עוברים להיברידי: EVGA חושפת את דגם ה-RTX 2080 Ti המשוכלל מכולם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוברים להיברידי: EVGA חושפת את דגם ה-RTX 2080 Ti המשוכלל מכולם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

גם סטיב גובס לא מהנדס אלקטרוניקה. מיתוג. שמעת על זה? יש סדרות שלמות של מוצרי מחשב שממותגות לפי קבוצות או אנשים במיוחד בעולם הגיימינג. כנראה שיש אנשים שזה גורם להם לשלם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tal Shpon

גם סטיב גובס לא מהנדס אלקטרוניקה. מיתוג. שמעת על זה? יש סדרות שלמות של מוצרי מחשב שממותגות לפי קבוצות או אנשים במיוחד בעולם הגיימינג. כנראה שיש אנשים שזה גורם להם לשלם יותר

בטח מבין מיתוג, פחות מבין מיתוג שמתבסס על אוברקלוקר.  אבל ניחה, מה שעובד עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הנדסת חשמל הולכת בד בבד עם אוברקלוקינג אקסטרים. הוא משהו שכל אוברקלוקר מתקדם נוגע בו,

meh.. כל כך הרבה יוזרים אנונימיים שלא יביישו את הגדולים מכולם מבחינת מחשבים שהם בונים ועושים את זה כתחביב.

כדוגמא, אני מכיר בגורו שף הולנדי, איש משפחה שעושה את זה כתחביב.. בין ותיקי גורו והוא זכה פעמיים או שלוש מאז

שאני מכיר אותו ב "Rig of the Month" ולמדתי ממנו כמה דברים שהייתי מתנסה ב OC מזמן. לא חושב שזה משפט נכון,

מעצם העובדה שיש לא מעט כאלו שלא באו מרקע האלקטרוניקה והם בעלי ידע מתקדם בהחלט בעולם ה OC.

אני לא חושב שצריך להיות קשר ישיר בין תחביב לבין הרקע\עבודה ממנו אדם מגיע. זו הנחה שהמציאו בעולם המערבי

והיא מקבלת צורה בגלל שאנשים מאמינים לזה. אדם יכול להיות מומחה בטיפוס הרים אקסטרים כתחביב ולהיות מתכנת

לפרנסתו. זו דוגמא טובה להמחיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעת איך מערכות חשמליות עובדות, היכרות עם טמפרטורות פעולה של אותם רכיבים וההתנהגויות השונות הם לא פחות מהכרח בעולם , לצד הלחמות ומודיפיקציות של לוחות מודפסים.

לתקוע קירור מים \ קרח יבש \ גז ולהכנס לביוס לא נחשב, סורי. שיאי לא שוברים שפים.

אתה מוזמן לסייר בליגות האוברקלוקינג השונות ולראות באיזה אנשים מדובר.

https://hwbot.org/

אבות האוברקלוקינג אקסטרים הישראלים, גם בביצה המקומית שלנו התקדמות להנדסת שבבים, חשמל ושאר מקצועות נחשבים בחוד תעשיית ההיטק הישראלית. אני מכיר כמה וכמה. צריך להכיר את הלוחות המודפסים ממש בקרוב על מנת להוציא את המירב מהם.

המילה התחתונה היא שמילה של אוברקלוקר רציני שווה, המון. אוברקלוקרים נחשבים הם אלו שמחזיקים את הראש של חברות מעל למים כשזה מגיע לביוס פיצ'רים, ולכל יצרן לוחות אם יש לפחות אחד כזה ב-HQ. (לאסרוק ניק שי, לאסוס דר באוואר, ל- וינס (קינגפין), לגיגהבייט עה... כן.) אף מהנדס שעושה ביוס והיה תקוע שנים בהתעסקות עם דברים אחרים לא יגיע לנסיון ולהבנה של אוברקלוקר שמתעסק עם זה באופן יומי הרבה שנים. ככה הדברים האלה עובדים. אין מכללה למהנדסי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj אני מתנצל על ניפוץ הסיור, אבל מספיק ללכת לראות בפורומים ובאתרים הנכונים שאוברקלוק אקסטרים פתוח לעולם הרחב

דרך מדריכים ורצון טוב ללמוד ולהתנסות. זה שיש ליגות, פרסים ושבירת שיאים זה לאו דווקא סותר את מה שכתבתי. אני למדתי

על OC מה שאני יודע בפרק זמן קצר יחסית מאנשים שלא באו מהנדסה ו\או מאלקטרוניקה. זה לא שאני חושב שאלקטרוניקה

והבנה במשהו מסוים הם דברים זניחים.. זה פשוט לא המצב כאשר מדברים על בניית מערכות, ובטח לא על OC אקסטרים.

אין קשר ללסחוט את המקסימום מלוח או מעבד, ההתעסקות וההבנה ב OC אקסטרים אינה קשורה ישירות להבנה בהנדסת חשמל.

זה מה שאני עומד מאחוריו.. יכול להיות תחביב לאדם שהוא מומחה בו והוא אינו בא מהרקע הזה. אולי כדי לעשות מחקרים

ולהיות איש בתחום - אז כן צריך את ההשכלה. אני לא יודע, לא בדקתי.

נחמד לדעת מה שאמרת על אבות ישראלים בתחום האלקטרוניקה וכו' רק שזה לא סותר לרגע מה שאני אומר. באמת שלא, 

תקרא מה כתבתי. 

אני גם מדבר אגב, מניסיון אישי. אני לא אומן ולא גאון או שובר שיאים ב OC, אבל הייתי שם זה נולד מתחביב. ובוודאות אם תחפש -

תמצא OCקרים ( lol ) שמגיעים לתוצאות וואו... וזה תחביב אצלם. אולי אפילו נהגי משאיות. חפש בגורו, בג'וני גורו, אני זוכר מימי

הצבא שלי אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...