מחפש 2080 TI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש 2080 TI

shimon070

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

אם אתה מדבר על חנויות - מדובר רק בגרסאות צד ג'.

הכרטיס "המקורי" (אין דבר כזה, זה פשוט עיצוב של מחלקת הקירור של NVIDIA) נמכר רשמית באתר NVIDIA

"מקורי"= לעיצוב הזה , בלי כל דגמי הOC למינהם..אני יודע שבכל חברה יש את העיבוד של הכרטיס הנ"ל והכל עניין של (x2/x3)

אבל תודה כניראה שאין אותו בארץ,אז כניראה שאני אלך על / .. אולי בהשקה של הכרטיס הבא אני אהיה מוכן להזמין חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

"אני רוצה כרטיס איטי, וחם יותר" 

:)

אני מודע לבעיית Frame Drop שיש לו כשמפעילים את , ואני בדקתי וראיתי שהוא מגיע למעלות מטורפות, אבל בעקרון חיפשתי הרבה זמן 1080Ti והרבה יורדים מהדפים (קניה/מה שלא יהיה), וזמן האחריות יורדת,ואם יש בכרטיס בעיה אז בעייתי כי כבר אין אותו מבחינת יצרן, אמנם זה חתיכת שיווק ולדחוף  לכולנו את הRTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט חברים,

גרסאות רפרנס (או FE) של נוידיאה נחותות מגרסאות custom של היצרניות השונות,

לבטח מהטובות שבהן מבית או MSI או למשל...

מוטב לבחור בהן כל עוד הדבר אפשרי. שקטות יותר, קרירות יותר, אמינות יותר, ולרוב מאפשרות OC קצת יותר גבוהה

בשל המעטפת התרמית המשופרת שלהן (ולרוב גם המעטפת החשמלית).

*בונוס נוסף שהן נראות יותר טוב (לפחות לטעמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shimon070

היי אל תזלזל בחורף זה אחלה מחמם את הבית! חחח

בעיקרון ככל שהקירור גרוע יותר כמות החום הנפלטת קטנה יותר, ז"א כרטיס שמגיע עם טוב יותר בעצם טוב יותר בלחמם את הבית(ובעידן הboost clock הוא גם יכול לחמם הרבה יותר).
וכן, כיף איתי במסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בעיקרון ככל שהקירור גרוע יותר כמות החום הנפלטת קטנה יותר, ז"א כרטיס שמגיע עם קירור טוב יותר בעצם טוב יותר בלחמם את הבית(ובעידן הboost clock הוא גם יכול לחמם הרבה יותר).
וכן, כיף איתי במסיבות.

כבר קניתי כרטיס..אין לי הרבה ברירות כאן רוב הדגמים "משופרים" בדרך אחת או אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...