עזרה בבחירת כרטיס מסך למחשב ותיק - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך למחשב ותיק

eozeri

Recommended Posts

יש לי מחשב עם מעבד i5 דור 3, 8GB , לוח gibabyte h77-ds3h, מסך view sonic 24" 75hz, וקשיח HDD.
אני רוצה להריץ עליו fortnite וחשבתי להוסיף לו כרטיס מסך.
הבעייה שיש כ"כ הרבה, ואין לי מושג איזה...

אז אם אני רוצה שיהיה כרטיס שיוכל לשמש גם למשחקים -סבירים- הבאים שהילד (כרגע בן 10) יגדל אליהם (ולהעביר אותו למחשב חדש בעתיד) איזה דגם כדאי? חשבתי על 1060 אבל אין לי מושג איזה מהם.

תודה על כל עזרה :)

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

האמת שאחד הפרטים החשובים ביותר לא נמצא כאן.

יש במקרה דגם של ספק הכח במערכת המחשב? אם לא, צילום ברור של המדבקה שלו יעזור המון

לקח לי קצת זמן... הספק הוא 500W EA-500D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

RX580 מאמזון באזור ה900 שקל יעשה את העבודה מצוין.

תודה רבה.
פשוט פוסט מעלי טוען ש "עצוב להגיד שזה הופך 590\580 ללא רלוונטיים למחשבה אפילו."

אז כן לחשוב עליו?
אני מחפש משהו שהוא כרגע לפורטנייט, אבל גם ישרת למשחקים מתקדמים יותר בעתיד (בא נגיד לכמה שנים הקרובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה שטויות בפורומים אם תכנס לדיון תראה שכבר דיברו שם על הRX580 והעובדה שהוא הכרטיס היחיד שמשתלם לקנות חדש בתקציב של 1000+- שקל.
הוא קצת יותר טוב מה1060 בממוצע ועולה משמעותית פחות אם מזמינים מאמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה. מקבל.

עכשיו רק אם תוכל להיות קצת יותר ספציפי.... כי RX580 זה הציפסט, ויש כל מיני יצרנים ומאפיינים נוספים שאין לי חצי מושג בהם.
מאוורר אחד או שניים? כמה כדאי? יש חברה מסויימת? MSI/Gigabyte?
קיצר, אם תוכל להמליץ על דגם ספציפי... זה ישרת אותי מאוד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eozeri

אחלה. מקבל.

עכשיו רק אם תוכל להיות קצת יותר ספציפי.... כי RX580 זה הציפסט, ויש כל מיני יצרנים ומאפיינים נוספים שאין לי חצי מושג בהם.
מאוורר אחד או שניים? כמה זכרון כדאי? יש חברה מסויימת? MSI/Gigabyte?
קיצר, אם תוכל להמליץ על דגם ספציפי... זה ישרת אותי מאוד ::)

ההבדלים מזעריים, אישית הייתי לוקח את הכי זול עם 8 גיגה .
מה שקישרו פה מעליי זה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הפוסט שראית בפורום מדבר על כרטיס מסך 2060 כהשוואה לכרטיסים 580\590 במחירם הנתון בחנויות בארץ. לא רלוונטי.

2. אכן 580 זה כרטיס מוצלח למחיר , רק לקחת בחשבון שאין* אחריות - ראה סעיף הבא.

3. הרכישה מאמאזון היא ללא אחריות. יש לקחת זאת בחשבון המשוקלל, אם זה מדבר אלייך. זה פרט שתמיד מפספסים,

שאם חלילה יקרה משהו לכרטיס עוד שנה שנתיים, אז ה 900 שקל האלה הופכים ליותר. 

4. אני אישית הייתי לוקח לילד 1060 של בעוד מאה שקל עם שלוש שנים אחריות בינלאומית במקום ה 580.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

1. הפוסט שראית בפורום מדבר על כרטיס מסך 2060 כהשוואה לכרטיסים 580\590 במחירם הנתון בחנויות בארץ. לא רלוונטי.

2. אכן 580 זה כרטיס מוצלח למחיר אמאזון, רק לקחת בחשבון שאין* אחריות - ראה סעיף הבא.

3. הרכישה מאמאזון היא ללא אחריות. יש לקחת זאת בחשבון המשוקלל, אם זה מדבר אלייך. זה פרט שתמיד מפספסים,

שאם חלילה יקרה משהו לכרטיס עוד שנה שנתיים, אז ה 900 שקל האלה הופכים ליותר. 

4. אני אישית הייתי לוקח לילד 1060 של EVGA בעוד מאה שקל עם שלוש שנים אחריות בינלאומית במקום ה 580.

בהצלחה.

תודה רבה.
ממה שאני רואה ברגע באמאזון, יש הבדל של $60 במחיר אבל ה עם מאוורר אחד או עם 3G...
מהנסיון שלך, הפעלת אחריות על זה משהו שקורה לעיתים תכופות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא. חייתי יופי עם כרטיסים מאמאזון ללא אחריות. אבל אני גם מחליף כרטיסים בין חברים, ביד שנייה וכדומה כבר בערך עשור.

לא זכור לי שנדפק לי כרטיס מסך שרכשתי מאמאזון או בכלל. ה 5870 שלי הלך אחרי עשור בערך, מעבר לזה רק ואולי לוח או שניים

לפני שנים. לא רלוונטי.

אני פשוט חושב שצריך לקחת בחשבון את כל החבילה שאתם משלם עבורה. אם היום מבחינת ביצועים ומפרט טכני נטו* היו נותנים לי 

580 או 1060 - הייתי בוחר ב 580. אבל שאני מסתכל על הפוסט שלך, רכישת כרטיס מסך לילד אז אני חושב שכדאי לשקול אולי

לשלם תוספת מסוימת ולגבות את זה באחריות למקרה ויקרה משהו. לא מתעסקים עם 580 אלא רק כרטיסי ולכן אני לא יכול להמליץ לך

על 580 עם אחריות בינלאומית. מה שאפשר לעשות זה לשקול אחריות בתוספת תשלום דרך שעלול לייקר העסקה לאזור חיוג 1200 +-

שקל ( 3 שנים ). או למצוא דיל טוב באיזור הזה של ה 1000-1100 עבור 1060 6GB בלבד של

ההפרש הכספי וגם כניסה לשנת 2019 לא מצדיק רכישת כרטיסים בסכומים האלה עם 3GB או 4GB, רק הגירסאות הגבוהות יותר כדאיות.

בכל מקרה אם תחליט 580, 1060 - שניהם בסדר גמור לילד רק כדאי לשים את כל האופציות על השולחן ולהחליט מה הכי נוח לכם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

ההפרש הכספי וגם כניסה לשנת 2019 לא מצדיק רכישת כרטיסים בסכומים האלה עם 3GB או 4GB, רק הגירסאות הגבוהות יותר כדאיות.

מחזק.

גם שים לב לאיכות הקירור. אתה לא רוצה לשמוע מטוס ממריא בחדר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מחזק.

גם שים לב לאיכות הקירור. אתה לא רוצה לשמוע מטוס ממריא בחדר שלך.

דאייייייי
מאיפה אני יודע לשים לב לאיכות הקירור?
אני מניח שלצאת מנקודת הנחה שכרטיס בסדר גודל כזה של מחיר יהיה שקט זה לא משהו שאפשר לעשות....
אז איזה מהדגמים נחשבים לשקטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...