המלצה למסך למחשב נוכחי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך למחשב נוכחי

יבגני קנטורוב

Recommended Posts

אהלן חבר'ה לאחרונה אני חושב הרבה על להחליף את הטריו שלי 23" לככל הנראה מסך אחד שהוא טוב למשחקים וכנראה אשמור מסך אחד או 2 לדברים נלווים כמו גלישה וכו'

הבעיה היא שאני לא יודע איזה מסך מומל. למחשב הנוכחי שלי שהוא:

i7 5820  @ 4GHz

16GB ddr4

256Gb SSD

1TB 7200RPM

GTX 1080TI

את המחשב עצמו אני לא רוצה לשדרג וגם לא רואה כל כך טעם לשדרג

חשוב לציין שאני יושב כמטר עד מטר וחצי מהמסכים שלי נכון להרגע, השאלה היא מה מומלץ בשבילי FHD, 1440P או בכלל .

התקציב שלי הוא בגדול עד איזור ה3אלף אך רצוי לחסוך.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אין המלצות כי לא ברור מה אתה מנסה להשיג.

מדוע אתה חושב להחליף 3 מסכים באחד? אתה מצפה למסך אחד שייתן חווית משחק דומה לזו שיש לך עכשיו עם שלושה מסכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק עם שלושה מסכים זה לא פרקטי בעליל ונראה זוועה ברוב המשחקים, אני רוצה מסך אחד שיהיה "המסך הראשי" שיפיק לי חווית משחק מעולה.

וזה הכל, יש לי מחשב די חזק ובסך הכל אני לא מנצל אותו, ולכן אני רוצה מסך שיהיה לי טוב למשחקים וגם מדי פעם ככה שזווית צפיה טובה די חשובה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כרטיס מסך כזה, כשאתה משחק על מסך בודד, ובהתחשב בשיקולי התקציב הייתי אומר שהבחירה שלך היא בין מסך 144HZ בQHD/1440P או 60HZ בUHD/4K, כאשר הגודל המועדף הוא "27-28. השיקולים הם רזולוציה גבוהה יותר מול קצב רענון גבוה יותר, וזה תלוי במה יותר חשוב לך בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

עם כרטיס מסך כזה, כשאתה משחק על מסך בודד, ובהתחשב בשיקולי התקציב הייתי אומר שהבחירה שלך היא בין מסך 144HZ בQHD/1440P או 60HZ בUHD/4K, כאשר הגודל המועדף הוא "27-28. השיקולים הם רזולוציה גבוהה יותר מול קצב רענון גבוה יותר, וזה תלוי במה יותר חשוב לך בגיימינג.

תודה על ההתיחסות לפי דעתי עדיף 1440 כי בגדול הכרטיס עם כל הכוח שלו, לא מגיע ל 60 FPS ברזולוציה של .

לכן באה השאלה איזה מסך מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב זה הייתי מציע לך להתביית על הפרמטרים שאתה מחפש ואז לקרוא סקירות / roundups ברשת כדי למצוא את המסך האופטימלי.

זה מה שעשיתי אני כשחיפשתי מסך לאחרונה, אך משום שהקטגוריה של החיפושים שלי מראש הייתה שונה (מסכי "32 4K), איני יכול לעזור לך בדוגמאות ספציפיות.

אולי אם תפתח דיון חדש / תשנה את הכותרת של הנוכחי כדי שתציין בהבלטה את הפרמטרים של המסך שאתה מעוניין בהם, זה ימשוך את תשומת ליבם של משתמשים שלהם ניסיון ספציפי בקטגוריה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של QttP

בשלב זה הייתי מציע לך להתביית על הפרמטרים שאתה מחפש ואז לקרוא סקירות / roundups ברשת כדי למצוא את המסך האופטימלי.

זה מה שעשיתי אני כשחיפשתי מסך לאחרונה, אך משום שהקטגוריה של החיפושים שלי מראש הייתה שונה (מסכי "32 4K), איני יכול לעזור לך בדוגמאות ספציפיות.

אולי אם תפתח דיון חדש / תשנה את הכותרת של הנוכחי כדי שתציין בהבלטה את הפרמטרים של המסך שאתה מעוניין בהם, זה ימשוך את תשומת ליבם של משתמשים שלהם ניסיון ספציפי בקטגוריה. :)

אפשר לשאול מה בחרת ולמה? אני בדיוק בהתלבטות הזו, בעיקר אם להשקיע בפאנל או אולי לקנות בחצי מחיר, כי אני רואה ב REWIEWS ברשת שהאיכות לא פחותה לשימושים כמו מדיה, רשת, תוכנה, וכדומה, או הכל חוץ מגיימינג ועריכה מקצועית. אנא תקן אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי בBenq PD3200U כי בקטגוריה של "32 הוא קיבל את הביקורות הכי טובות באופן כללי וגם קלע לטעמי בנושאים של עיצוב, חיבורים זמינים ופיצ'רים בקונפיגורציה שלו. אני חושב שVA בחצי מחיר הוא אופציה טובה, ואני מסכים איתך לגבי השימושים שציינת. אגב גם לגבי גיימינג, יכולים להיות סבבה (זה כבר לא הVA של פעם), רק צריך לחפש סקירות שבודקות את זה (ייתכן שיש מסכים יותר "זריזים" מאחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל לגבי מסך הIPS שלי, אז בינתיים הוא סבבה לי, למרות שלא מי יודע מה הספקתי לראות עליו או לשחק במשחקים רציניים.

אם אתה שואל לגבי מסך VA היפותטי שאין לי, אז איך אני אדע? :) בכל מקרה יש לך גם מסכי עם שאמורים לפתור / לשפר את בעיית הפרטים בסצנות הכהות. בין היתר, הBenQ EW3270U שבביקורת אחת שקראתי שיבחו אותו בתור המסך שיש לו את הHDR המוצלח ביותר בקרב מסכי edge LED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...