AMD חושפת את Radeon VII - כרטיס המסך שינסה להאט את Geforce RTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD חושפת את Radeon VII - כרטיס המסך שינסה להאט את Geforce RTX

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של No-one

הכוונה מה חסר בכרטיס עצמו, הארכיטקטורה חלשה יחסית למתחרה? 

אכיטקטורה מיושנת ולא יעילה שחייבים לדחוף אותה עד הקצה (העלאת מתחים) כדי לקבל ביצועים סבירים ביחס לתחרות. לכן גם צריכת החשמל כה גבוהה למרות שמדובר בתהליך ייצור מתקדם מאוד. נמצאים שנים אחורה מ-NV.
אין להם את המשאבים או הרצון להשקיע בפיתוח ל-GPU. לכן אין מה לתלות בהם תקוות לשינוי במצב השוק. גם בגזרת המחיר שהייתה הצד החזק שלהם הם מיישרים קו עם NV כלפי מעלה.
ההתעקשות (שכנראה לא מרצון אלה מצורך) להישאר עם ולשים 16GB מוגזמים ממנו מראים שוב שדבר לא השתנה אצלם בתפיסה. 
שוק הגיימינג נמצא אצלם בעדיפות שנייה אם לא שלישית (אחרי CPU וקונסולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב במושגים של "מגיע להם" או "לא מגיע להם".

אמוציות בקניית חומרה השארתי מאחורי כשהפסקתי להיות טינייג'רית, שאף פעם לא הייתי כי אני גבר....

99% משוק היד השניה אינו רלבנטי עבורי כי אני צריך חשבונית מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין לדעת בדיוק מה זה אומר

AMD ממשיכים עם הזכרונות היקרים של HBM והיו צריכים לעבור ל 7nm כדי לתת לנו כרטיס מסך שעומד בביצועים,

בערך עם 1080Ti. רחוק מלהיות דבר חיובי אבל גם לא מפתיע. אולי הכרטיס יתאים ליוזרים מעבר לשוק הגיימינג.

תג המחיר שלו עלול להוריד את כרטיסי שהוא יהיה רלוונטי ולהפוך אותו למוצר מדף לגיימרים שיפסחו עליו.

בערך כמו שקרה עם vega64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב ש2080 יחווה נפילות FPS עקב מיגבלת ה8GB? כי כבר יש מישחקים שמנצלים 8GB ב4K ואז אולי VEGA7 יתן חוויה חלקה יותר (בתחום של ה0.1%/1%)? אני התאכזבתי שהמחליף של 1080TI קוצץ ל8GB בלבד ולכן בעתיד הקרוב יגביל ב4K.

עריכה: האם יש לכם נתונים לגבי ביצועי LUXMARK לTITAN RTX? כי ניראה שAMD ממש רוצים לחסל את מכירות הRTX ליוצרי תוכן, כי זה לא סוד שNV היצגו שיפור משמעותי בתחום לעומת דור ה1080 היוצא, לכן רבים מיוצרי התוכן קונים ויקנו את סידרת הRTX, אבל ניראה לפחות כרגע שAMD עומדת לינגוס היטב בסגמנט הזה:

אלו התוצאות שAMD פירסמה לגבי LUXMARK:

ציטוט

Testing done by performance labs 1/3/19 on Ryzen 7 2700X,16GB DDR4 3000MHz, Radeon VII, Driver 18.50, and 10.
Using LuxMark LuxBall benchmark.
Radeon VII scored 50202
RTX 2080 scored 30224
Radeon 64 scored 31013
PC manufacturers may vary configurations yielding different results. All scores are an average of 3 runs with the same settings. 
Performance may vary based on use of latest drivers. -278

וזה הציון של 2080TI:

luxmark.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לכטיס מסך שהבטיחו לנו שיהיה ב-15% חזק יותר מ- 64 ויעלה כמעט חצי ($250)... https://hwzone.co.il/main-computers/%D7%91%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%90%D7%9C%D7%95-%D7%94%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99-%D7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמתי כבר, שאכן יש כרטיס ל1440P במחיר מצויין והוא יושק עם הרייזן, יש מישתמש בGURU3D שחתום על NDAים שונים בתחום שקיבל "טיפ". 

ניראה לי שבינתיים לא רוצים להפריע לחיסול מלאי של הווגה 64/56, אחר כך יבוא למלא את מקומו במחיר/ביצועים.

תחשוב מה היה קורה עם ליסה הייתה מכריזה על הNAVI כעת שחזק יותר מVEGA64 במחיר נמוך יותר? בחצי שנה עד ההשקה בפועל אף אחד לא היה קונה את הVEGA והפארטנירים היו ניתקעים עם המלאי. אז לבינתיים מרוקנים מלאי מתקופת הקריפטו, עומדים בחוזה שלהם מול GF בהזמנת הסיליקונים ל590 ועוד חצי שנה כבר זמנם יעבור וכולם יוחלפו בNAVI.
הגיימרים רק צריכים להחזיק אצבעות שהמינינג לא יחזור כי רק בשביל אתריום כבר יחטפו את הוווגה החדש ביזכות הרוחב פס העצום שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...