiator With Dual PWM 140mm Fans - Intel Socket LGA 2011/ 115X/1366/775, AMD FM1/FM2/TR4/AM4/ AM3+/AM3/ AM2+/AM2 (stock back-plate required) ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 392/384

מערכות הפעלה - 10
KW9-00134 - Microsoft - Windows10 Home 64-bit Hebrew - OEM - DVD...
בקניית מחשב חדש בלבד
 כמות:  - 1 - 438/429

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבון הבית עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור עבודת הטכנאי, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת ...

כמות:  - 1 - 1/1

10232.00 / 10027

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=154002

מעבד 12 ליבות 24 נימים לעומת האינטל שהינו 8 ליבות 16 נימים.

32GB . בעתיד אפשר להכפיל.

SSD עם תעבורה של , הרבה יותר מהיר.

HDD של 4TB במקום 2TB.

מארז עם דפנות חסינות רעשים.

המפרט כולל וינדוס 10 מה שחסר במפרט שהביאו לך.

ומחדל של מי שהרכיב לך את המפרט, הקירור סטוק של האינטל לא יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שהייתי הולך על ה9900k.

לא משווים ביצועים נטו לפי ליבות, סה"כ המעבדים די שקולים עם יתרונות לפה או לפה במחנים שונים.

זה לא שהAMD חזק ב50% באותו יחס של הליבות.

אפילו שבאותו תדר רייזן דור 2 די שקול, זה דור 1 והוא עובד בתדר נמוך יותר (גם דור 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

אנשים אולי לא יאהבו את מה שאני כותב אבל....

אם אשתך כרגע בשלב של לימודים, לך על משהו פשוט יותר אל תכנס לסכומים האלו. קניתי לגיסתי מחשב בשביל אוטוקד וסקטצאפ ב 4000 ש"ח.

תתפלא, עובד מצויין. היא לומדת בעיקר ועושה מעט תוכניות אדריכלות, לא מכניסה מזה יותר מידי, זה נותן לה מענה טוב וגם אם ייקח עוד מעט זמן לפעולה לא קרה כלום. כשבת זוגתך תתחיל לקבל עבודות ולהיות קצת יותר בעניין תקנה משהו בסכומים כאלה, אם זה יהיה עוד שנה תוכל לקנות את המפרטים שהוצעו פה על ידי החברים בפחות כמה אלפי שקלים.

צירפתי לך כאן לינק:

https://help.sketchup.com/en/sketchup/sketchup-hardware-and-software-requirements

זה הדרישות מינימום למערכת. גם כרטיס 1050 יעשה עבודה מצויינת בשביל סטודנט.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה מוגזם.

חברתי היא מעצבת ("מקצועית", לא סטודנטית), והיא מבצעת עבודות על:
Xeon 1230 V3
32 ג"ב זכרון
Quadro K620

לטענתה, הביצועים של המחשב מספקים אותה בצורה סבירה בהחלט.

העוצמה של מה שאתם מציגים פה גדולה בהרבה מהמחשב הזה, וכל זה מיועד עבור סטודנטית. כל המחשב הזה זה המון כוח עיבוד שיהיה בטל (idle), כי לא יעשו בו שימוש.

אני חקרתי את הנושא לא מעט לאחרונה, והמסקנה שלי היתה שיש אינספור תרחישים, עבור כל אחד מהם, תצורה אחרת תהיה עדיפה. כרטיס מסך מאוד חזק בהחלט לא חשוב במיוחד עבור חלק גדול מהתרחישים הללו.

אישית, אני מצטרף להמלצה על מערכת מבוססת , כאשר השיקול המשמעותי ביותר, הוא Upgrade path.

עם זאת, כולנו בני אדם. אם לאדם מסויים חשוב לקנות מוצר מסויים, אני חושב שהתפקיד של "אנשי המקצוע" (אנו), הוא לספק לו את הקונפיגורציה הטובה ביותר במסגרת ה"אילוצים" שהוא מייצר. זה בהחלט לא "אסון" להרכיב פה מערכת מבוססת , ובתכלס, יתכן שגם תהיה עדיפה במצבים מסויימים. תשחררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...