חישוב חיוב סופי באתר Newegg - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חישוב חיוב סופי באתר Newegg

No-One

Recommended Posts

שלום לכולם,

תוך כדי חיפוש רכיבי חומרה באתרים מחו"ל על מנת לחפש הוזלות רציתי לקנות בnewegg במחיר גבוה מ75$, מופיע שם תחשיב כולל מעמ. דוגמא:

1.thumb.jpg.c1ac5fa491b21416d6cdd149f1060e11.jpg

מוצר שבארץ עולה 950 שח +-

1.זה מעמ של חול או שלנו?

2.המחיר הוא המחיר הסופי או שאמורים לקבל עוד התנפחות בוחשבונית האשראי או כאן בארץ?

3.במשלוח רגיל במוצרים מעל 75$ כמה זמן לוקח בפועל עד שהם שולחים ומגיע?

אודה למי שכבר קנה וקיבל ויודע לענות שלא מתוך ספקולציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 אם זה ניו אג גלובל אז שלנו

2 המחיר אינו סופי, הוא סופי בצ'ק אאוט כי יש עלות משלוח של בדרך כלל 8-12 דולר

3 זה תלוי נטו במהירות המשלוח ולא בעלות שלו, זה יכול לקחת 4-6 ימים, זה יכול לקחת גם שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

1 אם זה ניו אג גלובל אז שלנו

https://www.newegg.com/global/il-en זה גלובל והמעמ הוא שלנו  למרות ה IL  אם הבנתי נכון.

רוב הזכרונות מגיעים עם אחריות לכל החיים, ואם אני קונה בחו"ל אני צריך לממש את האחריות בחו"ל, עם איזה חברות אפשר לממש אחריות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בדקתי את הנושא, ברוב ככל ציוד החומרה למרות שיש יבואן רשמי, הוא לא מהווה נציגות של החברה בארץ לעניין תקלות ומתן שירות במה שלא הופץ דרכו.

אפילו חברות ענק כמו , לא נותנות אחריות על לוחות אם וכרטיסי מסך שלהם שנקנו מחו"ל (דיברתי עם בעצמי כשהרכבתי מפרט).

קיצור אם קנית בחו"ל תסתדר בחו"ל.

על כל פנים, לעניות דעתי, אם יש משהו שפחות מתקלקל בחומרה, זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-one

בדקתי את הנושא, ברוב ככל ציוד החומרה למרות שיש יבואן רשמי, הוא לא מהווה נציגות של החברה בארץ לעניין תקלות ומתן שירות במה שלא הופץ דרכו.

אפילו חברות ענק כמו אסוס, לא נותנות אחריות על לוחות אם וכרטיסי מסך שלהם שנקנו מחו"ל (דיברתי עם אסוס בעצמי כשהרכבתי מפרט).

קיצור אם קנית בחו"ל תסתדר בחו"ל.

על כל פנים, לעניות דעתי, אם יש משהו שפחות מתקלקל בחומרה, זה זכרונות.

לא בדיוק נכון טכנית.

ישנן חנויות או יבואנים שנתנו שירות בעבר למוצרים שנקנו בחול. במשך שנותי בהתעסקות בנושא כבר שמעתי על המון.

באיזשהו שלב ידוע לי אפילו ש-KSP חויבה לתת אחריות לקינגסטון למרות שלא נקנה אצלה כחלק מחוזה נציגות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...