אינטל משיקה רשמית מעבדים נטולי ליבות גרפיות - לקיצוץ במחיר? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל משיקה רשמית מעבדים נטולי ליבות גרפיות - לקיצוץ במחיר?

djelectric

Recommended Posts

משפחת ה-Core של הדור התשיעי נמצאת על המדפים כבר כמה חודשים במחירים גבוהים למדי - ועתה נראה כי יהיה פוטנציאל לקבלת עלויות קורצות מעט יותר תודות לדגמים ראשונים מסוגם בהם הליבות הגראפיות המובנות אינן פעילות

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה למצוא הגיון, אם כי חייבים להודות 

שדו"חות רבעוניים מראים אחרת, 

אבל להבדיל מבעלי המניות, אני לא מוצא

טעם במעבדים המדוברים בטח לא בתימחור 

הזהה שבו הם משווקים.

עם חזירות כזאת, לא איכפת לי שאינטל תיעלם 

ולעזאזאל התחרותיות, שאם קיימת ( והיא כן )

זה בטח לא בגלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משער שהם מכווונים לכל הפראיירים ש"מכירים" וקונים רק , ומשום שהספרה מתחילה ב-9 במקום 8 (ואוו דור חדש!), או שיש עוד אות שמצטרפת לשם, אותם קוני "רק אינטל" יחשבו שהם קונים מעבד חזק יותר. חוץ מזה, כל הרעיון באמת מגוכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוחות רבעוניים לא מראים באמת את התמונה הנכונה, כי רוב ההכנסות משם זה כתוצאה מחוזים חתומים למשך שנים, ככה הם יכולים גם לשער את ההכנסות בעתיד, אבל תיהיו בטוחים שליפני חידוש של החוזים ולפני חתימת חוזים חדשים - לרייזן של יש השפעה רבה מאוד, אם זה באילוץ לקיצוץ מאסיבי במחירים שאינטל הייתה דורשת ועד למעבר למוצרים מבוסיסי . את כל אלה ניראה בדוחות הכספיים ב2019~2020.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למחזר פס יצור, לדרוש יותר מחיר(8 הפכה ל9) ולמכור למי שרוצה הכי חדש,בלי לדעת מה בדיוק הוא רוצה, רק מתוך הנחת בסיס שחדש יותר=טוב יותר,המון העם לא יורדים לפרטים, רוצים מחשב לפורטנייט או למשרד. ממקסמים רווח מול השקעה. גאוני, חזירי, אבל כל הגאונים הסמי\מונופולסטים הם כאלה.

למי שלא יודע לא כואב, לכן "יוסיף דעת יוסיף מכאוב" במקרה הזה על כל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בדיוק אותו הפרייר שקונה רק גם תביא לי מלאי נורמאלי של כרטיסי מסך דור 10 עם קירור מים וכל ההיצע שיש בדור 20 ואני יקנה את דור 10 כי אין שום תועלת ב אני בחיים לא יפעיל וסתם מבזבז כסף!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני נוטה להסכים שאינטל חזירה יתר על המידה, זה מחזור של משהו קיים. מוציאים משהו קיים ונותנים לו שם אחר,

זה לא פעם ראשונה שהם עשו את זה, פשוט הצורה שזה מגיע ( נטרול גרפית ) נראית לכם משום מה.. מוזר.

קיצקץ - זה לא משהו חדש או דרמתי מבחינת מהלך. אפשרי שיש להם יתרות גדולות וכו'. הסיבה ללמה זה קרה עכשיו

לא כ"כ מעניינת לדעתי. בטח לא כאשר יש 7nm בחוץ. זה הזמן הנכון להמתין קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch - זה לא "משהו קיים". זה משהו קיים בקיצוץ פיטצ'רים באותו המחיר. אינני רואה שום סיבה לקחת את המעבדים הללו ולא את המקבילות שלהם עם ה IGP כשהמחיר זהה.

אבל כן, אני בהחלט מסכים שכרגע רצוי להמתין למאי למעבדי ה 7NM של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@huber הכוונה "למחזור של משהו קיים" מתחלקת לשני נימוקים -

1. זה לא משהו חדש שאנחנו רואים מאינטל ( ולכן אני לא מופתע ).

2. זה קיימים שנטרלו להם ליבות, כמו שאמרת. וזו כוונתי. זה משהו "קיים".

בגלל סעיף 1 - אני לא חושב שזוהי דרמה או חדשות מרעישות מבחינת ההפסד של מי שיקנה "פחות מאותו דבר".

זה לא מפתיע לרגע, הם עושים זאת בכרטיסי , הם עשו זאת בעבר - רק בצורות אחרות.

אולי לא הייתי מספיק ברור בתגוב הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...