אינטל ב-CES 2019: הכירו מקרוב את דור ה-Ice Lake - ייצור ב-10 ננומטרים להמונים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל ב-CES 2019: הכירו מקרוב את דור ה-Ice Lake - ייצור ב-10 ננומטרים להמונים

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של No-one

למה לעזאזל אינטל מיצרים מעבדים כחול לבן, ומוכרים אותם כאן הרבה יותר יקר מבחו"ל?! אשמח לפתרון החידה

חומוס אחלה, פירות וירקות, במבה ועוד הרבה דברים מיוצרים כאן ונמכרים יותר זול בחול.

יצור מקומי לא אומר מחירים נמוכים במיוחד מקומית, אלא לפי מחיר שוק עולמי.

הרבה דברים יקרים כאן בהשוואה לשאר העולם כמו מחיר משחקים בפלטפורמות השונות (סטים, חנות מיקרוסופט).

אנחנו ארץ יחסית יקרה, וזה לא דבר חדש.

כמו גם מדינת היא לא היחידה שמשתתפת בתהליך יצור , יש אריזה והפצה וכו', דברים שנעשים במדינות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור ואני מסכים.

אבל אם היו רוצים לייצר בזול היו מוצאים להם בקלות קרחת נחמדה במזרח.

למה בדיוק uncel sam הגיע לכאן? אם זה מסיבה שהשכל הישראלי הוא מס' 1 בעולם ואולי יעזור להם לקדם את האינטרסים שלהם, לא אמורה להיות ציפיה ציבורית לטובת הנאה מסויימת? לא פטאתית אלא אמיתית לגמרי, בכל זאת אתה קונה מעבד מהדוד סאם, משלם מחיר מקומי(שם בדולר)+מעמ, מעמ בארץ, דמי משלוח, ומקבל אותו מאמזון אחרי 5 ימים-שבוע במחיר שגורם לחנויות בארץ לזוז בכיסא, עיין ערך בלאק פריידי :) . אם זה לא פטאתי אני לא יודע מה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-one

זה ברור ואני מסכים.

אבל אם אינטל היו רוצים לייצר בזול היו מוצאים להם בקלות קרחת נחמדה במזרח.

למה בדיוק uncel sam הגיע לכאן? אם זה מסיבה שהשכל הישראלי הוא מס' 1 בעולם ואולי יעזור להם לקדם את האינטרסים שלהם, לא אמורה להיות ציפיה ציבורית לטובת הנאה מסויימת? לא פטאתית אלא אמיתית לגמרי, בכל זאת אתה קונה מעבד מהדוד סאם, משלם מחיר מקומי(שם בדולר)+מעמ, מעמ בארץ, דמי משלוח, ומקבל אותו מאמזון אחרי 5 ימים-שבוע במחיר שגורם לחנויות בארץ לזוז בכיסא, עיין ערך בלאק פריידי :) . אם זה לא פטאתי אני לא יודע מה כן.

קניית חומרה מארהב היא אכן הקלה רצינית שאנחנו מקבלים כישראלים, והזון תמיד דואג להעלות כשמישהו מהצוות רואה דברים מרהיבים מעבר לים.

הבעיה היא שבשרשרת יש הרבה פיות להאכיל, ומספר מיסים בדרך. עד שהמוצר מגיע ללקוח מהחנות הוא כל כך ממוסה שזה פשוט הזוי לחלוטין.

אתה תראה עם 2060 שיגיע בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח אלמוג

אתה טועה ומטעה. ההגדרה של תהליך הייצור שונה בין שתי החברות התהליך 14 ננו של אינטל שקול ל 10 של כל אחת מודדת משהו אחר ומדווחת את הגודל שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...